Forum Polityka, aktualnościKraj

Chlebowski i Drzewiecki na listach PO?

Chlebowski i Drzewiecki na listach PO?

Money.pl / 2011-04-07 08:37
Komentarze do wiadomości: Chlebowski i Drzewiecki na listach PO?.
Wyświetlaj:
Adol / 2011-04-07 11:18 / Bywalec forum
-Widziałeś tego faceta ze zdjęcia?
- Nie
-To podpisuj, znaczy że podpisujesz prawdę.

I tak działa dzisiaj niezależna prokuratura. To ta sama uciskana i sterowana za rządów Ziobry. Teraz całkowicie niezależna za Kwiatka.
kasza-lot / 78.8.156.* / 2011-04-07 11:18
hurraaaa, fachowcy nareszcie wracają - niech rzyje po mondra i utrzciwa partja
arch / 2011-04-07 11:38 / Tysiącznik na forum
"-- Chłopie, masz tę robotę jak w banku - powiedział premier. " . Dyzma - "Kariery Nikodema Dyzmy
wojens / 46.112.7.* / 2011-04-07 13:32
Życie to nie telewizja. Wracaj do realu.
o cieć / 178.235.5.* / 2011-04-07 11:09
ten scenariusz był pisany wiele lat wcześniej..`Znak\' nr 11 -12 z 1997 r. na str. 190, Donald Tusk tak mówi o sobie: Jak wyzwolić się z tych stereotypów, które towarzyszą, nam niemal od urodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych
marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to
nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością,, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i- Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać .... Piękniejsza od Polski jest
ucieczka od Polski - tej ziemi konkretnej,
przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak
często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem !\"(znalezione w onecie)
njliber / 95.49.31.* / 2011-04-07 11:14
Polskość to niestety myślenie metafizyczne którego jesteś świetnym przykładem. To przez takich jak ty jest całe zło w tym kraju. Zamiast tego proponuję myślenie racjonalne. "Afera" hazardowa polegała na tym że wyszło na jaw że przedsiębiorcy lobbowali u polityków o niepodwyższanie podatków. Nawet nie o obniżanie, ale o niepodwyższanie. I nagrano polityka obiecującego przedsiębiorcom że się o to postara. W naszym XXI wiecznym socjalizmie metafizycznego myślenia - zgroza.
jot-24 / 178.183.169.* / 2011-04-07 18:32
To co piszesz nie świadczy pozytywnie o tych tzw ,,politykach" . Zawsze uważałem że mamy nie polityków tylko miernoty ! ,,afera korupcyjna " potwierdziła to!
młody mało wykształcony / 77.254.255.* / 2011-04-07 16:40
njliber a o tym jak się starał to już nie chcesz wiedzieć? Zło w tym kraju jest właśnie przez takich co wiedzą tylko tyle co chcą wiedzieć tak jak ty
Floyd / 2011-04-07 14:25 / Tysiącznik na forum
W Twoim natomiast wydumanym, super liberalnym państwie z marionetkowym rządem rządziła by mafia i płacił byś grzecznie haracze, a może sam byś zbierał. Kto to wie, co w kim drzemie. :)
wojens / 188.33.255.* / 2011-04-07 11:43
Nawet jak Chlebowski byl sklonny poddać sie temu lobbingowi to jeszcze przepchniecie przez calą drogę legislacyjną byloby mistrzowstwem swiata. Na koniec jeszcze podpis L. Kaczyńskiego. W Polsce XXIw duża część naszego narodu ma mentalność chlopstwa pańszczyżnianego. Państwo drodzy rodacy to nie solectwo.
józio muzykant / 83.5.181.* / 2011-04-07 11:02
dobrze że chociaż Pitera Ziobrze wydarła młotek jak tłukł LAPTOPA, bo by zniszczył wszystkie dowody że afera hazardowa była, zaraz .. nie była, eee...nieważne jak Tusk premier zarządził ze niebyła to niebyła - słowo się powiedziało kobyłka pod dywan
arch / 2011-04-07 11:13 / Tysiącznik na forum
dobrze że chociaż Pitera ----"Minister odpowiedzialna za walkę z korupcją pogrąża wiele osób. Raport - pokazujący, gdzie i jak często naruszano przepisy - przysporzy kłopotów ministrom i "dziewczynie od Drzewka".
.........Wyciekł raport Julii Pitery o roli najważniejszych urzędników w aferze hazardowej.

