Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Chodorkowski: Mój proces testem Miedwiediewa

Chodorkowski: Mój proces testem Miedwiediewa

Money.pl / 2009-04-07 20:55
Komentarze do wiadomości: Chodorkowski: Mój proces testem Miedwiediewa.
Wyświetlaj:
Pajchiwo / 2009-04-07 20:55 / Tysiącznik na forum
Najciekawsze, że on ma rację...
nie / 77.115.213.* / 2009-04-07 22:24
zamiast sluchac brednie tego poper-----ca, lepej spytali by go jak w ''ucstywy '' sposob dorobil ponad 10 mld. dol. majondku, macie kryzys wienc, warto zapytac , moze znalazl jakis panaceum i dzienki jego niezwyklemu wynalazku uratujcie swiat pszed ekonomicnom zapasciom. a tak na marginesie prasa ktura cytuje pospolitego zlodzeja jako autorytet wiencej muwi o tym kim sama jesc niz o tum o kim pisze. zlodziej to zlodziej a robienie z pszestempcy autorytetu odbije jescio zachodowi ckawkom.
Pajchiwo / 2009-04-08 08:49 / Tysiącznik na forum
Złodzieja to z niego zrobił Putin - kwestia przejęcia władzy nad Gazpromem - jak nie kumasz o co chodzi, to się nie wygłupiaj się takimi wypowiedziami...
axxel / 83.143.213.* / 2009-04-08 13:45
a mnie ciekawi, skąd w pokomunistycznej rosji, gdzie wszystko było państwowe, wzieli sie oligarchowie?
Skąd mieli kase na swoje fabryki, koncerny?
Wszak w komunie, nie było milionerów a juz napewno nie w rosyjskiej, fakt była nomenklatura , ale to nie byli milionerzy.
Czyli mozna domniemac ze w Rosji maja haka na kazdego oligarche, skoro jedyny sposób na majątek to było uwłaszczenie się na państwowym, a tu, to przekręt na przetrecie, Polskie doswiadczenia przy Rosyjskich to mały pikuś.
Wapniak / 2009-04-11 08:08 / Tysiącznik na forum
"axxel" - Polecam lekturę w internecie np. "Afery prawa". Tam jest o oligarchii dość sporo. Odpowiedź zaś jest krótka: Jelcyn. Dlaczego? Proszę dojść samemu. Nie mam ochoty na tym forum tłumaczyć rodzimym piewcom wolnego rynku oraz tzw. "demokratom" istoty rzeczy. Innymi tytułami służę prywatnie.
Swoją drogą jak się Pan dobrze przyjrzy, wokół u siebie, mamy prawie to samo. Sterowana transformacja ustrojowa jak i cały kapitalizm, swoje prawa zna i ma!

Najnowsze wpisy