Forum Forum finansoweBanki

Citibank - TRAGICZNA OBSŁUGA

Citibank - TRAGICZNA OBSŁUGA

Piotr Kamiński / 217.153.171.* / 2008-07-11 13:32
Mam i mialem kontakt z wieloma bankami (BZ WBK, mBank, Multibank, Millennium) ale tak nieprofejsonalnej, niedbałej a wręcz chamskiej obłsugi nigdzie jeszcze nie spotkałem. Od 40 dnie nie moge doprosić się o potwierdzenie zamknięcia karty kredytowej które jest potrzebne do udzielenia kredytu hipotecznego przez inny bank.
Citibank działa gorzej niz Poczta Polska, a ich juz ciezko przebic. W oddziale czlowiek nic nie zalatwi. Odsylaja ze wszystkim na infolinie. 6 telefonow w ciagu miesiaca i NIC. Ciagle ktos czegos nie zrobil, ktos czegos nie wie. Dramat. Obsluga jak na poczcie w latach 80-tych. UNIKAJCIE TEGO BANKU !!!
KArolina R / 2008-07-15 10:41
Zgadzam sie. Czegos tak nieprofesjonalnego jak CItibank nie doswiadczylam nigdy, a podobnie ,jak Pan , mam dlugoletnie doswiadczenie jako klientka bankow tak w Polsce , jak i za granica.
Bedac wyczerpana nieprofesjonalna i niedbala obsluga postanowilam zamknac moje konto (nalezalam do tzw. klientow gold). Zamykajac moje konto oddalam rowniez karte Maesto. W nastepnym miesiacu przyslano mi kompletnie zle naliczone odsetki. a dwa miesiace po zamknieciu konta przyslano mi nowa karte Maestro. Jeszcze raz dodaje nie mam juz w tym banku niczego.
Poniewaz jestem bardzo zniesmaczona ich obsluga nie mam nawet sily zadzwonic na infolinie, co to ma znaczyc.
Obsluga jest chamska, zupelnie nieprofesjonalna. Olbrzymi wstyd!!!!!!!!!!
Prosze sprobowac zapytac chocby jak licza odsetki.
Pan obslugujacy wybranych klientow, nazywajacy sie Doradca Klienta ds. Sprzedazy i Operacji Bankowych podal mi nastepujacy wzor:
kwota:12 miesiecy: ilosc dni w miesiacuXprocentX ilosc dni pieniedzy na koncie. Powiedzial, ze jesli rok przestepny to dzieli sie przez 366. Wiec pytam go jak to, skoro kazal najpierw podzielic przez 12 a potem przez dni miesiaca. Nie byl w stanie mi dokladnie powiedziec i wezwal managera oddzialu.
Brak mi slow.!!!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: