Forum Polityka, aktualnościKraj

Co czeka posłanki wykluczone z PiS?

Co czeka posłanki wykluczone z PiS?

Money.pl / 2010-11-08 08:43
Komentarze do wiadomości: Co czeka posłanki wykluczone z PiS?.
Wyświetlaj:
yhy / 193.109.225.* / 2010-11-08 11:52
panie eurostudent, czekamy na Twe jakże wybitnie wybitne wypowiedzi. i się doczekać nie możemy.
GDZIE JEST KRZYŻ??!!
CO2 / 79.188.238.* / 2010-11-08 11:22
w platfoemie zdymijsjonowany minister zostaje Marszakiem Sejmu, takie to sa standardy !
dgen / 2010-11-08 10:05 / Tysiącznik na forum
Jeżeli ktoś miał wątpliwości co do decyzji kaczyńskiego, to po wypowiedziach i tym medialnym turnee tych pań - wątpliwości już nie ma.
W poltyce za dużo mamy medialnych gwiazd a za mało kompetentnych ludzi od pracy u podstaw.
Obie panie skończą jak dorn, jurek, polska plus i libertas.
velandil / 2010-11-08 10:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zgadzam się, ze w polityce jest za dużo politykierów-gwiazdorów, ale nie łudziłbym się co do skutków działań Kaczyńskiego. Bo ten odsiew doprowadzi jedynie do tego, że w pis zostaną sami klakierzy i posłuszne pieski bez własnego zdania i tożsamości politycznej, które wykonają polecenie prezesa bez mrugnięcia okiem.
niezrzeszony / 2010-11-08 10:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hehe.. zapominasz o jednym.. już niedługo w PiSie nie będzie (w sumie nie wiem czy jeszcze są) osób o przekonaniach innych niż skrajnie prawicowe. Osób o chęci i możliwościach do dialogu z jakąkolwiek inną partią. A to oznacza przede wszystkim 2 rzeczy:
1. PiS schodzi na bardzo prawicowy margines, więc może się pożegnać z większością w sejmie. Może co najwyżej stanowić przeciwwagę dla SLD, bo dla PO nie będzie już konkurentem (co mnie trochę martwi).
2. Klakierzy wewnątrz PiSu będą grzecznie wykonywać polecenia, dopóki nie stwierdzą, że sami lepiej nadawaliby się do rządzenia partią. Jak prezes sam nie abdykuje, to klakierzy w końcu go do tego zmuszą, a to co się będzie działo potem, już trudno przewidzieć.
yhy / 193.109.225.* / 2010-11-08 11:27
Panie Niezrzeszony, głupoty Pan niestety piszesz.. a to dlatego, że PiS NIE JEST i NIGDY NIE BYŁ partią prawicową.... to socjaliści, Panie Kolego, o doskonałym pijarze, skoro ludzie wierzą że toto prawicę reprezentuje. fakt, że krzyczą o wierze chrześcijańskiej, nie znaczy, że to prawica. przykłady? ależ proszę: becikowe, zasiłki SOCJALne, 3 miliony mieszkań, państwo solidarne.... przykładów możnaby mnożyć.
niezrzeszony / 2010-11-08 11:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
PiS startował jako partia centroprawicowa, ze sporymi naleciałościami dawnej Solidarności. Obecnie jest i chce być postrzegany jako prawica. A to że nie wszystkie ich decyzje pasują do obowiązującego modelu partii prawicowej? No to nie wiem co prościej zmienić - model czy PiS.
Dziękuję za zwrócenie mi uwagi na ten paradoks. Te hasła, które wymieniłeś faktycznie brzmią jak obietnice ludowców. Ale to przecież nie wszystko co głosi PiS..
GDZIE JEST KRZYŻ? / 193.109.225.* / 2010-11-08 09:35
panie eurostudent! czekam na komentarz - co pan sądzisz o tej decyzji swego guru? ciekawym opinii, o piewco najmądrzejszego!
niezrzeszony / 2010-11-08 11:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
demotywują i są destrukcyjni? No to widzę, że za dużo się nasłuchałeś Kaczyńskiego i jego pochlebców. Zapomniał już, że dzięki takiemu 'destrukcjynemu' działaniu prawie wygrał wybory prezydenckie. A może teraz odwdzięcza się za to 'prawie'?

W jednym masz rację - faktycznie inni będą teraz lepiej pracować, żeby nie podpaść i nie wylecieć. Z tym że ta praca będzie polegać na gorliwszym przytakiwaniu prezesowi.

Ale właściwie ja popieram decyzję. Niech PiS się podzieli. Niech pozbędą się kompetentnych ludzi, którzy mają odwagę mieć własne zdanie i chęć do zmian. Może z tych wyrzutków z PiSu powstanie partia, na którą będzie warto głosować.
urodzony w Gdansku / 93.159.51.* / 2010-11-08 08:43
Nie ma innych tematow? co mnie obchodza 2 baby zwolnione z pisu
kom. / 78.88.93.* / 2010-11-08 11:26
gdyby tak wykluczano z Parlamentu bez uzupełniania wakatu nie potrzebna byłaby zmiana Konstytucji

Najnowsze wpisy