Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Chochołowski: Seks odmieni polską politykę?

Chochołowski: Seks odmieni polską politykę?

Money.pl / 2009-04-25 09:33
Wyświetlaj:
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-04-25 09:33
Panie Bartoszu, zakazany owoc lepiej smakuje i jest bardziej pożądany, więc metodą zakazu, zwiększy się ilość nabywanych prezerwatyw przez małolatów. Oczywiście do czasu bo i małolaty nie będą w nieskończoność lizać przysłowiowego cukierka przez szybę!
A teraz pytanie! Czy oddzielenie, przez lewiznę, seksu od prokreacji a wręcz od miłości, przybliża czy oddala człowieka od zwierzęcia??? I wcale nie mam tu na myśli kopulacji na skwerku, wzorem piesków bo to w postępowych krajach będzie nagminnym widokiem!!!
Bartosz Chochołowski / 2009-04-25 20:30 / Redakcja Money.pl
Drogi Panie chłop jag,
uważam, że oddzielenie seksu od prokreacji raczej różni nas od zwierząt. Sądzę, że seks dla przyjemności, bez konsekwencji, jest tylko ludzkim wynalazkiem. Nie czytałem jednak zbyt wiele o zwyczajach seksualnych zwierząt, więc nie będę się upierał.

Nie chcę jednak dyskutować, czy to dobrze, czy źle, bo tak naprawdę nie o tym ten felieton :)
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-04-26 19:49
Panie Bartoszu, ludzi od zwierząt odróżniało i to, że człowiek powinien i potrafił hamować swoje popędy, krótko mówiąc nad swoimi instynktami potrafił panować a przynajmniej starał się to robić! Obecnie popęd seksualny, pozbawiono hamulców a prokreację odesłano do niebytu w ramach zmniejszania populacji ludzkiej na Ziemi! Co lewizna, nawet pomimo swej woli osiągnie? Ano to, że do seksu kobietom nie będzie już potrzebna szowinistyczna męska świnia i odwrotnie! Już pracuje się nad maszynami stymulującymi mózg i genitalia. Marzenie hedonistycznej lewizny, to niekończący się orgazm!
Ktoś zapyta a co z dziećmi? Dzieci będą w tym świecie z probówek! Może także dojść do tego, że ludzkości zagrozi wymarcie i co wtedy? Nie wiemy czy po śmierci, stając się bytem złożonym tylko z energii, nie potrzebujemy kontynuacji życia człowieka na Ziemi. Lewiznę, oczywiście cechuje - po nas choćby potop....
Bartosz Chochołowski / 2009-04-26 23:25 / Redakcja Money.pl
Mniej więcej to, o czym Pan pisze, Panie chłop jag, skądś jest mi znane. Zdaje się, że z "Seksmisji". A tam wcale nieźle się to skończyło :)

A tak swoją drogą, to ten felieton jest bardziej o tym, co wyprawia prawizna z centrowizną. To im szczególnie zalecam terapię.
prawiezaratralala / 77.254.154.* / 2009-04-26 12:51

Sądzę, że seks dla przyjemności, bez
konsekwencji, jest tylko ludzkim wynalazkiem.

Nie tylko ludzkim. Robią to nomen-omen małpy.

Jednakże też nie czytałem za wiele w tej kwestii i chciałbym tylko dodać - co mnie po przeczytaniu repliki oświeciło - że linia podziału przebiega pomiędzy ludźmi którzy seksem dla przyjemności chcą premiować małżeństwa, a tymi którzy chcą premiować nim wszystkich.

Także dzieci. To może pomysł na odstresowanie. W przedszkolu panie odpoczną gdy dzieciaki zajmą się sobą. A system oświaty to w krajach postkomuny - matecznik lewicy. Zatem coś jest na rzeczy z tą lewizną.

Zauważam zmiany w postawach ludzi. We wczesnych latach powojennych rodzice powszechnie, w sposób dramatyczny, przestrzegali swoje pociechy przed seksem. Teraz postawy ojców nie zmieniły się zasadniczo. Natomiast matki niemal sugerują swoim dzieciom aktywność płciową. Wyczuwam w tym ukryte zło. Wzrasta też moje zrozumienie dla tych potworów - Talibów.
Bartosz Chochołowski / 2009-04-26 23:17 / Redakcja Money.pl
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję, nie mam córki, ale wolałbym, aby moim synom (gdy będą nastoletni), nikt nie zabraniał kupować prezerwatyw. Nie wierzę, że takie zakazy zniechęcają do uprawiania seksu, a tym bardziej nie wierzę, że ich brak powoduje zaburzenia rozwoju nieletnich.
prawiezaratralala / 77.254.154.* / 2009-04-25 19:53
mój pies nie kupowałby
Natter / 2009-04-25 17:03 / Tysiącznik na forum
Myślę że eskimoso komuna też byłaby tego zdania, ale my nie jesteśmy postępowym krajem i nie będziemy dopóki będzie rządzić eskimoso komuna . Z eskimoskim pozdrowieniem .Bla bla

Najnowsze wpisy