http://forum2.dziennik.pl/read.php?2,1708379
njliber / 95.49.31.* / 2011-04-07 11:07
"Afera" hazardowa polegała na tym że wyszło na jaw że przedsiębiorcy lobbowali u polityków o niepodwyższanie podatków. Nawet nie o obniżanie, ale o niepodwyższanie. I nagrano polityka obiecującego przedsiębiorcom że się o to postara. W naszym XXI wiecznym socjalizmie - zgroza.
njliber / 95.49.31.* / 2011-04-07 11:00
W normalnym kraju powinni dostać medal za utrudnianie wprowadzenia nowych podatków.
Rossi / 91.189.73.* / 2011-04-07 10:23
cytat:
Dziś dowiemy się, że nie było afery hazardowej nagranie
Paweł Olszewski z PO zakłada, że premier będzie jednak surowy dla Chlebowskiego i Drzewieckiego.
cytat:
Premier będzie surowy, hHA HA ha ..................Ha.
Brzuch mnie już boli.
Rossi / 91.189.73.* / 2011-04-07 10:26
2011-01-27 13:00
cytat:
Po spółdzielni Grabarczyka, afera z Orlikami
fot: Money.pl/Tomasz Brankiewicz.
Sojusz Lewicy Demokratycznej złożył do Najwyższej Izby Kontroli wniosek w sprawie nieprawidłowości przy powstawaniu Orlików. - Podejrzewamy, że przy organizowaniu przetargów na budowę boisk dopuszczono się wielu nieprawidłowości -
cytat:
O co codzi w tym kraju???
Afera za aferą z ferajna u władzy!!!!!!
roti / 193.111.166.* / 2011-04-07 10:21
będzie surowy - każdy z nich dostanie stołek w radach nadzorczych kilku spółek skarbu państwa tytułem zadośćuczynienia za staty moralne
Floyd / 2011-04-07 10:43 / Tysiącznik na forum
W innych partiach jest oczywiście inaczej.
oborowy / 79.185.100.* / 2011-04-07 10:12
I co w tym dziwnego. Przzecież Ferajna musi być razem.
antyPOeb / 83.29.93.* / 2011-04-07 09:20
Ziobro WRÓĆ!!!! I r o s p i e r t o l służalczą mafię adwokacko-prokuratorską!!!
By żyło się lepiej WSZYSTKIM!!!
wojens / 188.33.255.* / 2011-04-07 10:16
Żeby lepiej się żylo wariatom. Nie wróci.
antyPOeb / 83.29.93.* / 2011-04-07 11:19
a wy tam wojens w kancelarii płemieła macie czas na wypisywanie bredni na forach???
do roboty głąbku!
wojens / 188.33.255.* / 2011-04-07 11:21
A co to za fucha pracować w kancelarii premiera? Ja mam lepszą. Sam do tego doszedlem ciężką i uczciwą pracą. Czy Ty w ogóle wiesz co to jest ciężka, uczciwa praca.
Adam222 / 77.88.138.* / 2011-04-07 15:21
Kolesie z afery hazardowej wiedzą. Złodziej broni złodzieja.
arch / 2011-04-07 09:29 / Tysiącznik na forum
By żyło się lepiej WSZYSTKIM!!!

." Jesteśmy biedakami " - www.pb.pl/2/a/2010/08/11/Jestesmy_biedakami

"Polacy biedakami Europy"

www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polacy;biedakami;europy,134,0,547974.html
wojens / 188.33.255.* / 2011-04-07 11:25
To dopiero cię olśnilo? Teraz zorientowaleś się, że Polska jest biedna? Teraz to i tak pól biedy. W 1980 pojechalem na wakacje do Wloch. Za taksówkę z lotniska do hotelu zaplacilem z pól pensji przeciętnego obywatela naszego socjalistycznego państwa.
jt / 78.8.62.* / 2011-04-07 12:13
W 1980 dostałeś paszport,i stać Cię było wydać pół pensji przeciętnego obywatela na taksówkę?.
Coś zalatujesz mi "starym komuchem" towarzyszu wojens.
wojens / 46.112.7.* / 2011-04-07 12:36
Stary komuch to mógl wyjechac na wycieczkę z fabryki, sprzedać ręczniki frote i wrócić spowrotem.
Następnym razem nie wysilaj umyslu. Zapytaj to odpowiem.
jt / 78.8.234.* / 2011-04-07 13:04
No to pytam.Jak to wojens z Tobą było w roku 1980?.
wojens / 46.112.7.* / 2011-04-07 13:43
Tatuś mój kochany byl prywaciarzem. Ja bylem prywaciarzem do 1989 w którym to roku z prywaciarza stalem się przedsiębiorcą. Dlatego mnie bylo stać. Komuchy, SB, jacyś inni gliniarze to mogli wyjezdzac na wakcje do Bulgari ale nie na zachód drogi kolego. Na to to oni byli za mali. Przeciętny obywatel naszego biednego kraju mógl zarobić może ze 30$> Jeśli ci wybrańcy zarobili 3 lub 4 razy tyle ( a tyle nie zarabiali ) to ta ich pensja mogla wystarczyć na jedną parę nienajgorszych ale i nie najlepszych butów we Wloszech.
W 1980r już bylo latwo o paszporty.
jakub2 / 79.162.70.* / 2011-04-08 01:24
wojens " W 1980 r . paszporty na zachód dostawali tylko takie gnidy i kapusie jak ty , byłeś prywaciarzem w SB jako TW , razem z tatusiem , a do Włoch to cię esbecja wysłała służbowo w znanych celach - kapusiu . Na forach są znani tacy jak ty na usługach PO , którym się wydaje że są przedsiębiorcami i wiesz co nie ośmieszaj się kretynie pisząc na tym forum , a jeśli już koniecznie chcesz to napisz ile lat cię leczono psychiatrycznie , bo jak widać nie za bardzo ci to pomogło , wychodzą te lata pracy w TW .
jt / 78.8.234.* / 2011-04-07 13:56
OK.Jak nie jesteś komuchem,ani działaczem partyjnym to dlaczego tak nienawidzisz zwolenników PiS-u?.Rozumiem że możesz nienawidzić działaczy partyjnych,ale wyborców,zwykłych ludzi?.Wiele Twoich wpisów jest niesamowicie chamskich,obrażających ludzi.Czy to że masz trochę więcej kasy od przeciętnego Polaka,już tak Ci podniosło Twoje "ego" że czujesz się lepszy?.Dlaczego z Ciebie taki cham?.Tak Ciebie oceniam i mam gdzieś co o tym sądzisz .Wydaje Ci się żeś lepszy,bo jak potrafisz prowadzić "biznes",to pozjadałeś rozum na wszystko.Jeżeli zatrudniasz ludzi,to im mocno współczuję że mają takiego szefa.
wojens / 46.112.7.* / 2011-04-07 14:35
Może zeczywiście niektóre moje wpisy chamskie ale nie jest prawdą, że ja PIS nienawidzę. Ja ich po prostu nie szanuję. Jeśli piszę, że to swolocz to dlatego, że tak myślę. Uwazam, że takie Kempy, że ograniczę się do tego nazwiska nie powinny mieć miejsca w parlamencie. Ona nawet nie powinna znależć się w telewizji. Takich nazwisk moge wymienic więcej. Chlebowski, żeby bylo jasne też powinien zniknąć. ale z zupelnie innego powodu. PIS jest zly dla Polski. Uwazam, że ta cholota nie powinna istnieć w życiu publicznym.Pamiętam atmosferę w czasie gdy oni rządzili. Nie chcę, żeby to się powtórzylo. Uważam, że glos mój musi być donośniejszy bo forum jest opanowane przez tych co im się nie wiedzie i gotowi są do kazdego klamstwa i hipokryzji aby sposponować wylonioną w demokratycznych wyborach wladzę oraz nasze państwo.
Jeżeli zatrudniasz ludzi,to
im mocno współczuję że mają takiego szefa.

Pokazalem to ludziom. Pękaja ze śmiechu.
jakub2 / 79.162.70.* / 2011-04-08 01:46
wojens " Pokazałeś to pewnie tym TW , no proszę jak trudno się rozstać , wieży krwi - przelanej , no szkoda ze nie pękli , głupkowaty kapusiu i chamie . Na tym forum są ludzie którym się lepiej powiodło niż tobie , choćby dlatego że są zdrowi psychicznie w przeciwieństwie do ciebie Jeśli ktoś jest mądry to nie chwali się na forum jaki to z niego biznesmen , wiemy dla kogo pracujesz , bez twoich zapewnień , bo to raczej debile tak robią żeby podkreślić jaki to autorytet zabiera głos , ale my się na tym forum znamy na takich jak ty idiotach .
jt / 78.8.234.* / 2011-04-07 14:46

Pokazalem to ludziom. Pękaja ze śmiechu.
Super że dostarczyłem im trochę humoru.Pozdrów ich ode mnie.Może źle Cię oceniłem w stosunku do podwładnych.
Z jednej strony uważasz że niektórzy forumowicze:


gotowi są do kazdego klamstwa i
hipokryzji aby sposponować wylonioną w demokratycznych wyborach
wladzę oraz nasze państwo.
A sam to samo robisz,tylko w przypadku do legalnie wyłonionych posłów opozycyjnych i PiS-u.A dlaczego za rządów PiS-u było Ci tak źle?.Gnębili może prywatny biznes?,mniej zarabiałeś?,czy co?.Mi się wydaje że zbyt dużo oglądałeś propagandy w np.TVN-ie,zresztą nie Ty jeden masz taki problem,nie potrafisz myśleć obiektywnie.Masz uprzedzenia,widzisz co chcesz zobaczyć i słyszysz co chcesz usłyszeć.
wojens / 46.112.7.* / 2011-04-07 15:20
Wcale nie jest tak, że ja widzę to co chce zobaczyć. myślę, że ty nie widzisz tego co się dzieje i dzialo. Strasznie nie lubię stereotypów w rodzaju
że zbyt dużo oglądałeś propagandy w np.TVN-ie

A szczególnie czego się naogladalem w tym TVN? Macierewiczów, Hofmanów , Kempy, Giżyńskich, Brudzińskich, Fotygi i innych zaklamanych pisowskich funkcjonariuszy przewalających się od rana do wieczora przez TVN24?
A dlaczego za rządów PiS-u było Ci tak
źle?.Gnębili może prywatny biznes?,mniej zarabiałeś?,czy co?.

Nie odnoś personalnie do mnie. Ja już w ogóle nie muszę zarabiać. Pracowalem po dwadziescia godzin na dobę i juz mam dosyć. Już mi się nie chce. A w biznesie jest tak: albo zasuwasz na caly gwizdek, albo znikasz. Jestem przeciwko rzadom PISu bo intelektualnie i emocjonalnie nie mają kwalifikacji do rzadzenia krajem. Przypomnij sobie co się dzialo. co wyprawiali. Konferencje prasowe Ziobry, Kamińskiego. To bylo dla wariatów. Slużby maja scigać i zamykać lobuzów, a nie uprawiać propagandy. Polityka zagraniczna to jest caly temat. I pani minister która sprawiala wrazenie ( może i jest ) niezróważonej. Czy uważasz, że tak prowadzona polityka zagraniczna przy dużym wsparciu prezydenta pisowskiego przyczyniala sie do wzrostu znaczenia Polski czy może prostą drogą prowadzila do izolacjoniżmu?
Pamiętaj, że na okres ich rzadów przypadala taka świtowa koniunktura której możemy prędko nie doświadczyć. Bylo co dzielić. Jak oni by sobie poradzili dzisiaj a może glównie przez ostatnie dwa lata. Mam obawy.
Jestem czlowiekiem ceniącym spokój i w firmie i w domu. Tak ma też być w Polsce. PISowscy szaleńcy gwarantują, że tego nie będzie.
jt / 78.8.57.* / 2011-04-07 17:08

czego się naogladalem w tym TVN? Macierewiczów,
Hofmanów , Kempy, Giżyńskich, Brudzińskich, Fotygi i innych
zaklamanych pisowskich funkcjonariuszy przewalających się od rana
do wieczora przez TVN24?
Jak w/g Ciebie TVN jest niezależna i obiektywna to jesteś ślepy.To że byli tam politycy PiS-u nie świadczy o obiektywizmie,tylko to jak dany news jest przedstawiany.Można z błahostki zrobić wielką aferę,a poważnych rzeczy nie pokazywać wcale.


Jestem przeciwko rzadom PISu bo intelektualnie i
emocjonalnie nie mają kwalifikacji do rzadzenia krajem.
A to niby dlaczego?.Bo konferencje prasowe Ziobry czy Kamińskiego?.A ile ich było?,czyżby codziennie?.Bądź poważny.A dzisiaj to te służby zamykają?,ścigają łobuzów?.Gdzie,bo nie w Polsce.
Rząd Tuska nic nie robił przez ponad 3 lata,teraz jak im brak kasy w budżecie zabierają forsę ludzi z OFE,to Ci nie przeszkadza,bo Ciebie nie dotyczy?.Cały program PO to walka z PiS-em i tyle,nie uważasz że to trochę za mało?.


Czy uważasz, że tak prowadzona polityka
zagraniczna przy dużym wsparciu prezydenta pisowskiego przyczyniala
sie do wzrostu znaczenia Polski czy może prostą drogą prowadzila do
izolacjoniżmu?
Nie prowadziła do żadnego izolacjonizmu.Następny "argument" bez potwierdzenia,rodem z TVN,czy GW lub tym podobnych "niezależnych" mediów.Coraz bardziej mnie przekonujesz że jednak jesteś pod dużym wpływem owych "niezależnych",chociaż sobie tego nie uświadamiasz,ale to jest jeden z symptomów manipulowanego.Teraz masz spokój,ok,ale czy większość Polaków ma spokój?,drożyzna coraz większa,pensje jedne z najmniejszych w UE.Ale to Ciebie nie dotyczy.Ważne że masz spokój.Jak masz taki spokój to po cholerę tak kąsasz na tym forum,spokojny człowieku?.

PISowscy szaleńcy gwarantują, że tego nie będzie.
O,jaka spokojna zrównoważona wypowiedz .
wojens / 46.112.7.* / 2011-04-07 17:50
Nie mam czasu, żeby przeczytać i odpowiedzić. Więc tylko krutko maly instruktarz biznesu.
TVN jast zalezna tylko od pieniędzy. Rozumiesz tylko i wylącznie Oni maja w glębokim poważaniu czy zadzi PIS, PO czy jeszcze kto inny. To są prywatne zainwestowane pieniadze dodajmy wielkie pieniądze i one mają dać zysk. Mają specjalne biura które zbierają informacje czego naród potrzebuje. I oni to dają. Dla nich jednakowo cenny jest zwolennik PIS, PO czy jakiś inny. Oni robią, ci zwolennicy oglądalność która przeklada się na wplywy z reklam. Gdybyś bestronnie popatrzyl bez emocji to zauważylbyś, że oni raz się pochylą nad zwolennikiem PO czy PIS a innym razem nad zwolennikiem SLD. Dla każdego coś milego. Dla nich Tusk, Kaczyński nic nie znaczą chyba, że przyjmą zaproszenie na mlóckę która przyspoży im miliony telewidzów. Sluchaj chlopie tu nie ma miejsca na politykę i sentymenty. Tu chodzi o pieniądze. A co z tego wszystkiego przyjmiesz to już od twojej glowy zależy. Dosyc latwo oddzielic ziarno od plew.
Rzucilem okiem na twoje opinie polemizujace z mioimi poglądami. Nie zgadzam się.
jakub2 / 31.60.55.* / 2011-04-08 18:59
wojens" Z gramatyką u ciebie kiepsko ,sam się niczego nie nauczyłeś , a chcesz uczyć innych , kapusiu . Tacy co to robią biznes za wszelką cenę to na ogół ludzie bez skrupułów i byli TW i tam się tego nauczyli.
jt / 78.8.48.* / 2011-04-07 21:55

Mają specjalne biura które zbierają informacje czego
naród potrzebuje. I oni to dają.
Nie naród,tylko ludzie ich oglądający.Dobrze wiedzą że w większości ich oglądają ludzie młodzi z dużych miast,a więc zwolennicy PO i dają im to co oni chcą oglądać.Jak się zmienią preferencje wyborcze większości ich "oglądaczy",to zmienią swoją propagandę.A po drugie w biznesie jeszcze się liczą układy.A z kim mają układy i przyjacielskie stosunki właściciele TVN?,ano z innymi biznesmenami,to wszystko kolesiostwo,a w jakiej partii tych biznesmenów najwięcej?.

Sluchaj chlopie tu nie ma miejsca
na politykę i sentymenty.
Powtarzam,jak się zmienią poglądy ich wiernych "oglądaczy" to TVN zmieni swoje spostrzeganie rzeczywistości.
Ja z Twoimi opiniami też się nie zgadzam.Jednak dzięki za merytoryczne przedstawienie swojego zdania,a nie chamskiej pyskówki.Każdy ma prawo do swoich opinii.
BEZPARTYJNY / 193.243.147.* / 2011-04-07 09:19
POwiem krótko - dzień jak codzień, to było oczywiste od początku. Jest to powszechna praktyka w naszym demokratycznym kraju. ProPOnuje udzielić dalszego POparcia by żyło się lepiej...miłościwie nam panującemu królowi Donaldowi wraz z jego wspaniałym licznym dworem
wojens / 188.33.255.* / 2011-04-07 09:57
A jakią demokrację ty chcesz? Pisowską? Na tym polega demokracja i praworzadność. Nie ma dowodów to trzeba umorzyć bo niewinni. Dlaczego ten geniusz o fizjonomi Hitlerka po rocznym podsluchiwaniu nie potrafil zgromadzić dowodów? Może dla ciebie za trudne pytanie. Podpowiem. Bo poza gadulami nic nie bylo.
precz ze złodziejami / 195.149.64.* / 2011-04-07 10:14
Przypominam że wojens to były agent SB obecnie w CBA który ma za zadanie na forum money-a robić dobry PR dla PO. Nie od dziś wiadomo ze w PO sami aferzyści i złodzieje.
wojens / 188.33.255.* / 2011-04-07 10:21
Robić PR wśród oszolomków z forum Money.pl? To bylby stracony czas. Jak robić PR to wśród rozumnych ludzi. Wy tutaj to ani o prawie, ani o gospodarce nie macie pojęcia. Tylko wscieklizna i belkot. To was cechuje. Tacy goście są obojętni dla panstwa. Są a jakby ich nie bylo.Ja sie tu bawię.
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-04-07 11:48
to tak nisko upadles zeby wsrod tej gawiedzi przyglupow z money jakimi sa forumowicze przebywac / bawic sie................. i wdawac sie z nimi w przepychanki/ polemiki / dyskusje...przepraszam..dyskusje /polemiki prowadzi sie z osobnikami co najmniej tej samej klasy - wiedza, obycie, ranga stanowiska ect... a najlepiej z madrzejszymi od siebie..czegos sie mozna nauczyc...
zdaje sie ze ta wypowiedzia przekroczyles granice ,ktora nigdy nie powinna byc przekroczona.... nawet na anonimowym forum sa pewne granice
sam zdyskwalifikowales sie....Panie "Wojens" :-(
wojens / 46.112.7.* / 2011-04-07 12:53
Ja z wami nie przebywam. Ja przebywam w zupelnie innym środowisku. A bardzo wam wścieklym, nieudanym, niezadowolonym, biednym,skrzywdzonym przez los i nasze zaprzedane ruskom i niemcom państwo, osaczonym przez zlodziei, lapówkarzy, agentów itp przeszkadza jeden taki jak ja? Opanowaliście to forum w takim stopniu, że mozecie spokojnie się nakręcać. Zanim PIS dojdzie do wladzy aby odmienić wasz marny los powariujecie do końca.
precz ze złodziejami / 195.149.64.* / 2011-04-07 13:07
Akurat PIS nie odmieni naszego losu, tylko UPR-WIP z Korwinem - Mikke może to zrobić. A teraz sio stąd SB-eku !
o cieć / 178.235.5.* / 2011-04-07 11:13
a co powiesz na ten temat??-`Znak\' nr 11 -12 z 1997 r. na str. 190, Donald Tusk tak mówi o sobie: Jak wyzwolić się z tych stereotypów, które towarzyszą, nam niemal od urodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych
marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to
nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością,, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i- Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać .... Piękniejsza od Polski jest
ucieczka od Polski - tej ziemi konkretnej,
przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak
często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem !\"(znalezione w onecie)
