Forum Forum finansoweBanki

CityHandlowy - stacje BP

CityHandlowy - stacje BP

noe77 / 2011-02-02 12:25
Jakiś czas temu była taka akcja ww banku na stacjach paliwowych BP, gdzie młody człowiek po zatankowaniu przezemnie paliwa zaczepił mnie z informacją o superpromocji Citi banku. Miało to polegać na otrzymaniu karty którą można było płacić za paliwo bez pieniędzy na koncie, ale należało je później zwrócić (coś w rodzaju debetu). Nigdy nie łapię się na takie numery jednak tym razem, dostając wielokrotne zaręczenia że nic to nie kosztuje wpadłem w pułapkę i coś (nawet nie pamiętam co?) jego długopisem mu podpisałem. Od tego czasu nigdy nie skorzystałem i nie skorzystam z usług tego banku, jednak od pewnego czasu zaczęły przychodzić do mnie ponaglenia odnośnie uregulowania należności. Dzisiaj jest to już kilkaset złotych???!!
Co mam robić???? Pomocy, nie znam swoich praw ani obowiązków. Jednak nigdy nie korzystałemani z karty ani z konta i nawet nie wiem gdzie one są. Jeszcze raz proszę o pomoc lub wskazanie instytucji które mogą mi pomóc. Z góry dziękuję za wszelkie posty
Wyświetlaj:
Angela39 / 95.49.113.* / 2011-02-02 20:26
Ręce opadają (i nie tylko)... przede wszystkim jak najszybciej należy uregulować zaległe należności za posiadanie karty karty kredytowej Citibank, a później cóż... albo wypowiedzieć umowę o kartę kredytową albo zacząć z niej "rozumnie" korzystać. Instytucją, do której można się zwrócić jest właśnie Citibank ;-)
noe777 / 213.77.77.* / 2011-02-03 12:27
A może jest jeszcze jakaś inna instytucja np. ochrona praw klienta, konsumenta której pracownicy mogliby mi pomóc, bo odnoszę takie wrażenie że Twoja wypowiedź jest jakbyś była pracownicą tego banku.... Jeśli nigdy nie skonsumowało się przedmiotu umowy to czy można naliczać aż tak duże koszty??? I Dlaczego osoba informująca mnie na stacji twierdziła że nie będzie żadnych kosztów????
Angela39 / 95.49.109.* / 2011-02-03 17:18
Hmm, nie jestem pracownicą tego banku ani żadnego innego. Napisałam żeby udać się do Citibanku ponieważ w swoim poście piszesz, że "coś podpisałeś" ale nie wiesz co to jest. Stąd najlepiej po prostu zapytać w Citibanku co się podpisało, ewentualnie poprosić o wydanie duplikatu podpisanej umowy i dobrze zapoznać się z jej treścią. Wtedy spróbować coś z tym zrobić. Chcesz zwrócić się do instytucji z prośbą o pomoc nie wiedząc nic o tym co podpisałeś? Przecież tam w pierwszej kolejności o to właśnie zapytają. Pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: