Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Co piąty Polak rozważa emigrację zarobkową. W większości to osoby młode

Co piąty Polak rozważa emigrację zarobkową. W większości to osoby młode

Wyświetlaj:
OPĘTANY / 79.162.201.* / 2015-05-02 22:15
POLSKO OJCZYZNO MOJA ..RZĄDZĄCYCH STRĄĆ JAK GRUSZKI DO PIEKIEŁ.
wtwt / 83.6.118.* / 2015-05-02 22:13
Bo są "ciekawi świata", a zarobki w Polsce są "takie same jak w UE" i żyjemy na "zielonej wyspie". I przed wyjazdem jeszcze zagłosujcie na Bredzisława Szczynukowicza , czy jak mu tam.
JAN III SOBIESKI..1 / 79.162.201.* / 2015-05-02 22:12
JESZCZE WRÓCIMY DO KOCHANEJ OJCZYZNY BO ONA JEST JEDNA MOJA POLSKA
Markoln / 88.97.96.* / 2015-05-02 22:07
Ja mam dwoje dzieci i oboje już od 9 i 7 lat mieszkają za granicą oboje mają wyższe wykształcenie.Mają nowe z salonu samochody i oboje kupili domy.Wiedzie się im bardzo dobrze.W chwili obecnej mój dorobek życia po 39 latach pracy w Polsce jest znikomy w porównaniu z ich osiągnięciami.życie ma się tylko jedno dlatego jestem dumny że zdecydowały się wyjechać z tego idiotycznego kraju i zapowiedziały że do Polski nigdy nie wrócą.Atu niech zostaną Tusk ze swoją bandą i na dokładkę Miler
as924 / 83.22.251.* / 2015-05-02 22:32
Pewnie anglia to dopiero debilny kraj...nie wolno pily od sasiada pozyczyvzyc bo police mowi ze brales udzial w przestepstwie...ludzie co za durny kraj!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Roman9/11 / 197.89.26.* / 2015-05-02 22:26
Przestan pier..lic o sukcesach swoich dzieci.Powiedz lepiej w ktorym kraju po 7 i 9 latach pobytu tak dobrze im sie powodzi?.A polskie wyzsze wyksztalcenie to sobie twoje dzieci moga w buty wlozyc.Kupic samochod na Zachodzie jest tak latwo jak kupic buty.Kupic dom to juz inna sprawa.Wiec popros twoje dzieci aby tatusiowi powiedzialy prawde a nie opowiadaly bajek noworocznych.
sca / 95.41.190.* / 2015-05-02 22:00
Wybudowałem dom mam zone 2 dzieci zarabiam niezle ale jak bym mial opcje wyjechalbym z tego zlodziejskiego krsju
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Adam Canada / 73.186.250.* / 2015-05-02 21:58
od kiedy ten przeklety pedofilski kk zaczol mieszac sie do polityki polska upadla na dno to kraj ksiezy pedofilow ,skorumpowanych politykow ,zlodzieji poslow ,w polsce prawo chroni bandyte nie obywatela ,sluzba zdrowia gozej niz w Zimbabwe to jest kapitalistyczna polska , ludzie jeszcze mozna emigrowac nie przegapcie okazji bo znajdziecie sie znow tym razem w kapitalistycznym obozie pracy
darek 345 / 81.97.152.* / 2015-05-02 21:56
to wrescie sie wezma ci doroboty co mowili ze minimalnej nie podwyzac
kibic / 89.229.102.* / 2015-05-02 21:54
jest to kraj w ktorym zadza debile izlodzieje.
Bob LA USA / 73.186.250.* / 2015-05-02 21:51
w 1979 roku wykupilem wycieczke do RFN odrazu 1 dnia ze znajomymi opuscilismy wycieczke I przez oboz wyjechalem do Canady ,ozenilem sie z amerykanka ani slowa po polsku ,mamy 2 dzieci juz samodzielne mieszkamy wCaliforni raju na ziemi ,jestem obywatelem Canady I USA polski passport odeslalem do ambasady polskiej z zrzeczeniem sie obywatelstwa polski , nie bylem po wyjezdzie nigdyw polsce cala rodzine sciaglem do USA I to jest nasza ojczyzna ,czesto sluzbowo latam do Europy ale nigdy do polski nawet teraz ,
molks / 83.16.132.* / 2015-05-02 23:01
czy jakiś tam samochód (ostatnio wszystkie są prawie takiwe same) lub dom z kartonu (takie są na tzw. zachodzie) mogą być powodem do dumy? To ciekawe, że co bardziej przedsiębiorczy dają radę w Polsce a słabeusze muszą jechać tam, gdzie urzędnicy sie za nich zatroszczą...
anna J / 81.166.196.* / 2015-05-02 22:11
w roku 1980 wyjechalam do Norwegii-pomimo ze przebywam tu juz 35 lat ,wyszlam za maz za Norwega,pracuje, mam dorosle dzieci -ale nigdy nie zapominam o mojej ojczyznie.Mam dwa obywatelstwa polskie i norweskie i nigdy nie zrzekne sie swoich korzeni.odwiedzam regularnie nasz kraj i rodzine w Polsce i jestem dumna z mojego polskiego pochodzenia co zawsze podkreslam tu w Norwegii. Polska jest pieknym krajem o bardzo bogatej historii,kulturze i tradycjach-ktorych nie ma w innych krajach.
Jarki / 31.0.1.* / 2015-05-02 21:56
po prostu jesteś jednym z wielu szczurów którzy za parę dolarów sprzedali by matkę dlatego nie masz czym się chwalić może dzieci albo wnuki zapytają cię kim jesteś więc możesz śmiało powiedzieć "farbowanym lisem"
koder0 / 217.44.89.* / 2015-05-02 21:49
Wy naprawdę wierzycie, że te wybory cokolwiek zmienią? W zapipczałym kraju gdzie rządzą służby, wybory z założenia nie mogą być prawdziwe. Komorowski wygra bo na tyle jest zakontraktowany, proste. Wierzcie sobie dalej, pozdrówka z UK
Małgorzata K.I. / 83.20.196.* / 2015-05-02 21:49
Oto metody działania PO i PSL :
Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO i PSL)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Pisałam do Premiera Tuska i prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłali mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory. Nikt mi nie pomógł , zlekceważono mnie i odesłano do ,,odpowiednich Instytucji " , które zbagatelizowały i zlekceważyły mój problem. CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO i PSL ) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?. Kiedy wreszcie samorządowcy ( członkowie PO i PSL ) przestaną traktować państwowe instytucje jak swoje prywatne folwarki?! DOŚĆ JUŻ TEGO !
Halina 2 / 213.156.113.* / 2015-05-02 21:48
Płakać mi się chce jak to wszystko czytam.O Boże, do czego my doszliśmy.Co rządzący zrobili z moim i Waszym krajem.
Mam 4 dzieci i wszystkie wyjechały.Zostałam sama jak palec.Ale po co tu wracać???Ryczę po nocach.Nie mam dzieci przy sobie, a wnuki rodzą się na obczyźnie.Namawiają mnie na sprzedaż domu i wyjazd za nimi.Pewnie tak zrobię, a mąż w grobie się przewraca jak to wszystko widzi.Ciężką naszą pracę, aby wybudować dom i wychować nasze dzieci.Czasami było strasznie trudno i biednie.I teraz wszystko muszę sprzedać i tam jechać.Co ja sama tutaj zrobię???A dzieci nie wrócą, tam kupiły mieszkania, a z teściem i synową nie mogę nawet porozmawiać, bo nie znam języka.Boże, czego ja się doczekałam.I to za ciężką pracę męża i moją.
dfgdgdfg / 89.64.46.* / 2015-05-02 22:28
W********** z Polski suko będzie lepsze powietrze.
an-ka / 31.0.3.* / 2015-05-02 21:46
a wydaje się, że młodzi w Polsce zadowoleni, na demonstracjach przeciwko umowom śmieciowym i złym warunkom pracy młodych jak na lekarstwo
kulturę pracy trzeba wywalczyć, w Europie sama nie powstała
Halina 2 / 213.156.113.* / 2015-05-02 21:43
Płakać mi się chce jak to wszystko czytam.O Boże, do czego my doszliśmy.Co rządzący zrobili z moim i Waszym krajem.
Mam 4 dzieci i wszystkie wyjechały.Zostałam sama jak palec.Ale po co tu wracać???Ryczę po nocach.Nie mam dzieci przy sobie, a wnuki rodzą się na obczyźnie.Namawiają mnie na sprzedaż domu i wyjazd za nimi.Pewnie tak zrobię, a mąż w grobie się przewraca jak to wszystko widzi.Ciężką naszą pracę, aby wybudować dom i wychować nasze dzieci.Czasami było strasznie trudno i biednie.I teraz wszystko muszę sprzedać i tam jechać.Co ja sama tutaj zrobię???A dzieci nie wrócą, tam kupiły mieszkania, a z teściem i synową nie mogę nawet porozmawiać, bo nie znam języka.Boże, czego ja się doczekałam.I to za ciężką pracę męża i moją.

Najnowsze wpisy