Forum Polityka, aktualnościKraj

Citi Bank: Polacy pojadą jak w Singapurze

Citi Bank: Polacy pojadą jak w Singapurze

Money.pl / 2011-05-12 17:04
Komentarze do wiadomości: Citi Bank: Polacy pojadą jak w Singapurze.
Wyświetlaj:
kl8 / 90.156.120.* / 2011-05-19 00:33
"Przerwałam pracę na trzy dni przed porodem." Moja żona w piątek była w pracy , a niedzielę rano urodziła córeczkę . Jest nauczycielką . Wyjeżdża o 7 rano do pracy ,a wraca około 16,30 . O zarobkach nie piszę bo to wstyd . A tak nawiasem mówiąc jak obserwuję znajomych bliższych i dalszych , to stwierdzam , że ciąża to teraz choroba . Ledwie zaciąży i już leci po zwolnienie lekarskie .
Robert Roy Mc Gregor / 178.235.146.* / 2011-05-18 15:47
GRATULACJE i NAGANA.

Gratulacje, że umiałaś przebić się w środowisku gadzie liczy sie przede wszystkim "wyścig szczurów". Gratulację także dla Twoich szefów, którzy umieli poznać się na tobie i dostrzec twój talent - swieże spojrzenie na sprawy...
Nagana, ze robisz to kosztem Rodziny. Nie dostrzegasz, ze zadnych pieniedzy i zadnej kariery nie jest wart usmiach twojego dziecka jak ma niespełna roczek i potrzebuje stałego kontaktu z mamą... Te krótkie i skracane przez ciebie "urlopy" maciezyńskie, to wielki błąd. Czas stracony bezpowrotnie... Nie warto nawet dla pozycji prezesa banku tracić czegoś co jest najceniejsze...
jij / 199.67.203.* / 2011-05-15 23:11
Citi wyrasta na ciekawy Bank
xyxyxyxy / 188.147.41.* / 2011-05-13 22:14
ciekawe, że pani Prezes nie powiedziała, że karta jest tak zintegrowana z kontem, że jak zablokuje się kartę to nie ma dostępu do konta, a tym samym do swoich środków znajdujących się na tym koncie, a odblokowanie takiego konta trwa kilka dni.
Ech cały ten bank to jedna wielka polityka, wciska się ludziom kity i robi z nich baranów tylko po to żeby kasę zarobić.
Pani prezes i innowacje? Tak, większość innowacji ściągają z innych Banków, a karta ZTM to niestety wyjątek od reguły.
Warto by jeszcze zapytać jakie dochody w części detalicznej były za zeszły rok, albo za poprzedni kwartał, to pokaże rozrzutność pani Prezes...
jeszcze klien citi / 77.255.108.* / 2011-05-12 17:11
tej pani to już dziękujemy - cały ten bank to jedna wielka porażka, niby wprowadzają nowe produkty ale pracownicy niewiele o nich wiedzą, udzielają błednych informacji i jedyne co potrafią to na siłe tylko coś wepchac przy każdej nadażającej się okazji. Dostaję po 2-3 tel tyg z tego banku od różnych doradców próbujących mi wcisnąć a to kredyt a to debet! istna porażka. pomimo, że zastrzegłem, że nie chcę takich telefonów dzwonią dalej i są natrętni jak muchy. jeśli chcą coś sprzedać/wcisną to niby mogą wszystko ale jak chcialem złożyć reklamację to wysłali mnie na infolinię, typowa spychologia! już nie mogę sie doczekać zmiany tego banku na inny bo już PKO BP byłby i lepszy i tańszy w obsłudze rachunku!
climat / 79.163.0.* / 2011-05-12 17:04
Ta pani, co widać, była bardzo krótko w singapurze. Porównanie metra singapurskiego i warszawskiego to tak jak zestawienie mercedesa z furmanką. Metro singapurskie jest całkowicie klimatyzowane, gęsta sieć pokrywa całą wyspę, praktycznie wszędzie można nim dojechać !!
Najpierw skupmy się na tym , aby metro w warszawie w ogóle było, a sprawą drugorzędną będzie to jak za nie zapłacić!
xx / 89.171.32.* / 2011-05-18 14:25
Klimatyzowane, bo tam jest inny klimat (często po 30-35 stopni i wilgotno). U nas - metro jest ogrzewane, bo to jest ważniejsze...
Zgadzam się, że porównanie jest nie na miejscu...

Najnowsze wpisy