Forum Polityka, aktualnościPolityka

Chlebowski: Prezydent sabotuje prace rządu

Chlebowski: Prezydent sabotuje prace rządu

Money.pl / 2008-10-16 08:55
Komentarze do wiadomości: Chlebowski: Prezydent sabotuje prace rządu.
Wyświetlaj:
obserwator / 2008-10-17 21:48 / Tysiącznik na forum
Czas na zmianę przewodniczacego klubu partii rzadzącej, bo człowiek uchwycony przez fotoreportera może przyśnić sie w nocy aby straszyć jak w filmach grozy. Ten polityk nie żałuje języka aby burzyć, nie potrafi budować, czego sie dotknie to burzy. Wypowiada się na tematy finansowe w sposób niepokojący, bez pewności siebie, jakby nie miał eksperckiej wiedzy ekonomicznej. Wiele wypowiedzi pokazuja że może on bezkarnie lzyc z Prezydenta i jego otoczenia. Pamietam jakby to było wczoraj wypowiedz w telewizji, wowczas przyznał się z rozbrajającą szczerością że nie on wypełnia PIT a robi to jego żona, bo za duża odpowiedzialność z tym jest związana. Dlatego nie mozna się dziwic ze teraz akcje lecą na leb i szyje, a banki piszczą jakby im cale powietrze wyszło z męskości. Wielka szkoda że partie polityczne nie biorą odpowiedzialności za swoich polityków, ktorzy mogą brylować bezkarnie, mimo że kazdy widzi że krol jest nagi.
fan fan le tulip / 83.175.140.* / 2009-01-30 21:47
Chlebowski , nie ubieraj ubranie w paskach bo mógłbys byc k****** więżniów..
jefka / 151.92.176.* / 2008-10-20 15:10
Ten kryzys zaczął sie jak pis przestał rzadzić...Porządzili dwa lata i rozwalili nie tylko świetnie zapowiadającą się polską gospodarkę ale i światową...!Dopuścić drób do władzy i rozwalą cały świat...Potrzebujemy pana Józka z Hocół!!! Razem ze swoim kaczym elektoratem idzie jaruś sama-prawda a za nim jak szczury za fujarką zacięte, mściwe, biedne i niezaradne życiowo(i oczywiście liczące na równość społeczną) wiejskie obywatelstwo...mam nadzieje że w końcu razem wpadnicie w przepaśc i ta bajka też się dobrze skończy...
pan władek / 85.222.86.* / 2008-12-10 00:42
powiedz mi kto jest niezaradny życiowo - bo co bo wziąłeś kredyt taki dobry jesteś. Ja kupuję wszystko za gotówkę. Mam firmę i stać mnie i bardzo lubię PiS , za to nie cierpię nieudaczników z PO.
XXPTYŚXX / 79.188.238.* / 2008-10-16 09:25
JAKĄ PRACĘ ?

pokażcie wreszcie te wasze efekty do cholery ! Jak długo będziecie ciągle oszukiwać Polaków ?
spadajciePOwoli / 213.158.197.* / 2008-10-16 08:55
Nooo to z pewnością łatwe nie jest! To zdaniem szefa klibu platfysów ten nierząd chamskiego gnojka nad czymś pracuje?! - chyba nad nową wschodnią polityką :-))))

Najnowsze wpisy