Forum Forum finansoweKonta

Co myslicie o koncie dbNET w Deutsche Bank

Co myslicie o koncie dbNET w Deutsche Bank

Yarcio / 93.122.70.* / 2009-08-24 14:22
Zastanawiam się nad zmiana konta i banku oczywiście, najbardziej interesuje mnie wypłacanie gotówki w różnych bankomatach, a w szczególności bankomatach innych banków, transakcje bezgotówkowe oraz przelewy internetowe. Wyszukałem sobie dbNET. Czy ktoś miał juz styczność z tym bankiem i ma jakieś doświadczenie ?
Wyświetlaj:
pawel363 / 87.105.141.* / 2014-04-13 22:01
Dla mnie bank to porażka :( Mam u nich kartę kredytową. Ostatnio podwyższałem limit - zwiększyli mi go, ale gratis zablokowali kartę. Reklamacja trawa już ponad miesiąc - bo to wielki problem wydać nową kartę.
Na żadne pisma nie ma odpowiedzi.
Zresztą powyższenie limitu cudem się udało - bo z reguły by coś takiego w DB zrobić trzeba wpierw zamknąć kartę i wystąpić o nową!!
Wg mnie to raczej chiński bank - bo za Chiny nie wiadomo o co w niej chodzi.
eM Si / 159.205.193.* / 2014-04-02 13:05
Jak dla mnie tragedia. Przez pewien okres nie korzystałem z konta internetowego i po prostu zapomniałem sobie wszystkie kody dostępu - No k.... kurde zdarza się. Próbuję jakiekolwiek informacje uzyskać albo zresetować kod dostępu by nowy ustalić ale też się k... nie da. Bo serii takich pytań przez konsultanta to ja nawet w okienku przy rejestracji do lekarza nie słyszałem. Powiedzcie mi szczerze? Skąd ja do cholery mam pamiętać jakie zaznaczałem opcji przy rejestracji konta jakieś kilka miesięcy temu? Czy może ja zadam pytanie konsultantowi czy wie jakie wyposażenie dodatkowe mam moje auto? Albo cokolwiek innego. Szukam tych danych po papierach wszystkich z DB ale nic człowiek się i z tego stosu kartek nie dowie. Ja jestem na nie co do samego konta jak i do obsługi oraz wszczególności do pacana co wymyślał te pytania. Podaje swoje podstawowe dane i NIK, dziękuje dobranoc i mogę robić z kontem to co potrzebuje zrobić. Sam sobie chyba wymyśle jakieś pytania jak ktoś do mnie z banku będzie dzwonił i ciekawe co wy wykombinujecie.
Asiula266 / 87.205.75.* / 2014-04-01 08:49
Mąż ostatnio miał ciągle problemy z przelewami. W dodatku w banku mieli problemy z odczytaniem stanu konta i z kartą płatniczą. Beznadziejne konto.
qwasik / 37.128.9.* / 2014-03-25 22:52
Miało być wszystko fajnie, a wyszło jak zwykle, czyli wielkie nic. Jestem uwiązany na sznurku. Za konto pobierana jest opłata (choć dla takich klientów jak ja miało być bezpłatne). Klient jest traktowany równorzędnie z numerem telefonu (jeśli go nie chcesz podać (np. masz służbowy) - jesteś nikim. Niewiele możesz załatwić w oddziałach, odsyłają na infolinię, sami też dzwonią (!). Horendalne opłaty za przelew w oddziale po. 5000 zł - 50zł. W niekórych oddziałach wypłata większej gotówki jest bezpłatna, w innych za dokładnie taką samą transakcję trzeba płacić!!!! Placówki czynne w znaomiej większości do 17.00. Kompletna kiszka. Ogólnie - nie polecam.
qwasik / 37.128.9.* / 2014-03-25 22:52
Miało być wszystko fajnie, a wyszło jak zwykle, czyli wielkie nic. Jestem uwiązany na sznurku. Za konto pobierana jest opłata (choć dla takich klientów jak ja miało być bezpłatne). Klient jest traktowany równorzędnie z numerem telefonu (jeśli go nie chcesz podać (np. masz służbowy) - jesteś nikim. Niewiele możesz załatwić w oddziałach, odsyłają na infolinię, sami też dzwonią (!). Horendalne opłaty za przelew w oddziale po. 5000 zł - 50zł. W niekórych oddziałach wypłata większej gotówki jest bezpłatna, w innych za dokładnie taką samą transakcję trzeba płacić!!!! Placówki czynne w znaomiej większości do 17.00. Kompletna kiszka. Ogólnie - nie polecam.
