Forum Polityka, aktualnościKraj

Cimoszewicz może pokierować Radą Europy

Cimoszewicz może pokierować Radą Europy

Money.pl / 2009-03-06 12:06
Komentarze do wiadomości: Cimoszewicz może pokierować Radą Europy.
Wyświetlaj:
dghrt / 85.222.86.* / 2009-03-06 14:51
wy tam w komentarzach od siedmiu bolesci.
Greg453 / 87.204.178.* / 2009-03-06 14:50
A PIT-a ujawnisz?
Gratulacje Polsko / 87.205.253.* / 2009-03-06 14:41
No cóz błazenady ciąg dalszy, podwórkowy tenorek, z tej samej grupy co całuje szwabów w usta przez otwór odbytowy. Czyli nowy image Polski.
Jan, który boi się latać / 149.254.217.* / 2009-03-06 14:30
żeby Europę psuli ? na Madagaskar całą tą hołotę wraz z jaśnie panującymi postkomuszymi liberałami
kolejna POrażka / 79.184.150.* / 2009-03-06 14:16
Tragedia! Widać idzie stare. Tusk w podskokach rewanżuje się za wybory.
Jan, który boi się latać / 149.254.217.* / 2009-03-06 14:13
Cimoszko heh :D specjalista od powodzi i pomocy powodzianom. Do Białowieży karmić żubry, a nie do polityki międzynarodowej. Tylko w śmiesznym kraju takim jak Polska takie kacapowskie kandydatury są możliwe. Wstyd , wielki wstyd dla Polski PO- może jeszcze powiecie że Julian Marchlewski i W. Wasilewska wielkimi polskimi patriotami byli, a Piłsudski to zdrajca austriacki, sanacyjny faszysta. Za 100 lat ktoś powie Tusk był wielkim historykiem, bajkopisarzem lepszym od W. Kadłubka, cudotwórcą lepszym od Kaszpirowskiego i strategiem szachwym lepszym od Kasparowa, który tak chce wygrać prezydenturę że boi się bylejakiego Cimoszki. Jak Rokita wystartuje (byle nie samolotem) to i tak wygra z ryżym cudakiem :D
Julka2 / 212.33.64.* / 2009-03-06 14:09
Bardzo dobry pomysł. Może wreszcie nie będziemy się wstydzić za swojego przedstawiciela.
Bratanek / 83.175.140.* / 2009-03-06 21:14
Da da towarzyszu Cimoszewicz , ty nasz molodziec Wladimir doprowadzisz nas do szczytowania w RE !
mgr Mohair, świadomy konsument / 83.30.163.* / 2009-03-06 13:51
Świetna kandydatura!

Proponuję Putina na sekretarza generalnego NATO, a Sorosa na prezesa MFW, Kim-Dzong-Ila na sekretarza generalnego ONZ.
Towarzysze, do dzieła!
hipoteza / 79.184.40.* / 2009-03-06 13:06
Danuta Hubner ( PZPR ! ) kandydatem Platformy do Parlamentu Europejskiego !?
Faworyta Kwaśniewskiego i SLD !? Teraz W.Cimoszewicz na przewodniczącego Rady Europy !?
Ludzie !!! Co się dzieje ???
Donald ! Jaki Ty masz stosunek do demokracji ???
Idziesz drogą francuskiego masona : Valerego Giscard de Stain !?
Przecież My to widzimy ! Taki z Ciebie liberał ( wolnościowiec ) !?

Fundacja została założona przez demokratycznego Senatora Jamesa Williama Fulbrighta w 1946 r.
Finansowana jest po połowie przez Stany Zjednoczone i kraje pochodzenia stypendystów .
Przeznaczona dla osób " wybitnych " w swoich dziedzinach .
I może nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie znamienny fakt ( zasada ) .
W PRL - u korzystali z niej starannie wyselekcjonowani przez władze partyjne " znajomi królika " .
Często synowie, córki, wnukowie czerwonej nomenklatury !?
Czasami zdarzały się jakieś " kwiatki do kożucha " lub Polacy przebywający stale na emigracji .
Oto przykładowe nazwiska :

L.Balcerowicz ( PZPR ), M.Belka ( PZPR, problemy z TW ), H.Bochniarz ( PZPR ), A.Ceynowa ( problemy z TW ), W.Cimoszewicz ( PZPR, problemy z TW ), D.Hubner ( PZPR ), T.Iwiński ( PZPR ),
G.Kołodko ( PZPR ), B.Liberadzki ( PZPR ), D.Rosati ( PZPR ),M.Święcicki ( PZPR ), R.Mroziewicz
( kłamca lustracyjny,TW )
" Kwiatki do kożucha " - Adam Biela, Jan Karski, Juliusz Machulski, A.Koźmiński, Stanisław Kluza
( KNF !? )

Zestaw nazwisk dla zwolenników spiskowych teorii dziejów !?
My " FRAJERZY " będziemy głosować w wyborach, a samozwańcy i tak obejmą stanowiska !?
Chyba nie powiecie, szanowni forumowicze, że mamy do czynienia z cudownym wysypem Walenrodów i Kmiciców ??? Albo, co gorsze, agentów CIAstkowych ???
Donald ! Nie na takie cuda liczyliśmy !!!

P.S.
Czy Money.pl stosuje cenzurę polityczną !
W > Wiadomościach krajowych < usunięto artukuł pt. " Cimoszewicz kandydatem na szefa Rady Europy " Zamieściłem tam komentarz tej samej treści . Czyżby ktoś się przestaszył !?
A może "Fundacja" ma długie ręce ??? Dotąd sądziłem, że u Was nie ma poprawności politycznej !?
Bratanek / 83.175.140.* / 2009-03-06 21:20
Nie wiem jak z Tobą ale tylko na Money można napisać bez cenzurowania. Ja ostro jadę na judeo bolszewików ale jeszcze nigdy nie usunęłi moje notatki.
hipoteza / 79.184.55.* / 2009-03-07 00:11
Nie usunęli samej , mojej notatki, ale cały news . Komentarze z tytułem nieistniejącego news'a przenieśli na forum ( polityka ) " Cimoszewicz kandydatem do Rady Europy " - można sprawdzić .
Później zmienili także tytuł tego, który komentujemy !? W końcu stracili cierpliwość i zostawili w spokoju !? Może to tylko zbieg okoliczności ??? Takie manewry na Money'u zobaczyłem po raz pierwszy ~!
hipoteza / 79.184.55.* / 2009-03-07 00:18
Poprawka ! Usunięty artykuł z Cimoszewiczem w okularach nosił tytuł : " Cimoszewicz kandydatem na szefa Rady Europy " - nie ma go w historii wiadomości krajowych . Tylko na forum ( polityka )
Późna pora sprawiła, że byłem nieprecyzyjny . Sorry !
hipoteza / 79.184.27.* / 2009-03-07 19:08
W Sobotę nastąpiło cudowne odnalezienie ( w historii wiadomości krajowych ) wyciętego news'a o
Cimoszewiczu ! Manipulacje portalu demaskuje brak chronologii co do godzin i dni !
Kończę temat !
taki tam / 87.205.68.* / 2009-03-07 10:32
Mnie się już kilka razy zdarzyło na money.pl, że na pewne tytuły mój komentarz nie poszedł. Za każdym razem po naciśnięciu "skomentuj", byłem wyrzucany do strony głównej. Wielokrotne próby, w różnych dniach, skutkowały tym samym.
Pomimo, że komentarze innych pod tematem były, więc nie był to artykuł zamknięty dla komentarzy. Niektóre pojawiały się nawet po moich próbach, więc dla innych się dało.
Wychodzi na to, że pewne tematy tutaj bardziej moderowane niż inne.
Faktem jest jednak, że pod większością artykułów komentarze pojawiają się natychmiast.
Prawdą jest również i to, że niektóre artykuły gdzieś potem znikają, albo są przesuwane szybko w miejsca, gdzie trudno je znaleźć.
hipoteza / 79.184.27.* / 2009-03-07 19:02
Kolejny cud ! Wycofany news z 06.03.2009 z godz. 8 :31 został wklejony po innym z godz. 9 :04 minutami, jeszcze starszy jest z 10 :20 ( zamieniona kolejność . Mało tego !
Cały kompleks kilku news'ów z 6 marca znalazł się pomiędzy tymi z 4 i 5 marca !
Jakaś marna, ale denerwująca ciuciubabka !!! Albo gra w durnia !?
hipoteza / 79.184.16.* / 2009-03-08 11:30
Wrzawa wygasła, powstał bufor czasowy i artykuł powrócił prawie na swoje miejsce w historii .
Prawie, bo ten pierwotny z 8:31 jest ponad tym z 11:41 .Wcale się nie zdziwię, gdy w końcu trafi tam ,gdzie powinien !? Do portalu zawsze należy ostatni ruch,to ja mam wyjść na niewiarygodnego głupka !
Jan, który boi się latać / 149.254.217.* / 2009-03-06 14:41
Pewnie któryś z masonów to przeczytał i się zatrząśł, bo masoneria to tajna organizacja, a tu wszyscy rozszyfrowani. Oby wiedział to każdy wyborca to nie mielibyśmy takiego bagna, w starożytnej Grecji tacy ludzie skazani by byli na ostracyzm, ale nie w polskiej demokracji. Ślepe społeczeństwo musi dostawać po tyłku taka jest moja teoria. Igrzyska będą w 2012, będzie ok, chleba pełno na półkach czego chcieć więcej... kupieni za marne... Unia nas uratuje jakby co.
hipoteza / 79.184.40.* / 2009-03-06 14:50
Masonem nazwałem tylko Valerego z Francji, który ze swoim samozwańczym " Konwentem " opracował Konstytucję dla Europy . Twór niedemokratyczny próbuje zagonić Nas do narożnika .
Jak społeczeństwa odrzucają Traktat drzwiami frontowymi, " Oni " wciskają oknem, od zaplecza, przez piwnicę, jak się tylko da ! Konstytucję dla " ELIT " Eurolandu !?
edek345345 / 194.242.62.* / 2009-03-06 12:36
Bo chyba nie wytrzymam.
TABU / 79.185.169.* / 2009-03-06 12:18
JEST TO OSOBA POSIADAJĄCA ODPOWIEDNIE KWALIFIKACJE I NIEZBĘDNE DOŚWIADCZENIE DO OBJĘCIA TEGO STANOWISKA. JEDNOCZEŚNIE JEST TO NAJGROŻNIEJSZY RYWAL TUSKA W WYBORACH PREZYDENCKICH. DOBRY SPOSÓB NA POZBYCIE SIĘ KONKURENTA.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy