Forum Polityka, aktualnościKraj

Co dalej z procesem Jaruzelskiego?

Co dalej z procesem Jaruzelskiego?

Money.pl / 2011-07-06 09:32
Komentarze do wiadomości: Co dalej z procesem Jaruzelskiego?.
Wyświetlaj:
acomitam / 87.204.92.* / 2011-07-07 07:17
Zdradę powinno się karać tak, jak na to zasługuje: Trybunał Stanu i szubienica. A chyba nie ma wątpliwości, że Jaruzelski to zdrajca! Nie tylko zresztą on. Co najgorsze, my podatnicy tego państwa składamy się na utrzymanie zdrajców, którzy biorą niezłe emeryturki i pewnie śmieją się w kułak z tego naszego głupiutkiego narodku. To jest niepojęte! Powinien płacić mu Michnik i jemu podobni. Na Łukaszenkę różne samozwańcze autorytety wątpliwego autoramentu wylewają wiadra pomyj domagając się usunięcia go ze stanowiska, ale Jaruzelskiego uważają za "człowieka honoru", któremu należy się powszechny szacunek. A przecież Łukaszenka nie zdradził własnego narodu!
Adam222 / 77.88.138.* / 2011-07-06 16:44
Już niedługo dopadnie go sprawiedliwość boska. Długo nie pożyje. Na pewno nie będę po nim płakać.
pajchiw / 2011-07-06 13:01 / Tysiącznik na forum
Jaruzelski jak zwykle kombinuje. Choroba nie przeszkadzała mu chodzić od Prezydenta i na inne korzystne dla niego spotkania, tylko z sędzią mu nie po drodze... Ale kto wie, może kiedyś go jednak posadzą. Trzeba mieć nadzieję i próbować.
(@) / 89.79.218.* / 2011-07-06 13:09
Jaruzelski powinien wyjechać z Polski do sowietów. Skoro dla nich pracował to niech go sobie zabiorą. A co z nim zrobią, to ich sprawa.... pa.pa.pa...... i już nie wracaj....
Andrzej4200 / 83.28.182.* / 2011-07-06 09:49
Sąd jest niezawisły i należy wierzyć, że podejmie właściwa decyzję. W latach 1970-tych zawowdowym żołnierzom WP (osobiście, tego doświadczyłem)wpajana była opinia , że do masakry doszło z winy robotników, którzy pierwsi zaatakowali koktajlami mołotowa czołgi , palac żywcem zołnierzy(z okazaniem zdjęć palących się żołnierzy wyskakujących z pojazdów opancerzonych). Koledzy z sąsiednich pojazdów widząc to w samoobronie otworzyli ogień . Uważam, ze prawda leży pośrodku. Bez przyczyny nikt do pokojowej demonstracji nie stosuje siły.
acomitam / 87.204.92.* / 2011-07-07 07:27
Uhaha... Sąd jest niezawisły. Dobre! Szczególnie sąd w którym zasiadają ubeki i ci, co to bez własnej wiedzy... Warto przypominać niektórym, że wymiar sprawiedliwości nie został zlustrowany, i ci sędziowie, którzy ferowali takie piękne wyroki za PRL nadal piastują sędziowskie stanowiska, a jeśli nawet są już emeryturkach, to przez te 20 lat PRL bis zdążyli ukształtować sowich następców na swój obraz i podobieństwo . Wymiar sprawiedliwości został przeniesiony w niezmienionej postaci z PRL!!! Czyżby nagle paskudne charaktery PRL-owskich sędziów uległy jakiejś tajemniczej metamorfozie? Kto był draniem, ten draniem pozostanie.
Adam222 / 77.88.138.* / 2011-07-06 16:51
Kłamiesz. Byłem wtedy w wojsku i byłem w Szczecinie, więc wiem jak było. Rozdano nam ostrą amunicję i wydano rozkaz strzelania bez rozkazu. Następnie jakiś UBek lub inna swołocz strzelała do nas z odległego budynku aby nas sprowokować. Jednak nie daliśmy się sprowokować i nie otworzyliśmy ognia. A jak jakaś banda nas zaatakowała to oddaliśmy strzały ostrzegawcze w powietrze i się rozbiegli. Natomiast robotnicy zachowywali się wporządku, w końcu byli to nasi ojcowie i koledzy.
prawdatowolnosc_bloog_pl / 2011-07-06 12:53
Możesz sobie darować tą proubecką propagandę. Pozdrów Stefana Michnika ode mnie oraz jego brata i resztę "ludzi honoru".

Zaraz się od Ciebie dowiemy, że Hitlera też sprowokowali Polacy rzucający butelkami z benzyną w niemieckie posterunki graniczne, a Żydzi prowokowali SSmanów w gettach rzucając w nich ogryzkami i to wszystko były po części słuszne interwencje a "prawda leży pośrodku".
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-07-06 10:41
przypomina mi to stawianie krzyzykow na drzwiach kreda w 81' jakoby ci wojskowi byli " na odstrzal" przez "S". A durne ich zony wywozily dziciaki na wies bo beda " dozynki"... zwlszcza przypominam to mlodym jak wali z trybun sejmowcyh plk Przymanowski ( czolowy politruk GZP- ten od czterech pancernych"...cyt z pamieci " W KOSCIOLACH JAK ZA CZASOW WIELKIEJ REWOLUCJI FRANCUSKIEJ NA OLTARZACH BEDZIE SIE MORDOWALO I PODZYNANO GARDLA OFIARNYM DZIALACZOM PARTYJNYM OFICEROM, ICH ZONOM I DZIECIOM "....tak tak..takie teksciory wtedy lecialy :-)))

i co sie okazalo po latach...ze to kolesie z ul Oczki w W-wie robili takie " sztuczki" :-) z tymi krzyzykami...
podobnie zdjecia... nawet komentowac mi sie tego nie chce...
Ale oczywiscie wierzyc w to mozna....
wektor / 2011-07-06 09:33 / portfel / Bywalec forum
Pan Jaruzelski jest takim samym obywatelem jak każdy z nas. Więc proces wytoczony w sprawie Polskiemu obywatelowi, musi mieć swoje zakończenie, wyrokiem skazującym, bądź uniewinniającym ! to chyba dla każdego jest oczywiste.
acomitam / 87.204.92.* / 2011-07-07 07:31
No chyba nie za bardzo. Czy każdy z nas jest zdrajcą i zwykłym parszywym zaprzańcem? Jest jeszcze wśród nas pamięć o tych, którzy za walkę o wolność i honor Polski i Polaków zapłacili najwyższą cenę. A płacili ją między innymi dzięki takim jak Jaruzelski!
bezstronna / 83.12.180.* / 2011-07-06 12:27
jest takim samym obywatelem zgadzam się, ale każdej osobie ciężko chorej /wcześniej pisano jaka to choroba nie będę już przytaczać/ należy się spokój - więc i Pan Jaruzelski też niech w spokoju leczy się i odpoczywa
bezstronna / 83.12.180.* / 2011-07-07 12:20
Adamie 222 i wielu innych jesteście jeszcze gorsi niż myślałam, bo jesteście przesączeni jadem nienawiści chyba aż do kości
Adam222 / 77.88.138.* / 2011-07-06 16:53
Spokój to będzie miał w grobie. Oby jak najprędzej.

Najnowsze wpisy