Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Cięcia w urzędach w TK. Prezydent górą?

Cięcia w urzędach w TK. Prezydent górą?

Money.pl / 2011-03-25 13:57
Komentarze do wiadomości: Cięcia w urzędach w TK. Prezydent górą?.
Wyświetlaj:
jot-24 / 178.183.176.* / 2011-03-25 19:36
Sprytny ten Bronek, prawie jak Bolek : jestem za cięciami, a nawet przeciw...
Bernard+ / 83.27.68.* / 2011-03-25 18:50
Jeżeli ministrowie i kierownicy urzędów administracji rządowej zwiększali przez lata zatrudnienie doprowadzając do powstania ogromnego przerostu zatrudnienia i gigantycznego wzrostu kosztów to nikt nie reagował i zlecał śledztwa ani badania czy takie działanie prowadzące do wzrostu deficytu budżetowego i do rosnącego długu publicznego jest zgodne z konstytucją. A przecież było to i jest działaniem na szkodę państwa. To teraz gdy szkoda miała by być naprawiona i złe decyzje cofnięte to te działania nagle są niezgodne z konstytucją?!?!?! Działanie na korzyść państwa i działanie zmierzające do poprawienia stanu organizacyjnego administracji oraz zmniejszające nadmierne a więc szkodliwe wydatki jest uważane za niezgodne z konstytucją? Jestem przerażony degradacją Naszego Państwa i Jego organów władzy. Prezydent blokuje korzystne dla budżetu działania? Czy może to jest gra w złego i dobrego policjanta? Przed wyborami rząd ogłasza zamiar redukcji zatrudnienia w administracji a jego prawnicy i Prezydent robią wszystko aby do wyborów nie było to możliwe pod różnymi pozorami a to, że ustawa zawiera przepisy niekonstytucyjne, a to, że przez zatrudnienie urzędnicy nabyli prawa które podlegają ochronie i tym podobne bzdety będą wymyślane aby wywołać u wyborców fałszywe wrażenie jaki to dobry jest rząd i partie koalicji bo chcą zmniejszyć biurokrację ale nie mogą nie zdąża tego zrobić przed wyborami, bo zła koalicja rządów poprzedników ustanowiła takie prawo, że teraz próba naprawienia sytuacji może spowodować jeszcze większe wydatki dla budżetu więc musimy podstępować powoli ale systematycznie i wy kochani wyborcy jeżeli nas ponownie wybierzecie dając nam takie poparcie, że będziemy mogli nie liczyć się z opozycją i zmienić Konstytucję to będziemy wtedy mogli wykonać tą redukcję administracji, której się naród domaga. Niedobrze mi gdy widzę takie perfidne okłamywanie wyborców przez zawodowych kłamców posługujących się kłamstwami i matactwami naukowo opracowanymi za nasze podatki.
urzędnik samorządu terytorialnego / 81.219.170.* / 2011-03-25 14:48
To ja się pytam, gdzie mają pracować moje dzieci, jak nie u mnie w urzędzie ???
arch / 2011-03-25 13:57 / Tysiącznik na forum
Rząd wydał pół miliarda na swoje przywileje

-Na przywileje rządowych urzędników tylko w ciągu ostatnich 3 lat z naszych kieszeni
-zamiast oszczędzać rząd wydawał pieniądze lekką ręką - blisko 500 milionów złotych. !

www.gadu-gadu.pl/rzad-wydal-pol-miliarda-na-swoje-przywileje


Paczitaj tawariszcz - kto 60 tys nowych urzędników POzatrudniał w dwa lata rządu ?

www.stat.gov.pl/gus/5840_685_PLK_HTML.htm
Elendir / 2011-03-25 15:06 / Łowca czarownic
Chodzi Ci o tych urzędników co wcześniej pracowało pośrednio dla administracji (więc nie liczyło się do statystyk), a teraz pracuje bezpośrednio?

Najnowsze wpisy