wojens / 188.33.255.* / 2011-04-07 11:33
Na jaki temat?
BEZPARTYJNY / 193.243.147.* / 2011-04-07 10:03
Jesteś strasznie monotematyczny. Jak wspomniałem nie mam preferencji politycznych czego nie można powiedzieć o tobie. Widzę dostrzegasz tylko PIS i PO jakby już nic innego nie było na świecie. Moje święte prawo oceniać rządzących, jak zmieni się opcja to także będę ją oceniał i nic ci do tego.
wojens / 188.33.255.* / 2011-04-07 10:28
Dobra przyjmijmy, że nie masz sympatii politycznych.. Zgadzam się. Oceniać żądzacych to twoje swięte prawo. Ale świętym prawem, więcej obowiązkiem organów państwa jest przestrzeganie prawa. Co wymiar sprawiedliwości ma zrobić jeśli nie ma dowodów na przestępczą dzialalność Chlebowskiego? Zamknąc za paplanie glupot. Takie państwo by Ci się podobalo?Takie państwo ocenialbyś dobrze?
BEZPARTYJNY / 193.243.147.* / 2011-04-07 10:56
Gdyby to był normalny zwykły człowiek to już dawno byłby winny i siedział. W tym kraju sadza się za byle co. Co prokuratura potrzebuje film nagrany z ukrytej kamery na ich machloje, dowodów było co niemiara???? Niezależność organów to kolejna fikcja - zawsze tak było jest i będzie. W prawdziwej demokracji polityk za wlepione mandaty może zakończyć karierę, w Niemczech niedawno ważny polityk poleciał za machloje mimo iż miał namaszczenie pani kanclerz a tu co???? Tu winny jest ten kto pomyli się w picie albo nie zapłaci faktury na czas! Ja chce Polski respektowania (a nie naginania) PRAWA i godnych zarobków takich jak w UE
wojens / 188.33.255.* / 2011-04-07 11:38
Nie ma nawet sensu podejmować dyskusję po tym co napisaleś. Mogę tylko powiedzieć, że żyjemy w dwóch różnych światach. Ciekawe kto w rzeczywistym? Ja oczywiście będę się upieral, że ja. Nawet jak jesteś bezpartyjny to fobie masz pisowskie.
BEZPARTYJNY / 193.243.147.* / 2011-04-07 12:09
Kolego masz przeżartą przestrzeń wewnątrz czaszkową jakimś środkiem którego używają narciarki norweskie a wcześniej pływaczki z NRD i pewnie ktoś obiecał ci posadę referenta do spraw zbędnych w gminie jak napisze 1000 komentarzy ku chwale Donka. Zalecam wizytę u lekarza
wojens / 46.112.7.* / 2011-04-07 12:45
Za każdym razem coraz gorzej. Do czego Ty dojdziesz?
BEZPARTYJNY / 193.243.147.* / 2011-04-07 12:50
tam gdzie ty nie dojdziesz nigdy
wojens / 46.112.7.* / 2011-04-07 12:56
To pewne. Mój kierunek sluszny. Moja teraźniejszość i przyszlość jaśniejsza. Z takimi jak Ty mi nie po drodze.
jakub2 / 31.60.55.* / 2011-04-08 19:06
wojens " Pisz , pisz dalej wychodzisz na coraz większego głupka , jak ci nie wstyd ? zresztą idiota nigdy tego nie widzi, ty chyba nie skończyłeś nawet podstawówki w szkole specjalnej .
BEZPARTYJNY / 193.243.147.* / 2011-04-07 13:04
To odstaw te lekarstwa albo zmień lekarza. Idź zatem w swoją jasną ch.......... i nie wracaj tu więcej. Mulisz powietrze, a jak czytam inne komentarze to tylko szczekać potrafisz jak nawiedzony i nie masz tu przychylnych ludzi
wojens / 188.33.255.* / 2011-04-07 10:11
Wszyscy slyszeli Chlebowskiego. Tylko nie ma dowodów na to, że za paplaniną poszly jakieś czyny albo korzyści majątkowe. Po to jwst prawo, żeby je respektować a nie zamykać ludzi w/g uznaniowości. Jeśli nawet sąd bylby przekonany, że bandzior ten czy inny popelnil zbrodnię a nie ma dowodów to musi uznać, że bandzior niewinny. Prawo musi prawo znaczyć...
jt / 78.8.62.* / 2011-04-07 12:21

Tylko nie ma dowodów na to, że za paplaniną poszly jakieś czyny
albo korzyści majątkowe.
A w tzw.sprawie Rywina jak było?,były jakieś czyny?,korzyści majątkowe?.
wojens / 46.112.7.* / 2011-04-07 12:42
Byly. Rywin poszedl po pieniądze bo akurat budowal dom w Konstancinie. Dom oczywiście nie w twoim rozumieniu. Nie jakieś tam pięc pokoi. Ten dom to jak jedno skrzydlo palacu w Lańcucie. Jeden fotel do takiego domu jest wart więcej niz wszystkie meble w przecietnym mieszkaniu. jestem przekonany, że to byla jego prywatna inicjatywa. Niedlugo będę w Konstancinie to zobaczę czy on w ogóle go wykończyl po tym jak odcięli finansowanie.
jt / 78.8.234.* / 2011-04-07 13:16

Rywin poszedl po pieniądze
A czy dostał te pieniądze od Michnika?.W/g Ciebie jak piszesz w którymś swoim wpisie "za paplanie głupot nie można zamknąć".Teraz zmieniasz zdanie?,bo akurat tak Ci pasuje?.
wojens / 46.112.7.* / 2011-04-07 13:30
Chyba sie nie rozumiemy. To dwie rózne sprawy. Michnik mial nagraną rozmowę jak Rywin za zalatwienie sprawy domaga się konkretnej sumy pieniędzy. Uważam, że zadnej grupy trzymajacej wladzę nie bylo. To jest dowód, że nie kieruje się mlócką polityczną bo chyba nie dalem zadnych przeslanek do tego aby posadzac mnie o sympatie do SLD. A przypominam, że oni wtedy rządzili.
Ty moją wygodę zostaw. Mnie piszac tutaj chodzi o to, że dzialania organów państwa musza być oparte na prawie. A nie na politycznych sympatiach lu antypatiach. Sa dowody jesteś winny, nie ma jesteś niewinny. Taki jest sens prawa.
jt / 78.8.234.* / 2011-04-07 13:42
Sam sobie przeczysz,pisałeś że
"za paplanie głupot nie można zamknąć"
Teraz mówisz że Rywin chciał kasy i było to nagrane?.Nie pamiętam czy tak było?.Czy akurat o forsie była mowa w nagraniu?.
wojens / 46.112.7.* / 2011-04-07 13:55
Tak . Tak bylo. Dlatego się nie wybronil. O ile pamietam chodzilo o 27,5 mln zl. Precyzyjnie wyliczona kwota. Rzeczoznawca tak wyliczyl czy co?
jt / 78.8.234.* / 2011-04-07 14:24
Sprawdziłem w internecie,chodziło o 17,5 mln $.Było to nagrane,ok.Ale kasy nie wziął,tylko proponował zmianę projektu ustawy za kasę.A Ty twierdzisz że:
Tylko nie ma dowodów na to, że za paplaniną poszly jakieś czyny
albo korzyści majątkowe.
Była tu korzyść?,nie.A w sprawie hazardowej może faktycznie Prokuratura nie ma podstaw aby się tym zająć?,ale tak naprawdę okaże się to po zmianie władzy.A takie gadanie o niezależności Prokuratury to bajki dla naiwnych.
wojens / 46.112.7.* / 2011-04-07 14:54
Nie bedzie zmiany wladzy. Pokazujesz pisowską mentalność: " sąd nie sąd a sprawiedliwość musi być po naszej stronie". Jeszcze nie wygraliście a już bedziecie stawiać trybunaly. Dlatego pisowska swolocz nie może objąć wladzy. Chodzi o dobro naszej kochanej ojczyzny i umęczonego naszego narodu.
jt / 78.8.57.* / 2011-04-07 17:29
Będzie zmiana władzy,jak nie teraz to później,taka jest kolej rzeczy.
Pokazujesz pisowską mentalność
Nie o to mi chodzi że po zmianie władzy Prokuratura zmieni zdanie,tylko o to że jeszcze raz rozpatrzy tę sprawę i dopiero wówczas okaże się czy obecnie miała rację,niezależnie czy podtrzyma czy nie obecną decyzję."Prawo zawsze służy władzy.Te same przepisy można różnie interpretować",to są słowa prawnika z którym rozmawiałem.


Jeszcze nie
wygraliście a już bedziecie stawiać trybunaly.
Tak Ci pasuje?.Rozmawiasz ze mną,a mówisz "wy",już mnie wtłoczyłeś w szablon pisirów?,tak jest Ci łatwiej?.To stara komunistyczna robota.Jednak przesiąknąłeś komuną.


Dlatego pisowska swolocz
nie może objąć wladzy.
Bardzo merytoryczny,wyważony wpis.

Chodzi o dobro naszej kochanej ojczyzny i
umęczonego naszego narodu.

Rządy PO-PSL tak dużo zrobiły dla naszej kochanej ojczyzny,a dla umęczonego narodu jeszcze więcej że ten naród im za to podziękuje przy urnach wyborczych.Kto ma rację?,ja czy Ty przekonamy się na jesieni.
Aikido1 / 195.136.20.* / 2011-04-07 11:17
Jest jeszcze coś takiego jak usiłowanie w KK i za usiłowanie również ponosi się konsekwencje.
wojens / 46.112.7.* / 2011-04-07 13:04
Ale też trzeba udowodnić. Jeśli się nie możesz z rostrzygnięciem prokuratury pogodzić, jeśli jesteś przekonany o uzyskaniu korzyści przez Chlebowsiego czy w wyniku jego dzialania przez lobby hazardowe to miej pretensja do Kamińskiego, że nie potrafil doprowadzić sprawy do końca. A Ty myślisz, ze gdyby byla afera i bylaby nadzieja na uzyskanie dowodów to Kamiński poszedlby tak jak to uczynil do Tuska?
arch / 2011-04-07 09:21 / Tysiącznik na forum
SPOKO nic im nie zrobią ! już dziennik w 2009 pisał -

- Palikot podawał nieprawdę w poselskim oświadczeniu majątkowym z kwietnia 2008 r. Napisał w
nim, że dostał od luksemburskiej CEPI 1,5 mln euro pożyczek. Jednak z jawnych sprawozdań
spółki wynika, że pożyczyła mu pół miliona euro więcej. Palikot do dziś nie wytłumaczył się
z "zagubionego" pół miliona.

