Forum Forum ubezpieczeńNa życie

co kombinuje aviva?

co kombinuje aviva?

comunionweteran / 83.25.3.* / 2010-08-11 22:14
posiadam ubezpieczenie na zycie i do ostatniego pakietu rocznicowego dostalem info ze proponuja aneks do umowy ze coroczny wskaznik indeksacji nie moze byc nizszy niz 3% i wszystko cacy-cacy jak zaplace skladke to zgodzilem sie na aneks.Zastanawiam sie o co tutaj chodzi bo w zapewnienia ze to dla mojego interesu przestalem wierzyc juz dawno.Niby wszystko OK bo o wskaznik rosnie i skladka i suma ubezpieczenia ale co bedzie jak aviva nie wypracuje zysku i wartosc jednostki nie wzrosnie(spasc nie moze bo to gwarantowany) czyli wartosc odstapienia czyli moja kasa nie bedzie wzrastac(no minimalnie musi)a ja bede bulił o 3%wyzsze skladki i powiedza mi:pan sie zgodzil-trzeba myslec,to nie boli,frajerze..Jak to widzicie,czy napisac im ze sie nie zgadzam na aneks czy isc w czorty z tej firmy.dla ciekawosci policzylem sobie wskazniki-moga byc interesujace dla swiezych klientow.Dopier po 15 latach wartosc wplaconych pieniedzy jest nizsza niz wartosc odstapienia-2 lata opoznienia od zalozen.gdybym te same money wplacal na lokaty roczne w pko bp suma na koncie bylaby o 45% wyzsza,czyli jezeli wplacilem im 10000 zl,po 15 latach mam 10tys,w pko mialbym 14,5tys czyli za te 4,5 tys mialem zabezpieczenie ze jak padne to moze wyplaca komus sume teraz 2 razy tyle co im wplacilem czyli na dzis ok. 20 tys.TAKI JEST KOSZT I KALKULACJA UBEZPIECZEN NA ZYCIE I DOZYCIEale co oni kombinuja?
Wyświetlaj:
WojciechWAWA / 94.254.132.* / 2010-08-17 16:10
oceń tą firmę:

http://dobre-ubezpieczenie.blogspot.com/
lezdrub@interia. pl / 79.185.93.* / 2010-08-12 00:07
Sprawa jest prosta. Wykupić ubezpieczenie czystoochronne, A pieniądze z tej polisy ulokować w dobrych funduszach inwestycyjnych,
I koniec problemów.
comunionveteran / 83.25.4.* / 2010-08-12 11:55
e tam te fundusze to tez kicha bo nie wierze ze ktos da mi wiecej niz musi(jak ma to ciut wiecej jak lokata a jak strata to na moje konto)skoro juz musze ciagle myslec i czuwac to wole sam inwestowac.ale wkurza mnie postawa takich cwaniakow co to po cichu staraja sie wcisnac jakies rozwiazania ktore moga okazac sie niekorzystne dla klienta a dla firmy cacy-i miej tu zaufanie-tuskowe maniery-obiecanki cacanki a frajerzy i tak zabula
Oborowy / 79.185.74.* / 2010-08-13 13:52
Widać,ze masz marna wiedzę w tej dziedzinie,ale dyskutujesz.

Dla mnie lokata to nie inwestycja. To tylko ochrona kapitau przed inflacją.
cieniascieniasow / 83.25.34.* / 2010-08-13 17:57
eeeeeee to fachowiec! potrzebuja takich w rzadzie bo premier myli % i pkt% co sprawia wrazenie ze nie wie o czym mowi a swoja droga to niektorzy chcieliby miec tylko taki zysk z inwestycji jaki daje lokata
Oborowy / 79.185.73.* / 2010-08-17 19:22
Bo premier ma takich samych doradców i ministrów jak ty.
Którzy tez twierdza z fdundusze emerytalne są zŁe.

A cóz można byŁo oczekiwać od takiego cudaka???Który twierdziŁ, ze zniesie POdatek od zysków kapitaŁowych.Chyba nawet nie wiedziaŁ co mówi??

Najnowsze wpisy