Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Co ósmy Polak lubi reklamy. Reszta nie

Co ósmy Polak lubi reklamy. Reszta nie

Money.pl / 2011-02-10 13:06
Komentarze do wiadomości: Co ósmy Polak lubi reklamy. Reszta nie.
Wyświetlaj:
zbigniew_les / 2011-02-14 09:29
witam.
Ja sie raczej zaliczam do tej grupy 'reszta', zreszta jak pewnie wiekszosc z nas.
Pozdrawiam.
kaczorek ma motorek / 2011-02-10 22:01 / Tysiącznik na forum
Jakiś czas temu zapadła decyzja że podczas nadawania reklam zabrania się zwiększania siły głosy I co jakiś czas był spokój z tym złośliwym utrapieniem
Najpierw programy tematyczne przestały przestrzegać tych przepisów a w ślad za nimi wkrótce pozostałe stacje TV
Ich kary widać nie dotyczą bo i niema komu karać a ci co powinni śpią
morielf / 2011-02-10 13:06 / portfel / Bywalec forum
Nic dziwnego, że nie przepadamy za reklamami, nie dość, że wpychają się w niemal każdą sferę życia, to jeszcze dochodzi świadomość, że główna część kupowanych produktów to właśnie reklama.
pablo_74 / 95.51.153.* / 2011-02-11 13:51
odkąd prowadzę firmę to korzystałem z różnych rodzajów reklam. czasem klient potrafił przyjść i powiedzieć, że nie skorzysta z usług mojej firmy, bo na przykład ulotki mu się nie podobały. więc może o to lubienie, czy nielubienie chodzi w tym kontekście?

teraz mam reklamę w gazecie takiej na województwo co wychodzi, czasem wynajmuję człowieka, żeby w dzień targowy rozdawał ulotki. do tego jeszcze wizytówki w katalogach pf.pl i książce teleadresowej. to w zupełności wystarcza. o ile te dwa pierwsze nie jestem w stanie zweryfikować ilości klientów, to z panoramy firm mam ponad połowę klientów mojej firmy. i wcale nie trzeba wchodzić ludziom z reklamą do domu. jak klient będzie chciał to informacje znajdzie. tylko trzeba ją dobrze umieścić.

Najnowsze wpisy