Forum Polityka, aktualnościKraj

CI Games szykuje największą premierę tego roku

CI Games szykuje największą premierę tego roku

Wyświetlaj:
Wojtas1990 / 89.76.218.* / 2014-09-18 22:05
Szczerze powiedziawszy to jak patrzę na materiały pokazujące Lords of the Fallen to jakoś nie dziwi mnie optymizm prezesa CI Games. Gra zapowiada się na prawdę rewelacyjnie i mam nadzieję że taką grą będzie, a ja się na niej nie zawiodę. W sumie to dobrze że jest to najdroższy projekt bo wiadomo że nie jest to jakaś budżetówka. Zgadzam się z tym że wszystkie trailery i fragmenty rozgrywki były bardzo dobrze oceniane przez recenzentów ale i przez nas czyli przyszłych graczy.
observeeer / 83.144.90.* / 2014-09-18 17:27
Wszystkie recenzje trailerów gry były pozytywne, gra w najbardziej oczekiwanych a zainteresowanie dystrybutorów na świecie raczej nie jest przypadkowe - oni chcą zarobić.

Wygląda na to że Lords of the Fallen skazany jest na sukces. I super.
ntj / 93.159.52.* / 2014-09-18 14:57
Hej, macie literówkę w tytule gry :) Szósty akapit - jest Lord of teg Fallen.
Sys / 79.184.248.* / 2014-09-18 14:54
Ciekawe czy odkleją sobie (zasłużoną po części) plakietkę chłopca do bicia - tym tytułem - wiele było gier, na które poszły "GRUBE BAŃKI" a później wielkie rozczarowanie i klapa mają trudne zadanie gracze wymagają teraz od next genowych tytułów "D"użo. Życzę powodzenia.
NaszaPrawda / 89.76.218.* / 2014-09-19 21:08
Szczerze to mam nadzieję że tak, CI Games odklei sobie jak to nazwałeś "plakietkę". Tak na prawdę to teraz ludzie w większości patrzą tylko na grafikę, jak jest zarąbista to i gra fabuły może nie mieć. A od tego to mi się rzygać chce. Ludzie narzekają na jakieś nowe gry, które próbują wnieść coś innego na rynek, próbują przedstawić swoją wizję innych gier, a śmiało i z wielkim wyczekaniem sięgają po kolejnego odgrzewanego kotleta z serii CoD...bo co? grafika jest fajna, a tak na prawdę gra schodzi na psy, jest co raz to krótsza, a multiki są gorszej jakości niż CoD:MW. Sam mam wielkie oczekiwania wobec Lords of the Fallen i mam nadzieję że się nie zawiodę, a po przedstawionych materiałach wygląda że będzie ok.

Najnowsze wpisy