Forum Polityka, aktualnościPolityka

Cimoszewicz: Kaczyńscy symbolami korupcji politycznej

Cimoszewicz: Kaczyńscy symbolami korupcji politycznej

Wyświetlaj:
edek 1 / 83.23.149.* / 2007-09-11 06:38
cimoszewicz to komuch jak smie obrażać których przyłuż
do rany,to ona zgnije.
Haksio / 83.16.155.* / 2007-09-11 06:21
zal mi faceta ale jeszcze bardziej ludzi ktorzy na niego zaglosują
Ktoś / 208.186.134.* / 2007-09-10 22:00
Cimoszewicz widać dobrze odrobił lekcję w szkole partyjnej. Jak konkurencja polityczna Cimoszewicza mieszała z błotem w czasie wyborów w 2005 (w czym przodowała PO i życzliwa prasa, z "Wprost" na czele), to jedyny Lech Kaczyński uznał, że to się nie godzi, do nagonki się nie przyłączył, i explicite ją publicznie potępił. A teraz Cimoszko rzuca coś bez wsparcia dowodami, w stylu "wszyscy przecież wiedzieli". Ech, nazwać to spsieniem byłoby obrazą dla psów, przynajmniej zgodnie z definicją wdzięczności opracowaną przez Wielkiego Językoznawcę.

P.S. Ja, żeby było jasne, jestem wyborcą UPR. Tyle, że mam niezłą pamięć, więc gwoli sprawiedliwości przypominam.
adamx / 84.10.95.* / 2007-09-10 21:28
Rozliczyc KAczynskich z pieniedzy Foz
pinejro he / 84.234.10.* / 2007-09-10 20:45
Popatrzcie ludzie! Czerwoni się zachowują jakby zbiorowo cierpieli na zespół Downa. Najpierw Andrew wytoczył Pinejro i FOZ a teraz następna sława postkomunistów, krzyżówka żubra i Senyszyn, niejaki Cimowszow. I tak od kilkunastu już lat. I tacy ludzie z zespołem Downa Polskę grabili przez dwie kadencję po 1989 roku. Powiedzcie mi ludziska na co cierpiał Naród polski bo efektem tego cierpienia było wybranie Downów. Całe szczęście, że Naród polski pokonał już tą tajemniczą epidemię i ludzie z zespołem Downa przebrani w czerwone i różowe fatałaszki do władzy dopuszczeni nie będą, pro publico bono.
Ktoś / 208.186.134.* / 2007-09-10 22:10
Nie. Oni się zachowują, jakby to wyborcy cierpieli na zaspół Downa. I, cynicznie na rzecz patrząc, nie jest to zupełnie głupia srategia. Większość może na Downa (albo Alzheimera) nie cierpi, ale cierpi wystarczający odsetek, żeby czerwoni mieli zapewniona wygodną niszę.
ksks / 83.30.9.* / 2007-09-10 21:36
koles od ludzi zespołem downa to sie o********
bo to nie sa ludzie to twoich bzdurnych porównań
a tak poza tym Ludzie wykształceni idzcie do wyborów zeby taki debil jak ten ktory to napisał nie mieli wiekszości ( Rydzyk +PIS ) bo to bedzie dramat. Co chwile sie słyszy ze wszystko co robia Kaczynscy niezgodne z konstytucja
qetzalc / 83.21.153.* / 2007-09-10 22:12
Wiesz dlaczego co chwile sie słyszy ze wszystko co robia Kaczynscy jest niezgodne z konstytucją? Bo ci z trybunału konstytucyjnego to tkie same komuchy jak cimoszko. a takim jak ty nie chce się nawet sprawdzić czy dyrdymały wygadywane i wypisywane w mediach mają jakąkolwiek postawę prwną
wonkrasnoj / 84.234.10.* / 2007-09-10 21:58
Co cię tak czerwona zarazo ubodło? Czyżby oczywista prawda.
pk 47 / 83.21.75.* / 2007-09-10 22:42
Czerwona lewica czy czerwona prawica o którą ci chodzi?
robasrob / 2007-09-11 05:37
I tu się zgadzam, ponieważ pis w swoich posunięciach jest bardziej czerwony od lewicy, ale czego spodziewać się od ludzi wychowanych w komunie, przesiąkniętych socjalizmem. Zachęcam wszystkich do przeczytania definicji "prawica" i generalnie nijak to się ma do ustaw typu becikowe, wszelkich działań na rzecz pracowników (zaostrzanie kodeksu pracy i sankcji za nieprzestrzeganie), martwienie się o Kowalskiego, co on biedny zrobi na starość jak teraz nie będzie odprowadzał haraczu do ZUS, wzrost wydatków prorodzinnych itd... Drapanie pieniędzy -najlepiej od niezrzeszonych kierowców -podatek Religi - aby zaspokoić wydatki na społeczeństwo to chyba domena socjalistów. Musimy chyba poczekać aż do sejmu zaczną kandydować ludzie urodzeni po 1980 roku, którzy nie pamiętają PRL-u i może wtedy lewica będzie lewicą a prawica prawicą. Będziemy wiedzieć, że jeżeli zagłosujemy na socjalistów to możemy spodziewać się wzrostu podatków i innych obciążeń ponieważ muszą brać skądś pieniądze na zaspokajanie potrzeb społecznych, zaczną się nakazy, zakazy, obowiązki. Głosując na liberałów będziemy wiedzieć, że nastąpi luz, wolność działań jednostki, państwo jak najmniej ingeruje i stwarza możliwości do rozwoju, swoboda gospodarcza bez idiotycznych ograniczeń typu samozatrudnienie jest be! itd...
marek 19-53 / 83.24.1.* / 2007-09-10 19:52

PC przegrywało wybory, ponieważ wszyscy wiedzieli, że Kaczyńscy biorą pieniądze na partię od biznesu.