W weekendowych artykule, który był kontynuacją tematu, podaliśmy, że:

- Palikot wykonał osobliwy ruch biznesowy. Polegał on na sprzedaży luksemburskiej spółki
CEPI, w której ma 2,35 mln euro pożyczek. Kupcem okazała się być cypryjska firma Hydrativa,
której udziałowcem jest tajemnicza fundacja zarejestrowana w raju podatkowym na Antylach
Holenderskich.

- Hydrativa ma ten sam adres w Limassol co Decleora, z której płynęły pożyczki do polityka.
Cypryjskie prawo pozwala ukrywać dane o finansach spółek i ich właścicielach.

- Polityk PO dostał w 2008 r. blisko 4 mln euro pożyczki od młodszego brata Bogdana.
Młodszy Palikot był przesłuchiwany przez policję na zlecenie prokuratury.
Po przesłuchaniu POprosił o zwrot kosztów przejazdu, ponieważ pozostaje bez pracy.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/151156,zobacz-za-co-pozywa-nas-palikot.html
wojens / 188.33.255.* / 2011-04-07 09:35
Twój mózg to jest jedna wielka afera.
arch / 2011-04-07 09:52 / Tysiącznik na forum
W państwie mafijnym, zawsze tak jest, że ktoś kto próbuje wsadzić łapówkarzy do więzienia
sam do niego trafia...
A mafiosi chodzą swobodnie na wolności i robią interesy z politykami...Ale, cóż takich mamy
polityków, na jakich głosujemy...

Tawariszcz pasłuszaj - - " Mafiosi, którzy siedzą w więzieniach to tzw. trzepakowa mafia. Prawdziwa nie została złapana " - u Rymanowskiego -.
------..zgodzili się, że polska przestępczość wciąż istnieje i ma się dobrze.
www.tvn24.pl/13373,1,rozmowa.html
wojens / 188.33.255.* / 2011-04-07 11:19
Zeby zamknąć potrzebne sa dowody. Dowody na przestepcza dzialalność. Jeśli taka byla, to wasz czekista nie potrafil zebrac tych dowodów. Kamiński byl amatorem. Nigdy nie powinien być szefem CBA. Ale byl potrzebny do zwalczania wyimaginowanego ukladu.
A przeoczyl prawdziwyl uklad L. Kaczyński- Dubieniecki. A może ich ochranial. Pis to mafiosi.
arch / 2011-04-07 08:37 / Tysiącznik na forum

- bohaterowie afery hazardowej
- Jacy bohaterowie , POrządni posłowie przecie

Afery hazardowej nie było. Śledztwo umorzone
Amen.
wojens / 188.33.255.* / 2011-04-07 09:25
Afera byla. Ta afera to pisowska prowokacja. Chlebowski w zadnym wypadku do sejmu. Za takie gaduly trzeba wykluczyć. Ale Drzewieckiego to niby dlaczego? Bo Kaczyński, Kamiński i reszta pisowskiej choloty chcieli go zniszczyć?
sami idioci / 83.10.159.* / 2011-04-07 11:10
wojens to płatny pachołek,albo wykształcony z miasta.
weewe / 83.12.121.* / 2011-04-07 09:45
ale z ciebie kretyn. kiedys to mnie nawet bawiło czytanie twoich bzdur ale juz mi przeszło
wojens / 188.33.255.* / 2011-04-07 10:14
Nie ma dla mnie znaczenia czy cię bawi czy nie. Czasy waszych rzadów się skończyly. Czas poniewierania niewinnych ludzi też się skończyl. I nie wróci.
wojens / 46.112.7.* / 2011-04-07 13:18
Mnie nikt ale znajomego wybitnego lekarza już tak. Nawet w pisowskiej TVP pokazywali jak tego lekarza, profesora, generala rzucaja po ziemi podczas zatrzymania. Chociaż w rzeczywistości tego nie robili. Więc po co ta inscenizacja? Ano dla pisowskiej gawiedzi dla pokazania jak to wladza rozprawia się z ukladem.
Slużby nie mają dodatkowych uprawnień. One mogą chętniej te uprawnienia wykorzystywać. mogą nawet przekraczać prawo bo slużby maja do tego sklonności za każdej wladzy, ale nie ma dzisiaj tej atmosfery nagonki, szukania haków, patologicznejgo poszukiwania przekrętów. A przecież za PIS tak bylo. Jeśli się dochodzi do wladzy pod haslem walki z ukladem a potem te uklady trudno znaleźć to trzeba je wykreować.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy