Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ciemne strony Euro 2012 - kto straci na igrzyskach

Ciemne strony Euro 2012 - kto straci na igrzyskach

Wyświetlaj:
kuni / 194.106.210.* / 2007-04-20 19:15
po co się wysilać dla jakiejś pijanej hołoty, stadion dziesięciolecia jest dla nich idealny. Jako regionalny smaczek dać każdemu kibolowi pół litra samogonu w pastikowym kubeczku oraz sztachetę lub łańcuch do wyboru. Wiekszość imprez proponowałbym rozegrać gdzieś na podlasiu odludna łączka pod lasem dojście piaszczystą dróżką + zaopatrzenie j.w. wszyscy by to wspominali 50 lat. Po co państwo się angażuje moimi pieniędzmi w handel niewolnikami (kontrakty piłkarskie)złodziejstwo i korupcję, a zdrugiej strony burdy sfrustrowanej i pijanej młodzieży i zawodowych hulganów lepiej budujmy pływlnie pożyteczne potrzene stale pełne ludzi i dochodowe.
abdo / 89.174.123.* / 2007-04-21 10:39
Odniosłem wrażenie że pisząc o podlasiu robisz to tak jakbyś się go brzydził albo wstydził. Żyj sobie w tej swojej np. Łodzi w chmurach smogu, oddychaj spalinami i ciesz się że nie mieszkasz na podlasiu..
Ivv / 89.76.211.* / 2007-04-22 13:14
Ja jestem z Podlasia i też uważam, że to ziemia zapomniana przez Boga i ludzi. Marne drogi, brak firm i pracy (Łomża), piaszczyste dróżki i krowy :-)) Zero turystyki, bo to nie Mazury i daleko od dużych miast i granicy. Zdychające zielone płuca Polski. Bliżej do Stanów czy Niemiec niż do Warszawy na przykład. Zapraszamy emerytów (ale zdrowych!) na spokojną starość.
MacGyver / 62.29.164.* / 2007-04-23 11:41
Podlasie to najpiękniejszy rejon w Polsce.
Mieszkałem tam prawie 20 lat (obecnie od kilku lat mieszkam w Warszawie) i mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę na stałe.
kuniu / 194.106.210.* / 2007-04-21 12:22
trafiłeś koleś akurat ostatnie 26 lat mieszkam w łodzi a podlasiu niczego nie ujmuję wręcz przeciwnie dlatego go wskazałem że mogliby sie nap... posród pieknych okoliczności przyrody. a o łodzi masz kiepskie pojecie to miasto z najlepszą woda i najczystszym powietrzem w polsce wiem bo duzo podrózuje i chłodna pora cała poska łcznie z karpaczem zakopanem i całą wsiowościa to polone linoleum i gumofilce
mmmm / 83.28.53.* / 2007-04-24 16:04
niestety kolego nie masz pojecia o poziomie zanieczyszczenia wod i powietrza w swoim miescie,moze nie Jestes swiadomy ile i co zostawil Wam przemysl wlokienniczy itp.Zob.np.w necie
Łukasz SOPI / 83.12.28.* / 2007-04-20 17:16
fauck!!!!!!!!!
nie dosc ze przecietny polak nie zyska za duzo 9o ile tylko nie straci) to jeszcze piwo na 100% podrozeje:/
gkalewski / 217.17.36.* / 2007-04-20 16:57
Ciagle przyspieszanie EURO jest na reke eksporterom, duzym przedsiebiorcom, maly straci i zwykly obywatel Polak-Szarak...ceny pojda w gore jak w Niemczech, i to sporo...Nasi przedsiebiorcy, producenci tylko na to czekaja...
Ja i tak wyjezdzam, szkoda mi tylko tych co pracuja po 10-12 godz. zeby dogonic uciekajacy peleton...Widze ich tu w Warszawce, wypalonych, wyzutych z jakichkolwiek ludzkich odruchow...
saul / 2007-04-20 17:49 / portfel / Pan Owca
Nie tylko w WaWie Panie gkalewski, wszystko fajnie, tyko czy jest jakieś inne wyjście?
lebort / 2007-04-20 16:42 / Bloguje na bblog.pl!
Nie rozumiem pretensji osob, ktore komentowaly artykul. Przeciez jego tytul mowi ewidentnie o tym, ze caly jest poswiecony zlym stronom ME. Wszystko ma swoje dobre i zle strony. Ten artykul byl poswiecony tym zlym.Wiec o co chodzi ludziom, ktorzy go krytykuja? Myslicie ze ME nie ma ani jednej zlej strony? Glupota jest nie przyjmowac do wiadomosci, ze takich nie ma. Trzeba na rzeczy patrzec obiektywnie. Fakt, ze tych dobrych jest wiecej nie oznacza ze tych zlych nie ma w ogole. Ludzie! zacznijcie myslec!
:-) / 83.4.180.* / 2007-04-20 16:41
Jestem pewien, że na organizacji mistrzostw zyskają nieliczni. Jeśli w moim mieście jest organizowana jakaś większa impreza, to zyskują: hotelarze, restauratorzy, właściciele lokali, itp. Miasto jest zakorkowane, jedziemy do domu o godzinę dłużej. Przeciętny obywatel nic z tego nie ma. A na stadion pewnie i tak się nie dostanę, bo biletów zabraknie...
Ale ogólnie popieram taką imprezę, bo to duży prestiż dla naszego kraju. Chciałem tylko podkreślić, że popieram bezinteresowanie, bo nic z tego nie będę miał.
Obserwator! / 89.76.195.* / 2007-04-20 22:23
Ciekawe tylko dlaczego taki lament podnieśli ci co odpadli z konkurencji - skoro to takie nieszczęście. Jestem umiarkowanym optymistom. Bez euforii i super zachwytu ale z nadzieja na sukces. To przedsięwziencie przecież związane jest z wieloaspektowym tematem promocji naszego kraju. Jestem jednak niespokojny o finanse. Jeśli musimy to robić tylko własnymi środkami, to co z ambitnymi planami naprawy finansów państwa czy ważnymi programami społecznymi?
lebort / 2007-04-20 16:40 / Bloguje na bblog.pl!
Nie rozumiem pretensji osob, ktore komentowaly artykul. Przeciez jego tytul mowi ewidentnie o tym, ze caly jest poswiecony zlym stronom ME. Wszystko ma swoje dobre i zle strony. Ten artykul byl poswiecony tym zlym.Wiec o co chodzi ludziom, ktorzy go krytykuja? Myslicie ze ME nie ma ani jednej zlej strony? Glupota jest nie przyjmowac do wiadomosci, ze takich nie ma. Trzeba na rzeczy patrzec obiektywnie. Fakt, ze tych dobrych jest wiecej nie oznacza ze tych zlych nie ma w ogole. Ludzie! zacznijcie myslec!
IDZI / 87.99.18.* / 2007-04-20 16:24
Aż ręce opadają.... jak ktoś chce zawsze się doszuka dziury w całym. Moim zdaniem przez takie własnie narzekanie najwięcej tracimy. Jakbyśmy przegrali organizację Mistrzostw Europy to Ci sami analitycy twierdzili by że straciliśmy ogromną szansę.
janek 23 / 81.210.89.* / 2007-04-20 16:22
Nasi kaczorowaci rządzący i euro 2012 hehehehe
toż to śmiech, onie sobie nie radzą nawet z mówieniem ,a co do piero z robieniem czegokolwiek jak trzeba
TOTALNA KOMPROMITACJA
Floyd / 2007-04-20 15:39 / Tysiącznik na forum
To chyba oczywiste, że jedni stracą inni zarobią.Komentują tu tacy fachowcy od kasy, a nie rozumieją lub udają, że nie rozumieją tej oczywistości. No cóż, każdy patrzy pod kątem własnego podwórka.
Czytelnik / 83.24.223.* / 2007-04-20 15:35
Szkoda ze ci tak zwani fachowcy i analitycy nie przyjrzeli sie podobnym imprezą (np. olimpiada w Atlancie w 1996). Tak sie składa, że ceny żywności, hoteli itp. wcale nie wzrosły !!!!! A jak twierdza ze wzrosły to kłamia. Oni może i by chcieli żeby ceny wzrosły ale to on nas konsumentów zależy tak naprawdę granica a nie od tego co sobie wymyśli analityk.
Ojojoj / 217.113.225.* / 2007-04-20 18:23
1. IMPREZOM a nie imprezą (bo to liczba mnoga)!!!
2. Porównanie USA gdzie PKB za 1 mieszkańca wynosi ok 3000 $ z Polską z 800 $ jest co najmniej głupie.
3. Wzrosną jeżeli nie będziemy w strefie EURO - porównaj ceny nieruchomości przed akcesją do UE i dziś.
gregoro / 83.14.45.* / 2007-04-20 15:33
ale z was pesymiści malutka Portugalia poradziła sobie z organizacją Mistrzostw w pojedynkę i na tym zarobiła ,martwią się że ludzie będą mieli szanse na pracę i że w końcu będą musieli wybudować drogi.... z
Jakub Wędrowycz / 2007-04-20 15:20 / Giełdowy egzorcysta amator
jak nie ekipa ,które doradzał sam Pan Orłowski !
kacperg333 / 2007-04-20 15:12 / portfel / "Potencjalny Geniusz Giełdowy"
I tak gorzej być nie może ;)
radziacbr / 2007-04-20 14:57
Niema co się martwić, Kaczuszki coś wymyślą. Najwyżej podniosa podatki i akcyze na wszystko co się da.
pchelek / 2007-04-20 14:55 / Tysiącznik na forum
sie nie da sfabrykowac - wiec sie nie da zmanipulowac czy zastraszych - do kitu taki interes

Najnowsze wpisy