Jakoś nie mogę się doszukać logiki w tym zdaniu.

Przypomniało mu się teraz, a w poprzedniej kampanii nie wiedział, a jako minister sprawiedliwości nie pamiętał. Chociaż wszyscy wiedzieli.
Gdyby miał choćby ślad dawno utopiłby Kaczyńskich w łyżce wody.

P.S. Cóż za porażający dokument trzyma w garści ?
lonia12 / 87.206.176.* / 2007-09-10 20:52
Witam pismarka. Myślę, że Cimoszewicz chce się zemścić za Jarucką, którą pis umiejętnie podrzucił Miodowiczowi. Oczywiście Jarucka gadała bzdury, ale Cimoszewicz musiał się wycofać i Kaczyński został prezydentem (gdyby nie ta zagrywka to w drugiej turze byłby Tusk i Cimoszewicz). Jarucka dzięki temu czynowi, w który był też zaangażowany jej mąż (człowiek służb) ma się teraz całkiem nieźle.
marek 19-53 / 83.24.1.* / 2007-09-10 21:25
To dość oczywiste, jak również to, że kucharka próbuje wcisnąć klientowi odgrzewany kotlet, na dodatek częściowo nieświeży - ale mało kto się na takie danie nabierze.
A jako program wyborczy mało to atrakcyjne.

W dodatku, powołując się na artykulik Kto załatwił Cimoszewicza? można wzorem SLD, powołując się na precedens, oskarżyć urzędnika państwowego o niezłożenie doniesienia do prokuratury.
greg64 / 62.121.71.* / 2007-09-10 21:14
lonia12 przypomina mi kogoś. Jeśli się ma inne zdanie to się jest pisem czy jak to niektórzy pisuarem. Zadziwiające, trzeba mieć wysoką inteligencję albo równie wysoką kulturę.
A teoria o Jaruckiej, że przez nią Kaczyński został prezydentem jest super. Pewnie pomogło mu jeszcze podwyższenie albo obniżenie stopy (Wielkiej Stopy) procentowej przez FED albo RPP.
marek 19-53 / 83.24.1.* / 2007-09-11 01:42
Nie wiem czy Pan zauważył, że na tego typu zaczepki (obelgi?) nie reaguję. Dla zasady. Zasady zobowiązują. Nie może mnie obrazić pijaczek na rogu ulicy choćby mówił o mnie PiSdzielec. Szczególnie lonia sugerująca, że ma lat 12 i nie odpowiada za to co mówi i pisze. Przypisuję to chwilowemu stanowi umysłu i staram się pomóc. Staram się zrozumieć ułomność języka wykształciuchów posługujących się zasobem słów ledwie wystarczającym do przeczytania gazety. Stąd ich **** dla wyrażenia emocji, stąd pisuary (może zapach ich ekscytuje) gdy brak argumentów. Lub obelga powodująca samodowartościowanie.
Z poważaniem,

A teoria Loni o wpływie Jaruckiej na wybór prezydenta istotnie odpowiada sugerowanemu wiekowi.
jan23 / 88.156.44.* / 2007-09-10 19:50
nastepny sie uaktywnia do koryta
politycznytrupodezwałsię / 83.24.221.* / 2007-09-10 19:43
Włodek, w której szafie cię dotąd przetrzymywali?
Wapniak / 83.7.77.* / 2007-09-10 19:27
No cóż, jeżeli to prawda mieli niedoścignione wzory... nie tylko politycznej.
...."że PC przegrywało wybory, ponieważ wszyscy wiedzieli, że biorą pieniądze na partię od biznesu" - jak by byli wyjątkiem...
zdenek... / 62.121.76.* / 2007-09-10 18:59
Włodek: trzeba się było ubezpieczyć
zdenek: pamiętam
Aaron / 2007-09-10 20:37 / portfel / Bywalec forum
Trzeba pamiętać że Cimoszewicz był pierwszą ofiarą kaczyzmu,to oni załatwili go pierwszego.
marek 19-53 / 83.24.1.* / 2007-09-11 01:57
A mi się wydaje, że załatwiło go PO. Logicznie, Kaczyński bez wątpienia wolałby w II turze mieć za przeciwnika Cimoszewicza - bez szans- niż Tuska. Wyeliminowane Cimoszewicza wzmacniało Tuska, nie Kaczyńskiego.

Najnowsze wpisy