Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Co piąty Polak rozważa emigrację zarobkową. W większości to osoby młode

Co piąty Polak rozważa emigrację zarobkową. W większości to osoby młode

Wyświetlaj:
TomaszekFistaszek / 80.0.28.* / 2015-05-02 17:25
Za granica nas nie chca. Np w Anglii utrudniaja zycie Polakom jak moga aby im dac do zrozumienia, zeby sobie pojechali. Wiem, ze we Wloszech tez nie chca naszych rodakow. W innych panstwach tez protestowali przeciez. Coraz wiecej jese innych imigrantow, Rumunow, Hindusow, Afrykanczykow oj z calego swiata. W Anglii rynek pracy jest przeladowany. Latwo mozna znalezc prace w agencji tzn. nie gwarantuja stalej pracy a jak jestes potrzebny to dzwonia albo sms. A potem nie dzwonia nagele. I siedzisz i czekasz i w koncu rezygnujesz i idziesz do innej agencji. 6 rano dzwonia czy mozesz juz byc w pracy. Sa takie kregi w roznych firmach np. Hindusi i tylko takich zatrudniaja (slynny prajmani, ale inne tez) Trzeba zadac domagac sie nieustannie od wladz polskich pomocy. I nie rezygnowac tylko ponownie zadac, wymagac i tak do skutku. Pieniadze sa - stypendia dla Ukraincow. A teraz Wlosi dostaja 9 mln. euro miesiecznie na imigrantow z Afryki. Kraje czlonkowskie beda musialy przyjmowac u siebie skierownych przez Unie imigrantow z Afryki i Azji. Jesli na Afrykanczykow i na Azjatow i dla Ukraincow sa pieniadze zadac zeby byly i dla Polakow. My tez jestesmy ludzmi. Czlowiek to nie tylko Afrykanczyk czy Azjata ale takze Polak. I my tez zalugujemy na pomoc i wsparcie a nie wyganiac nas na sluzbz do Europy. Przeczytajcie na londynek. net co mowi Farage to takze dotyczy Polski polska tez bedzie przyjmowac islamistow jesli spoleczenstwo polskie nie zaprotestuje. Anglia nie stosuje przepisow unijnych o zasilkach rodzinnych i Unia tego nie egzekwuje. Cisza. My tez nie musimy sie zgadzac na przyjecie imigrantow. Nie stac nas na to. A poza tym nie bylo debaty spolecznej. Nikt z Unii nie rozmawial z obywatelami polskimi. Tak sie nie postepuje. To trzeba oprotestowac,
Na abglojezycznych portalach pelno info o decyzji unii w sprawie imigrantow poczytajcie.
aqq2 / 178.36.202.* / 2015-05-02 17:28
A może czas się wziąć do roboty a nie domagać się czegoś ?Jakoś ten aspekt tobie umknął!!!
100% PRAWDY / 87.164.4.* / 2015-05-02 17:25
Oczywiscie,..a co WLADZA mysli ze PATRIOTYZM nas zobowiazuje do klepania biedy
leex / 176.97.81.* / 2015-05-02 17:24
A co mają robić w tak nie przyjaznym im kraju, który jest ich ojczyzną. Elity polityczne są zajęte sobą i robieniem interesów na własny użytek. Z polityki uczynili po prostu BIZNES a polskę traktują jak dojną krowę a ludzi jak niewolników. Są to surowe słowa, ale prawdziwe.
hery898 / 31.61.136.* / 2015-05-02 17:23
Ludzie wybierzcie na zlosc kaczora zobaczycie co sie bedzie dzialo zatrzymania i lapanka sprzedawczykow z PO donek wroci w kajdanach
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
nie ślepy / 83.4.3.* / 2015-05-02 17:23
Nadchodzi w POlsce nieubłaganie "rumuńskie" rozstanie z komuną...albo Polski nie będzie!
...wyjechało 5 mln a pozostałej reszcie Polaków mam nadzieję, że cierpliwość się niedługo skończy?
aqq2 / 178.36.202.* / 2015-05-02 17:29
Dlaczego piszesz 5mln ? Lepiej brzmi 15 mln !
Nauczyłeś się pisać , ale liczyć to już nie!
raport / 89.65.224.* / 2015-05-02 17:58
Uwierz danym niemieckich kolei. Znajdź dokument o planowanym wzroście liczby pasażerów na różnych trasach z Polski.
twoj_podpis / 62.72.192.* / 2015-05-02 17:45
To widać że nie masz pojęcia o czym ty piszesz!! Objedź. Europę to zobaczysz że już nie ma miasta gdzie by polaków nie było , małe miejscowość też to samo. Te 2-3 mln co GUS podaje to wszyscy wiedzą że bujda. Nawet nie wiesz ilu polaków jest dalej zameldowanych w Polsce i mieszka za granicą nie zamierzajac do Polski wrócić nawet . 5mln to dobra liczba
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
JAN 12 / 80.44.193.* / 2015-05-02 17:22
WŁAŚNIE DLATEGO ODDAJE MÓJ GŁOS NA KUKIZA!!!!!!!!!!!!!KONIEC Z OSZOŁOMAMI I CWANIAKAMI Z RZĄDU !!!!!!!!!!!!!
gość399 / 89.210.62.* / 2015-05-02 17:32
a kukiz to skąd oszołomie... przecież to PO
mieszkaniez zielonej wyspy / 80.245.186.* / 2015-05-02 17:20
ja wiem , że co drugi
mp349 / 94.254.192.* / 2015-05-02 17:20
Do zamówień publicznych wpływają setki miliardów euro , a polskie firmy bankrutują.Tak są ustawione przepisy , gdzie decyduje najniższa cena i dochodzi od pieciu lat do wyrzynania się polskich firm. Dodatkowo zagraniczne giganty bezkarnie oszukuję mniejsze rodzime firmy.Młodzi nie mają pracy , skarbówka dochodu , rośnie emigracja.Tak będzie dopóki nie będziemy mieli polskiego rządu ,zmiast przedstawicieli Niemiec , Francji , Usa i Rosji.
fanpolski_emigrant / 81.111.250.* / 2015-05-02 17:19
Kiedys bylem zwolennikiem komorowskiego i innych. Od roku czasu obserwuje polityke polski na arenie swiatowej i krajowej. Zdecydowanie przestal odpowiadac mi ten typ polityki. I nie chce PO przy wladzy ale tym bardziej nie chcialbym innych Partii. Kukiz? smiech na sali, jego styl wypowiedzi nie pasuje do prezydenta. On moze byc zwiazkowcem klucacym sie na ulicach. O reszcie brak slow
lolek584 / 92.40.248.* / 2015-05-02 17:24
Hehe a twój styl pisania ? Śmiech na sali sami analfabeci po podstawówkach lol, więc najpierw naucz się pisać zanim zaczniesz kogoś obrażać bo się tylko ośmieszasz.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
set / 159.205.208.* / 2015-05-02 17:19
Niech te matoły jadą i nie wracają. Za tych parę srebrników niech podcierają tyłki i zmywają gary zagranicznych bambrów.
lolek694 / 92.40.248.* / 2015-05-02 17:28
I co tak szczekasz kundlu ? Żal ci d..ę ściska że ktoś ma lepiej od ciebie, a ty musisz zapieprzać na kasie w biedronce ? To nie te czasy na mycie garów itp i jak byś nie wiedział to żadna praca nie hańbi, ale co taki gimbus może wiedzieć skoro pewnie dalej z mamusią mieszka lol.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
LUBICZ ANGLIA / 87.205.199.* / 2015-05-02 17:18
I DOBRZE WYJEZDZAJCIE NIECH TE LEMINGI ZDECHNA Z GLODU JAKL ICH ZOSTAWICIE
kasjia / 89.64.61.* / 2015-05-02 17:18
20% zastanawia się,a 80 % już jest za granicą-gdyby nie wiek napewno sam bez wahania wsiadłbym w pierwszy samolot
Mickiewicz / 80.189.209.* / 2015-05-02 17:16
Plan juz jest zeby zastapic mlodziez afrykancami
Małgorzata K.I. / 83.20.196.* / 2015-05-02 17:15
Oto metody działania PO i PSL :
Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO i PSL)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Pisałam do Premiera Tuska i prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłali mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory. Nikt mi nie pomógł , zlekceważono mnie i odesłano do ,,odpowiednich Instytucji " , które zbagatelizowały i zlekceważyły mój problem. CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO i PSL ) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?. Kiedy wreszcie samorządowcy ( członkowie PO i PSL ) przestaną traktować państwowe instytucje jak swoje prywatne folwarki?! DOŚĆ JUŻ TEGO !

Najnowsze wpisy