Darek P / 62.233.165.* / 2014-03-15 06:27
Uwaga. Komentarze pod tym artykułem są bezwartościowe. Pisane przez konkurencyjny bank badź jakiś rodzaj bota. pseudonimy generowane losowo jak np. pp973.
Ewa332 / 77.254.205.* / 2014-07-11 20:16
Ja jestem użytkownikiem konta w tym banku i zgadzam się z opiniami innych. Ten bank to porażka. Wymyślają tylko opłaty( za głupie sprawdzenie salda w bankomacie sobie odliczają} a głupich przelewów nie potrafi na czas zaksięgować, tylko przetrzymują pieniądze.
natti997 / 79.40.127.* / 2014-03-14 17:39
Ja mam tam konto i jestem zadowolona bo dają 3% na koncie oszczędnościowym, co jest ok procentem, bank nie jest zły, ma placówki, innym dobrym kontem jest Alior Sync ale jest to konto w 100% internetowe.
----------------
konta internetowe porównanie
konto-internetowe.dlamnie.com
zmz / 217.73.188.* / 2014-03-04 13:14
obecna strona DB jest beznadziejna.. chcieli ułatwić życie a utrudnili.. mam nadzieję, że szef zrezygnuje z tego banku
grwgfdjse / 192.162.173.* / 2014-03-09 12:23
Mam od 3-4lat konto w Db i mogę polecić, choć teraz wprowadzili opłatę za kartę 5zł za mies. chyba że zapłaci się kartą w ciągu miesiąca za min 200zł
pp973 / 194.126.238.* / 2014-01-18 03:24
Odradzam. Ja konto zakładałem przez tydzień, aż w końcu dałem za wygraną i po otwarciu zamknąłem po 3 dniach bo sztab ludzi nie był w stanie poprawić jednej błędnej literki w nazwie firmy. Podejście do klienta - nie widać żeby im jakoś specjalnie zależało. Systemy IT: MASAKRA do kwadratu - tak jak ktoś słusznie zauważył: średniowiecze.
Moraxella / 83.27.224.* / 2014-01-07 20:44
Miałam zamiar założyć konto w Deutsche Bank, ale mnogość negatywnych opinii zniechęciła mnie. Pozdrowienia dla wszystkich.
Agnieszka264 / 178.239.10.* / 2014-01-07 18:46
masakra, ja mam kredyt w db i do niego musiałam założyć konto, miało być bezpłatne, darmowe przelewy iitp. A teraz kosztuje mnie 22zł miesięcznie (12 za prowadzenie i po 5 zł za każdą kartę do bankomatu nie kredytową). Jak zadzwoniłam, żę nikt mnie nie poinformował, że wprowadzają jakiej opłaty to otrzymałam odp, że mam czytać na bieżąco tabele opłat i prowizji to będę wiedziała. Mam jeszcze 14 lat kredytu i przez ten okres oddam tym złodziejom blisko 4000zł za te ich opłaty. I najgorsze, że nic nie mogę z tym zrobić bo mam kredyt. Nie poleciłabym tego banku nawet najgorszemu klientowi. Porażka na całej lini.
