Forum Polityka, aktualnościPolityka

Co każdy poseł dostać powinien

Co każdy poseł dostać powinien

Money.pl / 2007-11-06 14:53
Komentarze do wiadomości: Co każdy poseł dostać powinien.
Wyświetlaj:
filipsosna1 / 95.41.24.* / 2011-04-25 03:06
Jeżeli poseł zarabiałby minimum, może byśmy mieli ludzi, którzy by troszczyli się o dobro Polski, dobre by było referendum w tej sprawie, dość uswtaleń z przeszłości!!!!!!!!
filipsosna1 / 95.41.24.* / 2011-04-25 03:02
Poseł powinien zarabiać minimum ustalone przez państwo, wszystko powyżej to nie uzasadniona darowizna od państwa, kto jest za referendum w tej sprawie prosze o głos
polsyf / 213.184.18.* / 2011-04-12 13:43
Najlepszym odzwierciedleniem naszej rzeczywistości politycznej jest film " Dyzma" Prezydent bez jajeczny:-) co mu się karze to podpisze, premier cwaniaczek lisek Tusek z************ kasę z OFE bo mu się w kasie nie zgadza no i posłowie którzy walczą zaciekle o miejsce w sejmowej ławce na następną kadencje.A w rzeczywistości tym całym syfem żądza bogaci ludzie pod których piszą ustawy. No a my ludzie musimy kombinować żeby na siebie i na tych żłobów zapracować. Jeśli nasi politycy nie potrafią zdziałać nic sensownego niech popatrzą na kraje sąsiednie tam demokracja istnieje dłużej i ma się lepiej od naszej.Pozdrawiam.
uma / 2011-04-05 11:06
karę za łapówki i oszustwa! pozbawić ich wolności za wszystkie machlojki! za pogorszenie warunków życia w naszym kraju - ściąć im łeb!
Nowicjusz12 / 2011-04-01 14:20
Kraj nie jest biedny!! Tylko darmozjady napychają sobie kieszenie żeby dostatnio mogli żyć!!
bohun7 / 2011-03-29 10:53
a ja się zapytam tak, co każdy poseł oddać powinien? Może zaczniemy od ich zarobków?
CUMULUS / 77.254.191.* / 2011-03-27 15:28
3 TYS na rękę i NIC WIĘCEJ! CZEMU CI ZŁODZIEJE CHCĄ OSZCZĘDZAĆ NA BIEDNYCH A SAMI POBIERAJĄ TAKĄ KASĘ??????? ZA ŻARCIE NIE PŁACI, ZA HOTEL NIE PŁACI, ZA BENZYNĘ NIE PŁACI!!!! TOĆ TO ŚMIERDZĄCE ZŁODZIEJSTWO!!! PO CHOLERĘ IM TE BIURA???? SKORO ZWYKŁY CZŁOWIEK I TAK NIE MOŻE NIC TAM ZAŁATWIĆ???
Wapniak / 2009-02-06 16:20 / Tysiącznik na forum
Kopa w d...!
wkurzona / 79.185.184.* / 2008-05-18 09:43
Przeczytałam, przyjęłam do wiadomości i tyle. Wabik niezły, to prawda, zazdrość nieco zżera, ale prawdą jest też fakt, że teoretycznie każdy z nas może zostać posłem lub senatorem, czyż nie?
Dyskusje nad wykształceniem posłów nie mają (?) sensu. Posłowie są tacy jacy ich wyborcy, sami się nie wybrali. My-naród jesteśmy różni, nasi przedstawiciele też.
Głosując na daną partię lub na konkretną osobę, my-wyborcy ponosimy również odpowiedzialność. Jeśli chcemy coś zmienić, musimy mądrzej głosować. Ja pójdę na wybory, ale wcześniej dobrze przyjrzę się politykom. Przyjrzę się im teraz, przez 4 lata, a nie tylko w kampanii wyborczej (kiełbasę wyborczą niech sobie zostawią).
JA K / 89.229.27.* / 2008-05-16 13:43
NIE POJDE JUZ GLOSOWAC.oni sa bezwstydni w takim biednym kraju tyle kasy pobierac-TO SKANDAL NA CALY SWIAT I WSZECHSWIAT.1,500zl netto maja otrzymywac.I maja byc bardzo uczciwi i niesamowicie pracowici,ogromnie wydajni.
giełdowy / 2009-02-04 20:38
byc moze gdyby dostawali niewiele (nie 1500, ale tyle, zeby wystrczylo na NORMALNE zycie) to wreszice bysmy ich odsiali i zostaliby tylko ci, ktorym naprawde zalezy zeby w tym kraju porzadek zaprowadzic
jakies premie motywacyjne za osiagniecia i tyle
inaczej nigdy nie bedzie dobrze
mś / 85.89.191.* / 2008-04-22 19:46
Uczestnictwo w wyborach, to aprobata złodziejskiego systemu, który umożliwia wejście na szczyt wcześniej wytypowanej grupie. Karierowiczom, spadochroniarzom, zausznikom, tym którzy liczą na odbicie od dna finansowego itd., a po aklimatyzacji w korytarzach poselskich, lobbistom przyszłych pracodawców. Tak na czarną godzinę. Cóż można byłoby im zapewnić? Z pewnością diety, takie same jak ustalają dla pozostałej grupy pracowników ( prawo jest takie same dla wszystkich ). Przejazdy środkami komunikacji publicznej, takie jak reszta, która jeszcze coś takiego posiada. Oczywiście nocleg, ponieważ muszą gdzieś spać. Koszty jedzenia powinny mieścić się w diecie, którą otrzymują, tak jak reszta pracowników. Koniec już tych przywilejów. W końcu jak chce wystawnie "być", to już za swoje. Jak przystało na SPOłECZNIKA dobroczyńcę działającego na rzecz narodu. Podobnie jak POWOłANIE na zawód "ksiądź".
TAD. / 81.190.109.* / 2008-02-21 15:58
Wszyscy narzekają ale jak są wybory to tylko połowa idzie głosować ! I pretensje należy mieć do tych , którym nie chce się d ... ruszyć .
polskababa / 83.14.201.* / 2008-02-18 21:46
interesujące jest porównanie naszej wladzy i np. w USA pod względem ilościowym, ich zarobkow i obowiązkow. To tłumaczy, dlaczego mamy jedno z najdroższych państw na świecie; a przy tym jedno z najbardziej nieudolnych...
larson41 / 2007-12-21 14:43 / Bywalec forum
pytanie dosc kontrowersyjne bo moim zdaniem wielu poprostu kopa raz na zawsze, i zeby im sie odechcialo kandydowac no ale nie ja ustalam te zsady!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy