Forum Polityka, aktualnościKraj

Co będzie we wnoisku PiS o wotum nieufności dla rządu?

Co będzie we wnoisku PiS o wotum nieufności dla rządu?

Wyświetlaj:
maroo813 / 178.43.255.* / 2013-02-10 12:26
rozbiegane mam dla Ciebie przykra wiadomosc.. za to ze jestes nieudacznikiem i klepiesz biede jestes w 95% sam sobie winien, a nie premier, prezydent, ani szef. jak twoje dzieci kiedys zapytaja czemu my bidujemy, a sasiad ma lepiej to oczywiscid najlatwuej powiedziec ze to przez rudego, ale jezeli jestes mezczyzna to musisz w koncu wziac odpowiedzialnosc za swoje czyny, bo tylko ty jestes kowalem swojego losu. rzadzacy moga wplywac tylko na otoczenie, ale to jak ty sobie w nim poradzisz nie zalezy juz od nich. ja mam 26 lat, zarabiam ponad podwojnej sredniej krajowej i dobrze mi sie zyje w pl. powiedz mi jak to mozliwe jezeli tusk karze mi orac za 1200 i jest beznadziejnie do okola??
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2013-02-10 10:52

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
JUJU / 178.37.16.* / 2013-02-10 10:39
SONDAŻE DLA RZĄDU PO SPADAJĄ NA PYSK, PRZEDSIĘBIORCY TEŻ PRZEJRZELI NA OCZY, MIESZKAŃCY WIĘKSZYCH MIAST RÓWNIEŻ. OBY NIE ZA PÓŹNO, ZOBACZ NA NIEZALEŻNEJ PL. ZRESZTĄ KAŻDY CHYBA "ŚREDNI" POLAK CZUJE, ŻE SPRAWY IDĄ NIE W TYM KIERUNKU. NORWEGIA: TU ZARABIAŁ 2000 ZŁ, ŻONA 1500. TRÓJKA DZIECI - NORMALNA RODZINA. WYJECHALI DO NORWEGII: DZIECI: SZKOŁA, KSIĄŻKI, TORNISTRY, SŁOWEM CAŁE WYPOSAŻENIE - OD GMINY, LEKARZ DLA DZIECI - GRATIS, DENTYSTA DLA DZIECI - GRATIS. ŻONA PRACUJE 6 GODZIN DZIENNIE, BO WIĘCEJ NIE TRZEBA, MĄŻ JEST SERWISANTEM - ZWYKŁA PRACA. NA MIESIĄC PRZYNOSZĄ OBOJE DO DOMU 25 TYSIĘCY ZŁOTYCH (W PRZELICZENIU) I CHOCIAŻ ŻYCIE JEST TAM DROŻSZE NIŻ W POLSCE, TO STOSUNEK SIŁY NABYWCZEJ PENSJI W POLSCE - TEGO CO ZARABIALI - A TEGO CO ZARABIAJĄ W NORWEGII JEST CZTEROKROTNIE (!!!) WYŻSZY. CI LUDZIE NIE WRÓCĄ TUTAJ. PODOBNIE JAK 200 POLAKÓW TAM MIESZKAJĄCYCH I KOLEJNE 200 TYSIĘCY LEGALIZUJĄCYCH AKTUALNIE SWÓJ POBYT. POLSKA W BOGACTWACH NATURALNYCH NIE ODSTAJE OD NORWEGII ANI NA KROK. POŁOŻENIE W EUROPIE ZNACZNIE LEPSZE NIŻ NORWEGIA, LUDZIE - ZNACZENI BARDZIEJ RZUTCY NIŻ NORWEGOWIE, TO CO JEST, ŻE Z NASZEGO PAŃSTWA PRAWIE TRZY MILIONY WYJECHAŁO? MĄDREMU - DOŚĆ.
obserw / 83.30.116.* / 2013-02-10 09:41
czytałem o prezesie że bez brata i mamy nie ma nikogo i jest samotny, bez przyjaciół, je byle co ze styropianowych opakowań (co by nie brudzić talerza) nie ogląda tv, nie słucha radia (poza rozgłośnią z Torunia) nie ma internetu, nie chodzi do kina, teatru , na zakupy, do restauracji, Polskę ogląda z okna samochodu Jako pasażer .... a dziwnym trafem uważa że ma RECEPTĘ NA WSZYSTKO ! I CHCE WŁADZY (TO JEGO JEDYNY CEL) dziwne!!!!
owszem / 46.204.101.* / 2013-02-10 15:05
faktycznie dziwne. Bo władzę powinien mieć obywatel z wielodzientej rodziny, gdzie nędzę dzieliło się sprawiedliwie, obecnie posiadający wypindrzonego osobistego lachona, starzejącego się w sposób przerażający także otoczenie, dysponującego stadem krzywozębnych, bełkoczących bękartów, marzących o jeszcze jednej dawce narkotyków, nie chodzący do kina i do teatru z racji braku potrzeby i stosownych dochodów, oglądający Polskę z za wolanta dwudziestoletniego BMW.
karkk / 178.43.255.* / 2013-02-10 09:06
czyli poslowie pis zamiast pracowac dla dobra narodu to za nasze pieniadze siedza i opracowuja kretynski wniosek ktory i tak upadnie... widac ze pis mocno liczyl na potkniecie tuska w negocjacjach, on jednak zaskoczyl, a Ci zamias siedziec cicho, pogratulowac i wziac wniosek jako podpalke w kominku, to ida w zaparte wmawiajac polakom ze biale jest czarne i jeszcze marnujac czas i pieniadze na walke z wiatrakami.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
menento / 46.204.101.* / 2013-02-10 15:13
tak towarzyszu. Przez przeszło pięćdziesiąt lat "zaplute karły reakcji" nie potrafiły "sziedzieć cicho" i beszczelnie bruździły władzy ludowej, która głosiła, że rządzić będzie jeszcze przez następne 950 lat. Szlag to trafiał i jeszcze trafi nie takich cwaniaków, jak "człowiek honoru" i "tzw. generał". Nie takie "wiatraki" już zmurszały lub będą w niedalekiej przyszłości gnić i zmnieniać się nieuchronnie w śmierdzące truchło i to bez zewnętrzenj ingerencji.
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2013-02-10 10:56
z grubsza rzecz biorąc są dwie szkoły zdobywania mądrości:
1) poprzez ucho, oko, wnioskowanie i refleksję,
2) poprzez 4 litery, ból i gorączkowe budowanie wychodka gdy już pilno z niego skorzystać…

lemingi dostały do swych łapek “mocny argument”, który dodadzą do arsenału tak koronnych jak: nienawiść do moherów, irracjonalny strach przed akcjami o 6 rano, paliwo po 5zł i jeszcze parę innych p****** ze spotów propagandowego kolektywu (opłacanego zapewne z legendarnych już “środków unijnych”), który podobnie jak GPS pewnej pani, który poprowadził ją 1000 km do dworca lemingów poprowadzi drogą krętą wyboistą i – nomen omen – okrężną… })

to są uroki władzy ludowej – widzący i wiedzący dużo więcej i lepiej muszą tracić czas i nerwy aż klasowe matoły w znoju ogarną to, co oni złapali w lot – czas to pieniądz a dużo czasu to dużo pieniędzy… })

Najnowsze wpisy