Forum Polityka, aktualnościKraj

Cimoszewicz bojkotuje komisję śledczą

Cimoszewicz bojkotuje komisję śledczą

Wapniak / .* / 2005-07-09 13:19
Komentarze do wiadomości: Cimoszewicz bojkotuje komisję śledczą.
Wyświetlaj:
Amelia / .* / 2005-07-15 12:52
Do Małą . Jakim prawem ktoś taki jak Ty wypowiada się o moim" rozumie". Nawet mnie nie znasz . I dałaś się wpuścić w maliny , bo celowo tak napisałam , by sprawdzić , kto " mądry " podniesie rękawicę . No i się znalazła osóbka ,jeszcze jedna z tych , co mają monopol na prawdę. I jeszcze jedno pytanie . Skoro nie zaliczasz się do czerwonych z flagą , to może do czarnych z krzyżem? Wiesz co - mnie nikt nie okradł , bo pracuję na własny rachunek i nie wyciągam ręki po jałmużnę , i nie pracuję u nikogo jako najemnik. Płacę podatki i dokładam do kasy państwowej. Już dawno zrozumiałam , że zdrowej osobie nie powonno nic się należeć za darmo , więc chociaż na początku było ciężko - wytrwałam . Więc nie pouczaj mnie , co mam robić i jakich wyborów dokonywać w życiu.
Marta / .* / 2005-07-15 05:58
Dlatego sejm powinien ,zamiast powoływać komisje śledcze , zabrać się za uchwalanie przepisów prawa. Dzisiaj falandyzowanie prawa pomaga w omijaniu jego przepisów. Dopóki to się nie zmieni , będziemy jeszcze sporo czasu poświęcali na forum na na dyskusje o tym , kto jest cacy , a kto be. A wszystko przez kulawe prawo.
Amelia / .* / 2005-07-10 21:50
Cimoszewicz chce stanąć przed komisją , ale nie przed tą do spraw Orlenu . No i wybrali go na świadka dlatego , że ma wysokie notowania. A wszystko po to , aby zniszczyć jego szanse .Osobiście gratuluję mu odwagi . Wiem , żę jako prawnik ma rację , bo nigdy nie splamiłby się nieznajomością prawa. Takiego nam trzeba prezydenta.
Małą / .* / 2005-07-15 07:38
Wiesz, kiedy widzę podobne do Twojego komentarze to zastanawiam się gdzie udał się rozum niektórych, o ile w ogóle go mieli. Weź czrwoną flagę i idź organizować pierwszomajowe pochody. Nabierz rozumu a dopiero potem wypowiadaj swoje myśli publicznie. Znajomość prawa u Cimoszewicza nie jest atutem. Dzięki tej znajomości wie jak omijać prawo a nie jak go przestrzegać. Dzięki temu wie jak okraść takich idiotów jak Ty tak, żeby się nie zorientowali. Elokwencja nie oznacza wiedzy, a gładkie słówka nie są dowodem przyjaźni i zrozumienia. Politycy to aktorzy. Kiedy się tego nauczysz?
Wapniak / .* / 2005-07-14 19:49
Nie droga Amelio. Prawo i to "dziurawe" przy czynnym współudziale zainteresowanego nie może służyć i być wykorzystywane instrumentalnie pod świadome odtworzenie partyjnej partytury, skompromitowanej formacji...
logo / .* / 2005-07-14 16:52
Znajomość PRAWA to troche mało aby grać pierwsze "SKRZYPCE" w tej Kapeli.Trzeba wykazać się też jeszcze wieloma innymi cechami które są dominujące w tworzeniu należytego "TONU " koncertu zrozumiałego dla większości słuchaczy.To co stało się z Orlanem to jest wynikiem "przymykania jego oczu" na sprawy budowania należytego prestiżu naszego Państwa i Rządu.Komisja sejmowa to też potwierdzenie do jakich grup interesów się ON dokłada. Czy takiego aroganckiego zarozumialca jako Kandydata na prezydenta można popierać??kogoś, kto uważa że znajomość prawa podporządkowuje swoim prywatnym interesom a nie nadrzędnym interesom ogólnopaństwowym?Tacy ludzie z takimi INTERESAMI to według Ciebie właściwi kandydaci na prezydenta Polski?Według Ciebie to kto powinien tworzyć SYSTEM po przez przykład swojego pzytewnego działania w budowaniu prawdziwego AUTORYTETU I ZAUFANIA? Czy tacy kandydaci którzy to spełniają w 30% lub 50 %- tach?
Polonistka / .* / 2005-07-09 15:16
Andy - Polaków , nie "polaków". Pozdrawiam
Andy / .* / 2005-07-09 15:32
Masz rację Polonistko, oczywiście, że Polaków. Pisząc szybko nie sprawdzam, jaka litera się wybiła i stąd zdarza się, że wygląda to niechlujnie. Ponieważ mnie zawstydziłaś, to obiecuję, że się poprawię i będę uważał. Sorki i dziękuję.
andy / .* / 2005-07-09 13:31
Ciekawa sprawa. Najpierw, ten rzekomo wybitny prawnik przyznaje sobie prawo wybierania śledczych, którzy maja go przesłuchiwać w charakterze świadka, a następnie zachęca nas do wyjazdu do lasu w sytuacji, kiedy z powodu katastrofalnej suszy obowiązuje zakaz wstępu do lasów prawie w całej Polsce. Ciekawe, co takiego jeszcze wymyśli ten prawdziwy tuz i ostoja lewicy, kiedy nie daj boże, zostanie prezydentem wszystkich polaków?
Wapniak / .* / 2005-07-09 13:53
A jeżeli hipotetycznie nasz tuz i ost-tuja jest zakładnikiem lewicy?... Kto wie, czy bym nie wywalił tego samego numeru?...
Wapniak / .* / 2005-07-09 13:19
O ile mi wiadomo, to przed komisją staje się w charakterze świadka...Więc pytanie retoryczne: Czy każdy świadek może wnioskować o wykluczenie z komisji jakiego kolwiek jej członka?... Jeżeli tak, to minęła nas gradka na skalę ogólnonarodową...Moglibyśmy mieć wielopokoleniowy serial na nasz koszt...Szkoda!? Ale nic straconego. Okazja dla następnego świadka chyba jest!?...Pardon, zapomniałem o wyjątkowości tegoż...Im dłużej żyję, jest coraz weselej...Chyba przyjdzie mi peknąć ze śmiechu...

Najnowsze wpisy