Forum Polityka, aktualnościKraj

Chochołowski: Dobrze, że partie będą nas bombardować reklamami. Dlaczego?

Chochołowski: Dobrze, że partie będą nas bombardować reklamami. Dlaczego?

Wyświetlaj:
zxc12 / 83.31.178.* / 2011-07-21 20:18
Społeczeństwo media kształtują. Bardzo szkoda że przez manipulantów
libertarianin-prawnik / 89.73.214.* / 2011-07-21 18:50
Zaraz zaraz ... halo! jesli te partie dostaja WIELKIE dotacje z budzetu, to przeciez na co to mialo isc?? na dzialanośc charytatywna??? to nie zadanie partii politycznej.
Nie zrozumcie mnie zle sam pogardzam kiełbasa wyborcza - 90% tych bilbordów nie ma JAKIEJKOLWIEK MERYTORYCZNEJ TRESCI.
ALe nie obwiniajcie o to bilbordów!!!
Przeciez to co jest na bilbordach jest WYNIKIEM obserwacji specjalistow od PR-u dot tego co sie sprawdza (tak jest wszedzie na swiecie, nie tylko u nas bilbordy sa ogolnikowe!)

wiec jak nastpnym razem bedziecie pluc na bilbordy to zdajcie sobie sprawe, ZE PLUJECIE NA ISTOTE DEMOKRACJI = NA WLADZE LUDU = NA TO CO LU POCIAGA

I bardzo dobrze... ja tez pogardzam demokracja.
wyjsciem jest rewolucja LIBERTARIANSKA, ktora zastapi władze LUDU - kolektywu, PRAWAMI JEDNOSTKI
Binarek / 2011-07-21 19:19 / Tysiącznik na forum
Zamysłem było to, że obecnie kampania w Polsce polega niestety na obrazkach.
rządzących można pokazać jako GANGSTERA, BANKIERA, SBka, ...
opozycjonistów jako LENIA, MENELA, NAWIEDZONEGO, ...

Bilboard'y oraz TV umożliwiała pokazywanie tego na obrazkach.
Poza tym badania wykazywały, że ludzie nie mogą patrzeć po paru miesiącach na spoty i reklamy

Audycje radiowe oraz artykuły mają to do siebie, że trzeba w przekazie zawrzeć treść, czasem nawet o zgrozo fakty, argumenty...

Szkoda, że się nie udało.
Uważam, że jest to porażka Polski, że przez kolejne następne wybory będziemy zmuszani oglądać ten cyrk medialny zupełnie oderwany od czteroletniej analizy działań rządu i opozycji
m747 / 195.212.29.* / 2011-07-21 17:45
Tylko dlaczego za moje pieniądze te reklamy? Może niech się na nie składają członkowie partii.
tylko PO nikt inny / 79.186.0.* / 2011-07-21 16:34
"Kierowcy zaczęli masowo omijać prywatne autostrady. – Nie stać nas na to, by nimi jeździć. Omijamy je..."

Głosujmy na platformę,by rząd mógł zrealizować tę obietnicę .
m747 / 195.212.29.* / 2011-07-21 17:49
Jarek wziąłby to na klatę i za darmo byśmy jeździli. Jeszcze paliwo by na nich za darmo rozlewali. Jarek ma dużo kasy to go stać żeby nam dać.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-07-21 09:27

do władzy dochodzi się na ogół nie tyle dzięki własnemu rozumowi, ile dzięki wytrwałej głupocie przeciwnika.


Nie przeciwnieka, tylko wyborców. Tak to powinno brzmiec.

Najnowsze wpisy