ANCYPEROWICZ / 46.215.106.* / 2014-02-19 11:54
DOKŁADNIE MAMY TAKĄ SAMĄ SYTUACJĘ BANK DB WYKORZYSTUJE TO ŻE MAMY TAM KREDYTY I NIE MOŻEMY ZLIKWIDOWAĆ KONTA WPROWADZA HORENDALNE OPŁATY ,OPŁATĘ ZA KARTĘ TAN PODNIEŚLI X200 ZA WYDRUK Z BANKOMATU X5 .TO ZACZYNA BYĆ BARDZO NIE FER W STOSUNKU DO KLIJENTÓW ,W BANKU W KTÓRYM NIEMIAŁBYM OBOWIĄZKU MIEĆ KONTA A KTÓRY W TEN SPOSÓB TRAKTÓJE KLIJENTÓW JUŻ DAWNO ZAPOMNIELI BY O MOIM ISTNIENIU. MOŻE WARTO STWOŻYĆ GRUPĘ KTÓRA POWALCZY O NASZ INTERES BO NIEDŁUGO NIC NIE POWSTRZYMA BANKU ABY POBIERAC PROWIZJĘ ZAKONTO 50-100ZŁ.
urmine / 94.42.174.* / 2014-07-09 19:01
u nas to samo - przez zmiany w tabeli opłat i prowizji od sierpnia będziemy płacić za przelewy po 0.50 groszy! cofamy się do XX wieku!
poza tym w o odpowiedzi na reklamację poinformowano mnie uprzejmie, że mogę mieć owszem konto w innym banku w celu spłaty kredytu, ale wtedy marża podstawowa ulegnie podwyższeniu...
do tego wypłaty z bankomatu innego niż EURONET - od sierpnia 8 zł...
co tam jeszcze? aż się nie chce pisać. będziemy wycofywać stamtąd kasę od pierwszego dnia wypłaty i operować z innego konta - tyle.
Henryk Rusiński / 89.73.21.* / 2014-01-03 09:20
Odradzam wszystkim lokowanie oszczędności w Deutsche Bank a szczególnie odradzam zakup "DB GWARANCJA-ZYSKOWNA ENERGIA III" i tym podobnych propozycji oferowanych przez pseudo doradców Deutsche Banku.Lokowanie tam pieniędzy to strata oszczędności. Najgorszy z Banków na naszym rynku. Odpowiem na każde pytanie i uzasadnię moją opinię.
pacyf380 / 62.21.51.* / 2013-12-09 00:12
nie polecam, gdy obejrzałem program na polsacie biznes i usłyszałem na jakich pzrekrentach sie dorobili i doprowadzili do ruiny tysiace osób na swiecie i w samych niemczech to odechciało mi sie wogóle oszczedzać, jak najdalej od nich , oszczedzajcie w typowo polskich bankach np. PKO . postarajcie znależć program nadawany 2013-12-08 w polsacie bizenes pt. niejasne interesy deutsche banku
PD455 / 109.207.48.* / 2013-10-31 19:04
Niestety wprowadzili opłaty i przestają być atrakcyjni. Ich bankowość elektroniczna to średniowiecze, brak możliwości przelewania pieniędzy na własne konto w każdej chwili w moich oczach ich dyskwalifikuje. Do tego wiecznie spóźnione księgowanie przelewów i częste "naprawy i konserwacje" systemu po których wiecznie są problemy. Nawet mBank już dawno ich wyprzedził.
Anonimek / 89.70.91.* / 2013-10-31 17:52
Do pewnego czasu byłam zadowolona, jednak gdy (jako studentka) odczułam pobieranie 5zł. miesięcznie, a w dodatku długi czas realizacji przelewów z konta oszczędnościowego na osobiste, co uniemożliwiło mi realizację następnego przelewu zmieniłam zdanie na temat db net. W dodatku próbuję skontaktować się z konsultantem z teleserwisu,a nikt tam nie odpowiada i jestem w ciemnej d****, bo nie wiem o których godzinach księgują i siedzę od 2 godz.i czekam aż w końcu pieniążki przepłyną, żeby mogła działać dalej. Na początku było bez zarzutów, szybkie przelewy między własnymi rachunkami, miła tel. obsługa itd. ale teraz gdy wszystko jest odwrotnie i się zsumowało to mnie szlak trafia. Zastanawiam się nad przeniesieniem się do WBK .

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: