Forum Forum inwestycyjneFundusze

CO ROBIC Z DWS TOP 25???

CO ROBIC Z DWS TOP 25???

kami888 / 2007-12-20 09:03
MÓj kapitał zmalał o 25%, a to chyba nie tak miało byc!! Nie wiem co robić trzymac dalej czy pozbyc się jednostek i uratowac resztę kapitału??
Wyświetlaj:
rozwazny / 2007-12-23 22:27
Pewnie bedzie to marne pocieszenie ale ja tez umoczyłem 30 % w Fortisie , który jeszcze nie tak dawno miał 80 % a teraz -0.37 % ten fundusz tez inwestuje w MISIE dlatego tak oberwał na spadkach w ostatnim półroczu .Zgadzam sie z opinia wiekszości , ze jak kasa teraz jest niepotrzebna trzeba zacisnąc zęby i czekać bo sytuacja firm z tego segmentu nie uzasadnia az tak wielkiej przeceny , byle do wiosny "Wiosna zawsze budzi nowe nadzeje"
Idyll / 2007-12-20 12:34 / Bywalec forum
"to nie tak miało być (...)" brzmi jak słowa piosenki, w tym przypadku smutnej niestety. Jeśli dotychczas nie pozbyłeś się jednostek, a nie potrzebujesz pieniędzy, to wydaje mi się, że warto zapomnieć na jakiś czas o tej inwestycji. Czasy świetności pewnie jeszcze powrócą, ale trzeba będzie na nie poczekać! Zaraz sprawdzę jak to wygląda na liczbach :)
Idyll / 2007-12-20 12:38 / Bywalec forum
Już mam. DWS TOP 25 ma obecnie roczną rentowność na poziomie 7,7%. Rok temu miał ponad 100%... różnica obrazuje nam bardzo wyraźnie co się stało z miśkami przez ostatnie pół roku!
Sprawdziłem też konkurencję i w ostatnich miesiacach dobrze wypadają nowo powstałe miśki, jak Skarbiec MIŚ, czy UniAkcje MIŚS. Są to małe funudsze, ten Uniona ma np. nieco ponad 20 mln. zł kapitału więc łatwiej im będzie zarządzać.
zibi GO / 2007-12-20 10:19 / Bywalec forum
JA TEZ TRZYMAM I GRYZĘ PAZURY.POZDR.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy