Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Chochołowski: Premier za karę nie dostanie emerytury

Chochołowski: Premier za karę nie dostanie emerytury

Wyświetlaj:
Bernard+ / 79.187.8.* / 2007-08-27 11:13
Panie Chochołowski podoba mi się Pana kabaretowe lekko drwiące poczucie humoru w tym artykule. Szkoda, że komentujący poniżej nie zauważyli, że felieton nie jest śmiertelnie poważną krytyką, lecz lekko humorystycznym przerysowaniem dla rozbawienia czytających, którzy znużeni śmiertelnie poważnymi komentarzami chętnie się uśmiechną. Wszak w wolnym kraju każdemu wolno pisać teksty dowcipne. Pamiętam jak zdziwiony byłem, gdy jako nastolatek pierwszy raz w życiu wyjechałem z PRL do Francji i tam w sklepach zobaczyłem butelki z karykaturą głowy De Gaullea jako korkiem. U nas wtedy za dowcipy polityczne już nie wsadzano do paki, ale za karykatury Gomółki tak. Uczciwi ludzie potrafią się śmiać z siebie nawet, gdy ktoś wyolbrzymia ich drobne wady.
Czyżby zwolennicy PiS tego nie potrafili i zamiast dowcipem na dowcip odpowiadają ogniem z dział na rzuconą w ich stronę pestkę z wiśni?
Jap_23 / 83.24.107.* / 2007-08-27 09:54
Autor jest dziennikarzem portalu Money.pl - baaaarzo słby, dzinnikażem, w zasadzie to nie dziennikażem przkupką na bazarze. Poraża zwłaszcza głebia analityczna.
E. / 83.12.244.* / 2007-08-25 11:26
Zionie nienawiśćią w tym artykule. Bo zasiłki pogrzebowe niższe !! Można znależć jeszcze chociażby bo ropa droższa, bo cena miedzi spadała i zaraz wzrosła. Litości !!! Walnijs ie Pan w głowe cegłą na budowie , których jest jak grzybów.. Ta demagogioa w walce z kaczyzmem MIERZI, OBURZA, I OBNAŻA GŁUPOTĘ. To PIS ma wizję Rzeczpospolitej i to , że popełnia błędy i musi wybierać pomiędzy niewygodnymi dla siebie ściezkami to tylko dowód na onsekwencję w budowie Rzeczpospolitej. Tacy jak Pan Panie Cochołowski potrafią tylko powtarzać opinie nie mając wiedzy warsztatowej ani doświadczenia. Takich opowiadaczy, co to wiedzą , że jak ktoś puści bąka to należy o tym mówić przez kilka dni bo to rzecz polityczna i musi pogrzmieć i pognębić kaczki jest wielu jak czytamy i słuchamy. LITOSCI kabotynów jest mnóstwo a najgłośniejszy są ci dla których władza jest celem a nie Rzeczpopspolita !!!!! NIe należę do PIs a mam więcej aniżeli wyższe wykształcenie....i wiem jak trudno jest budowac nowe na starym....
Wojciech20 / 212.76.37.* / 2007-08-25 08:11
Wydaje się, że miejscem własciwym dla tego typu felietonów (?) jest "Nie", "Trybuna" czy "Przegląd", o GazWybie nie mówiąc. Taka pisanina tutaj po prostu NIE PASUJE; naprawdę czytelnicy tego portalu nie oczekują wynurzeń na temat PiSu i i wylewania osobistych a negatywnych emocji w stosunku do "Kaczorów". Wiem, że politpoprawność, walka z.... nakazuje walkę z "kaczyzmem", ale po prostu mam tego dosyć - tak naprawdę, czym to się różni od "walki z amerykańskim imperializmem i niemieckim rewanżyzmem" z czasów Gomułki: ta sama prymitywna demagogia + usiłowanie wdrukowania obywatelom do głów kalek sprowadzajacych sie kiedyś do jednego: "ZSPRR - cacy; Zachód - beeeee; samo zło". Teraz - "samo zło " to PiS i Bracia Kaczyńscy. Ten sam styl, język i nienawiść, która zawsze żeruje na bezmyslności...
Rektor / 81.190.141.* / 2007-08-23 14:31
No i nastepny artykulik ku uciesze skaczacej sobie do gardel gawiedzi ponizej...
?! / 2007-08-24 17:28 / Tysiącznik na forum
Bo mądry to artykulik!!! Nie tylko Ich Magnificencje coś wiedzą! I tylko powtórzyć za H2O
Bardzo dobry tekst Panie Bartku ;-)skomentuj
H2O / 83.14.68.* / 2007-08-22 21:30
Bardzo dobry tekst Panie Bartku ;-)
Bartosz Chochołowski / 2007-08-23 12:22 / Redakcja Money.pl
Jako osoba nieźle skopana na tym forum dziękuję za miłe słowo. Cieszę się, że jeszcze ktoś poza mną ma odrobinę dystansu i nie wszystko traktuje śmiertelnie poważnie.
Pozdrawiam!
scenaariuszek / 79.187.37.* / 2007-08-22 14:59
Komisja w sprawie samobókstwa Ireneusza Sekuły to dobry pomysł.
Jak mozna sobie z dubeltówki strzelić 3 krotnie w brzuch ?
TO BYŁO CAŁKIEM NIEDAWNO BO W 2000 roku,
Komuchy zawsze miały fantazje, chcieli zdobyc casłą europę ale naczelnik ich pogonił, później chcieeli uszczęśliwiać HISZPANIĘ. aŻ W KOŃCU Z hITLEREM SIE DOGADAALI .
999 / 79.187.37.* / 2007-08-22 13:33
zrobic komisję do wyjasnienia samobójstwa wicepremiera komuszego Sekuły marzec 2000. Dał początek fali samobójstw. Chłop 3 krotnie z dubeltówki walnął sobie w bebech, taki szpenio. Tak była wtedy ( w latach 90 tych)werjasja oficjalna. A później komisję dlaczego zabiła sie Labuda, wtedy się wszystko wyjaśni !
centuś krakowski / 85.14.91.* / 2007-08-22 14:28
Labuda też się zabiła? Jakieś fatum krąży nad paniami z LSD.
konio_kp / 83.29.16.* / 2007-08-22 14:57
999 się pomylił. Jednak nigdy nic nie wiadomo.
Lepiej nie poruszaj tego tematu, bo szaleni Platformersi będą już powoływać komisję ds. śmierci Labudy, a jak stwierdzą, że się nie zabiła, to powołają komisję ds. Dlaczego się nie zabiła?
Tak czy inaczej –jak to pisze nasz redaktor – PIS będzie winny!
MarcoP2 / 83.29.7.* / 2007-08-22 12:02
Chyba zbyt daleko postawione tezy:
"...tylko i wyłącznie zasługą PiS-u, to jednocześnie wyższa inflacja i wyższe raty kredytów to także wyłączna zasługa tej partii..."
Naturalnie inflacja jest zmienna. Są okresy, że słabnie ale są też okresy, że nieco przyspiesza - choćby wizja zbliżających się wyborów. Nie zawsze jest to zasługa tylko PIS, lecz niekiedy może to być efektem robienia dymu przez opozycję.
Inflacja raz jest wyższa raz niższa - panie Redaktorze pana felietony też są raz dłuższe, raz krótsze - czy z tego, że napisał Pan tak króciótki felietonik od razu wyciągać wnioski, że ...zupełnie nie wiedział Pan co pisać?
MarcoP2 / 83.29.7.* / 2007-08-22 13:23
A swoją drogą to jest śmiechu warte. Już komentarzy 5 razy więcej niż długośc felietonu.
KAP / 162.27.160.* / 2007-08-22 13:00
teza postawiona, to: jesli PiS przypisuje sobie nie swoje zaslugi w rozwoju gospodarki, to tez powinien przypisac sobie nie swoja wieksza inflacje.
wernyzdrowa / 84.234.0.* / 2007-08-22 09:53
Bartosz Chochołowski ( jak obciąć owski to chochoł) odstawia słynny taniec. Czyżby nie wiedział, że jeżeli kredyty przekroczą pewną progową wielkość to stopy procentowe do góry? Ta konstrukcja dokopania PiS-owi oparta na stopach obnaża Chochołowskiego jako tępego politykiera ze stajni czerwonego agitpropu. Natomiast jeżeli o konto Jarka chodzi to tam chodziło o tajne konta na hasło w szwajcarskich bankach. Jarek takich nie ma ale zdaniem Chochołowskiego i tak jest kiep. No bo czyż nie jest kiepem ten co nie kradnie? Chochoł ty lepiej pląsaj a nie stukaj po klawiszach. Może podczas tych pląsów szybciej męża znajdziesz.
Bartosz Chochołowski / 2007-08-23 12:19 / Redakcja Money.pl
Drogi/Droga wernyzdrowo,
może brak męża w moim przypadku rzeczywiście wynika z tego, że zbyt wiele stukam w klawisze, zbyt mało pląsam, ale zamiast obrażać mnie, może da mi Pan/Pani radę, jak skutecznie męża znaleźć? Konstruktywne wpisy na tym forum też są mile widziane.
Rozumiem, że Pan/Pani, jako osoba wierząca w PiS, nie ma żadnego dystansu do reklamówek tej partii i nie ma zastrzeżeń co do stwierdzenia, że tylko i wyłącznie PiS-owi zawdzięczamy wzrost gospodarczy oraz spadek bezrobocia.
Nie będę się odwdzięczał epitetami, ale radą odwdzięczę się za radę: polityka to nie religia, partie to nie związki wyznaniowe, a przywódcy partii to nie bogowie. Tak więc zalecam więcej dystansu! Wystarczy popierać partię, być jej sympatykiem, zgadzać się z jej programem i poczynaniami, na prawdę nie trzeba w nią bezkrytycznie wierzyć. Jak się na jakiekolwiek ugrupowanie spojrzy nie z perspektywy wyznawcy, na prawdę więcej widać i nawet można wykazać się odrobiną poczucia humoru.
Tego życzę!
Pozdrawiam!
P.S. Ten wpis dedykuję oczywiście wszystkim wierzącym w partię aktywnym na tym forum.
Sabre / 2007-08-22 09:12 / Tysiącznik na forum
Nasza największa gwiazda disco-polo, czyli Jarosław Bayer Full, zafundował nam jeszcze jeden przebój: „Zasady zobowiązują”. Można go podziwiać na billboardzie a w charakterze suportu ujrzeć samą gwiazdę, czyli brata oszusta i szwagra czarownicy. Od czasu jego pierwszego przeboju, czyli państwowego hymnu zaśpiewanego w rytmie niemieckiego metronomu, ten ostatni najlepiej oddaje charakter gwiazdy. Jego pierwszą zasadą, do której zresztą ochoczo się przyznał, jest: „Gospodarka mnie nie interesuje” – jak widać tej zasadzie pozostaje wierny.
Dlaczego zatem miałoby interesować go czyjeś emerytury, zasiłki pogrzebowe, stopy procentowe. Ma ważniejsze sprawy na głowie: Układ nie śpi, media knują, Szatan czyha – fani czekają z utęsknieniem na kolejne przeboje.
Hoh UPR! / 2007-08-22 13:06
Niechże Pan da już spokój z pisaniem na tym forum.
Przypomina mi Pan trochę mojego dawnego przyjaciela, który uważał, że nawet SB-cy mogą być partnerami do dyskusji.
Nieciekawie na tym wyszedł.

Czy "dyskusje" z pisowską neo-esbecją to taka uciecha?
Zawsze będą bardziej chamscy, bardziej dosadni niż Pan. Logiką chce Pan przekonać kogoś, kto jako argument uznaje pranie po pysku?

Myślę, że ten portal zawiera pożyteczne informacje (rozliczanie delegacji, bankowe i podobne) i chwała mu za to, niemniej fora są hmm, godne synów i wnuków parobków z PGR-ów.
Nawiasem, przepraszam niektórych honorowych i uczciwych ludzi o takim pochodzeniu - chodzi mi o statystyczną większość, przywykłą do bycia praną po pysku i piorącą po pysku.

Skończenie z pisaniem na tych forach nie jest aż tak trudne...
Pozdrawiam
Maa
Sabre / 2007-08-22 13:46 / Tysiącznik na forum
Faktycznie. Od jakiegoś czasu nastepuje na tym forum umysłowa degrengolada. Śmiem twierdzić, że to od czasu gdy PiS doszło do władzy. Zaraza?
To forum niedługo może stać doskonałym materiałem do badań dla socjologów i ewolucjonistów. Ludzi ukryci za pseudonimami zwykle pozwalaja sobie na szczerość - stąd ten wysyp patriotów-antysemitów, czy trudnych do sklasyfikowania prawicowych lewicowców.
Mnie nie denerwuje ich bzdurny bełkot (większości obelg oni nawet nie rozumieją), tylko ten ich żenujący poziom ... .
Czy aż tak źle z naszym narodem?
Może ma Pan rację.
etamszkodagadać! / 83.24.221.* / 2007-08-22 18:35
i na dodatek tyle się pracowało na tym "narodem" przez te kilkadziesiąt lat. A to obozy pracy, katownie UB, wywałszczenia z własności, szkolnictwo, propaganda. Też się nadziwić nie mogę, proszę Pana, że tyle pracy poszło na marne.
konio_kp / 83.29.39.* / 2007-08-22 10:56
Jeżeli coś napisać o magistrze Goleniu (tak go tu nazywają na forum), kontach lewicy, aferze osopcza, czy innych aferach, to Sabre SB wrzeszczy "jak śmiesz? A gdzie dowody, czy jest proces?).
Podwójna moralność i pomówienia (jak zwykle ze strony Sabre SB - on tu jest dyżurnym od takiej roboty.
Prezydent - oszust ???
I nic a nic nie patrzy Sabre, że dowodów brak. Nic a nic nie intersuje Sabre, że prokuratura stwierdzła, że nie ma najmniejszych oznak przestępstwa. Słowa o oszuście nie padły.
Prokuratura grzecznościowo (zapewne) nie dopowiada, że pomówienia prasowe były wierutnym kłamstwem (to ma miejsce nie po raz pierwszy - tak było również, gdy prokuratura była pod rządami SLD).
Kłam, kłam kłam a zawsze coś z tego zostanie (Sabre zachowuje się jak rasowy faszysta - ostanio w poniedziałek bardzo bronił E. Steibach, ja staję w obronie ludzi, którzy już mają nakazy sądowe do opuszczenia SWOICH domów na ziemiach zachodnich)
Sabre SB ewidentnie stosuje tę metodę.
W tym jest cel - to nie jest przypadkowe. Zarazem, powtarzam podnosi niesamowity wrzas, gdy się mówi o faktycznych aferach lewicy i demokratów.

Uczciwość w stylu Sabre SB.
Na to jest jednak sposób - demaskować takie postępowanie!
KAP / 162.27.160.* / 2007-08-22 12:49
jakie ladne PiSargumenty, takie rzeczowe PiSekskremnty
erbas / 84.234.0.* / 2007-08-22 12:41
Masz rację Konio-kp, Sabre to SB-ek. Oto cytat z Sabre: "Nasza największa gwiazda disco-polo, czyli Jarosław Bayer Full", koniec cytatu. I co tu widzimy, SB-ek Sabre zamienił miejscami swojuego idola vicmgr Golenia z obecnym prezydentem. Wyszło na to, że to Kaczor robił z siebie idiotę kręcąc tą częścią ciała w której znajduje się cel poprawności polityczne zwany odbytem w rytm disco polo a nie vicmgr Goleń. Sabre to prawdopodobnie żydokomuch, którego dziadek czy może ojciec mordował w katowniach UB polskich patriotów.
MarcoP2 / 83.29.7.* / 2007-08-22 13:15
Tak, Sabre stosuje ewidentnie metodę insynuacji. Powtarza swoje, aby się gówienko przykleiło. Bardzo nieładnie, Sabre. Doskonałe teksy o manipulacjach medialnych, o powtarzaniu pewnych sloganów, kłamstw lub półprawd pisze bp Lepa - chyba najlepszy w Polsce fachowiec od spraw manipulacji medialnych (nie spotkamy tego bp w TVN). Sabre stosuje te metody, które bp Lepa opisuje.
Ktoś tu niedawno napisał odnośnie tych porównań z o mało co magistrem w kontekście jego wizyty na grobach katyńskich (tam zamordowali polskich bohaterów faktycznie przyjaciele z organizacji byłego prezydenta).
Kaczyński przecież też był na grobach katyńskich...- faktycznie bez komentarza.
A tak serio, to dajcie sobie po razie i będzie spokój :-)
Sabre / 2007-08-22 13:33 / Tysiącznik na forum
Gdzie napisałem insynuacje, kłamstwa czy półprawdy? To że premiera gospodarka nie interesuje (jego własne słowa)? Może to o Układzie, Szatanie, mediach? Czy że prokuratura "zalegalizowała" nazywanie prezydenta oszustem?
Nic nas nie przekona że czarne jest czarne?
Ja nikogo nie obrzucam gówienkami, jak to uroczo określiłeś. Jedynie pokazuję wam, że jesteśnie nimi oblepieni i piejecie z zachwytu jaki to modny dzisiaj wzorek.
Sabre / 2007-08-22 13:06 / Tysiącznik na forum
Następny "gigant logiki". Jak na razie, twoim największym osiągnięciem poza przekręcaniem mojego nicku, jest ciągłe używanie terminu "żydokomuchy".
Praktycznie w każdym swoim wpisie.
A cóż on znaczy? Zapewne nie wiesz.
(Judischer Bolschewismus), czyli najważniejszy element propagandy nazistowskiej, powstały jednak w Rosji - jakżeby inaczej, razem z ojciem dyrektorem czerpiecie wzorce naprawdę najlepsze.
KAP / 162.27.160.* / 2007-08-22 12:51
o i nastepny zagonczyk PiSekskrementów
~kazek / 83.29.45.* / 2007-08-22 11:29
He, he. Trafiony, zatopiony. On faktycznie pisał, że to skandal nazwać prezydenta oszustem i że powinna być za to kara. Tym razem to właśnie on pisze o prezydencie w ten sposób.
Tacy ludzie są strasznie fałszywi. Może mu za tę robotę płacą?
cheapczad / 2007-08-22 12:58 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
chlopaki: konio z kopczewa, 84.234.0., 83.29.45.* mam nadzieje, ze macie tyle lat, ze juz wkrotce was nie bedzie.
KAP / 162.27.160.* / 2007-08-22 12:51
alez tych PiSekskrementów sie namnozylo, no co za urodzaj...
taktrzymajchłopie! / 83.24.221.* / 2007-08-22 18:38
kapo KAP-ie widzę zamurowało cię. Wydobywasz z siebie jedynie PIS-ki!!
Sabre / 2007-08-22 11:45 / Tysiącznik na forum
Wzoruję się "bystrzaku" na orzeczeniu prokuratury, która uznała, że nazywając prezydenta oszustem nie popełnia się przestępstwa. Tak trudno to zrozumieć?
Jest teoria, że ewolucja w przypadku ludzi się cofa. Dotąd w nią nie wierzyłem. Ale teraz, po czytaniu takich brakujących ogniw, juz sam nie wiem ... .

Jak dotąd, jedyni "wpisywacze" polityczni są z PiS, konkretnie funkcjonariusze od ministra Gadgeta.
KAP / 162.27.160.* / 2007-08-22 12:56
alez nie chodzi o to by byly rzeczowe argumenty. Chodzi o to by opluc, obsr...c, dowalic po kostkach. Nie o to by zrozumiec, pojac. Ta banda nieudaczników i frustratów wszelkiej proweniencji tylko to potrafi. Frustraci wszystkich miast i wsi spod budki z piwem laczcie sie.
wiaraczynicuda / 83.24.221.* / 2007-08-22 18:40
a widzsz, myślałeś, że masz patent na opluwanie, obsry...nie i tak dalej. Nadstaw następny policzek SB-ku
Sabre / 2007-08-22 14:00 / Tysiącznik na forum
No właśnie. Tylko swoje "łączenie" powinni uskuteczniać pod budką z piwem. Ewentualnie przy łapaniu stonki, zrzucanej przez zgniły zachód - mają podobną do tamtych nieszczęśników mentalność.
Sabre / 2007-08-22 11:27 / Tysiącznik na forum
To już zaczyna być żenujące. Albo masz 10 lat albo 100. Czy to niedojrzałość czy demencja starcza? Może jakis zły skręt DNA, może pijesz zatrutą wodę?
Albo fale eteru zakłócają ci pracę mózgu - tak, to chyba to. Zatem na czas czytania, wyłącz radio.

Prezydenta oszustem, a pierwszą damę czarownicą nazwał twój guru (wszyscy to słyszeli), a prokuratura toruńska uznała że to jest ok. Tym samym, wszyscy nabyliśmy praw do nazywania głowy państwa oszustem.

Jeżeli wrócisz do wspomnianego tekstu, jeżeli postarasz się go przeczytać ze zrozumieniem, to może "załapiesz" (choć wątpię) że nie broniłem ziomkostw, jedynie oskarżałem nasze władze (obecne także) o doprowadzenie do takiej sytuacji.

Mawiają że inteligencja to coś, czym ludzie zostali najsprawiedliwiej obdzieleni - nikt nie narzeka na jej brak. Ale akurat ty masz pełne prawa do reklamacji.
absurd / 85.255.181.* / 2007-08-22 12:25
Tak sie składa ze czytac teksty "produkowane" przez Sabre ze zrozumieniem ma coraz wieksza ilośc czatowników. Niepokojace zjawisko :) :) :) .
Mozna temu zaradzić pisać tak aby byc zrozumianym . Obawiam sie jednak że nie o to chodzi
A o co chodzi ???? ano o poglady .. o stronnictwa które sie popiera .. a prawda jak sie trafi i jest po własciwej stronie to dobrze ale jak prawda trafi sie po niewłasciwej stronie to tym gorzej dla prawdy . Okpali sie dyskutanci szanowni na pozycjach i ani wte ani w tamte. Jak jeszcze kto elokwentny to nawet przyjemnie sie czyta, szkoda tylko ze nawet elokwencja nie przesłoni braku prawdy i obiektywizmu oj szkoda. Wprawdzie pisze pod tekstem Sabre ale moja dygresja jest do całego czatowego srodowiska lub przynajmniej jego czesci.
Kiedys napisałem ze wiekszośc tekstów pisana jest dla nierozumnych .. tylko nie wiem jeszcze czy przez rozumnych czy nierozumnych. :) :) :)
Dobrego dnia wszystkim bez wzgledu na poglady i stopień zacietzewienia, dobrego dnia wszystkim.
Sabre / 2007-08-22 12:50 / Tysiącznik na forum
Obiektywizm? Piękna rzecz, to prawda.
Tylko jak czytam bzdury o Tuskach i wszechLisach na uniwersytetach Żakowskiego, mp3 w LaMadame na szyi Sajmona, co to jest z lobby żydowsko-masońskiego, domagającego się od Polski 60 mld $. O tym że mam czytać Ziemkiewicza i słuchać Radia Maryja, bo tam się dowiem że lustracji nie będzie przez Michnika, a wiz do USA przez nie "przeczyszczonych" dziennikarzy.
Aha ... jeszcze: il faut, parmi le monde, une vertu traitable! - tak to nam „wykształciuchom”, pisowscy „erudyci” dokładają.

Jak czytam podobne bzdety, to jakoś mój obiektywizm ucieka i nie mogę go później znaleźć.
To jest dopiero niepokojące zjawisko! Znacznie bardziej od tego, które ciebie trapi – z tym swoim sobie poradzisz, jak zechcesz.
absurd / 85.255.181.* / 2007-08-22 20:56
Szkoda ze ucieka Ci Sabre oboektywizm szkoda, naprawdę przynajmniej mi szkoda, bo jezyk masz cięty i gietki. Pozatym nie musisz odpowiadac nieobiektywizmem na nieobiektywizm no chyba ze Ci zalezy, tylko na czym, na wzbudzeniu fali bluzgów u niewtrobionych i niogładzonych czy oburzenia o wyrobionych i ogładzonych ?
I czy warto? Rozumny i tak wie o co chodzi i nie ma krutkej pamieci amnezje nie grozi i rozumnym trudno zmanipulowac obojetnie czy emocjonalnym tekstem czy spokojnym i wywazonym.
No chyba ze zalezy Ci na manipulecji wredy sorki ale ja nie chcę grac w tej lidze.
Naprawde szkoda ze pod wpływem tego co czytasz nawt niesprawiedliwego i kłamliwego to Twój obiektywizm gdzieś ucieka , szkoda oj szkoda. To moze jezeli juz o obiektywizm tak trodno (co poniekad rozumiem) to po prostupisz racjonalnie , wprawdzie czesto piszesz racjonalnie ale czesto o tym zapominasz , zreszta podobna prosbe mam do wszystkich których za ich teksty szanuje nawet jezeli nie zawsze mi sie podobają.
Podobnych do mnie jest chyba wiecej a może i lepszych odemnie .. wynika to chociazby z tego ze nie chca pisac na czacie .. z moich znajomych ja tylko od czasu do czasu to robie. Achyba warto zadbac o zdanie ludzi rozsadnych a nie pisac pod pieniaczy? Propagandy pod publikę tez nie ma co robic na Money bo po prostu publika wyborcza raczej money nie czyta.
MN2 / 80.51.231.* / 2007-08-22 07:33
Reklamówkę ze Staszkiem powinna firmować koalicja. "Staszek dostał wreszcie pracę a Halinka wyjechała na kolonie dzięki PiS, SO i LPR".
Dzięki PiS, co najwyżej nie złapaliśmy ani jednego bandziora przez 2 lata. Dzięki SO, co najwyżej załatwiliśmy Agencje Rolne kolesiom. Dzięki LPR, co najwyżej mamy dziwne Ministerstwo Gospodarki Morskiej i jeszcze dziwniejsze Ministerstwo Edukacji Narodowej (z naciskiem na narodowej).
Stauffenberg / 193.164.157.* / 2007-08-22 13:36
Staszek dostał wreszcie pracę... został TW CBA i dorabia pisząc donosy do US
Ilość donosów w Urzędach Skarbowych za PISiej władzy w 2006 roku przekroczyła TRZYKROTNIE ilość donosów za ostatniego roku rządów SLD ( dotąd najlepszego pod tym względem). Nie przekłada się to jakos na osiągniecia finansowe - same US przyznają "z zakłopotaniem", ze 90 proc. jest fałszywych, 9 proc. - naciąganych i tylko 1 proc. prawdziwych.
Oto największy sukces PIS - powrót bolszewickiej mentalności w Polsce.
rozumiejący / 83.24.221.* / 2007-08-22 18:44
widzisz kolego, bo zabrakło stosownego, ubeckiego szkolenia. Ty jak kogoś przyjmowałeś na TW, to go instruowałeś, jak ma pisać donosy i w ten sposób, może było ich mniej, ale o jakiej jakości. Rozumiem twoje rozgoryczenie - prowadzący.

Najnowsze wpisy