ciąża

Mandy / 83.20.54.* / 2009-09-22 21:46
Jestem zatrudniona na caly etat jako pracownik biurowy u osoby fizycznej pani Janiny Kowalskiej. Dodatkowo jestem zatrudniona na 1/4 etatu też jako pracownik biurowy w dwuosobowej społce cywilnej pani Janiny Kowalskiej którą prowadzi z Ewą Nowak. Obecnie jestem w szóstym miesiącu ciązy i cały czas przebywam na zwolnieniu lekarskim na obydwóch firmach. Teraz ze spolki cywilnej odchodzi pani Ewa Nowak a calosc przejmuje do sowjej indywidualnje firmy pani Janina Kowalska łacznie chce z pracownikami. Ale zastanawiam się czy dla mnie nie lepiej byloby żeby wystawila mi swiadectwo pracy ze likwidacja spolki i wszytko przejmuje zus. Bo jezeli przejmie mnie do swojej indywidualnej dg to nie wiem czy cos mi sie bedzie nalezalo bo wyjdzie na to ze w jednej firmie bede miala 1,25 etatu jako pracownik biurowy a po drugie nie wiem czy znów nie bedzie sie liczylo 33 dni wynagrodzenia chorobowego od poczatku a po trzecie dziwnie bedzie wygladalo jak bede konytnulowac dwa zwolnienia lekarskie na ten sam NIP osoby fizycznej no bo NIP spolki znika. Prosze o pomoc

Najnowsze wpisy