Forum Forum inwestycyjneForex

Co RPP zrobi ze stopami stopy?

Co RPP zrobi ze stopami stopy?

Cezar / .* / 2004-09-24 15:56
Komentarze do wiadomości: Co RPP zrobi ze stopami stopy?.
Wyświetlaj:
Cezar / .* / 2004-09-24 15:56
Umyje ( ręce, też ). Czyli nic nie zrobi. Ciekaw jestem też opinii tzw. fachowców, ciągle tych samych. Czterech- pięciu facetów we wszystkich liczących się mediach. Ich opinia jest zawsze podobna , tak jak bacy na hali ( hej ): jak nie będzie padało, to będzie słońce. Jak nie będzie słońca to będzie padało ( hej ). I ja też jestem za tym.
kamyk / .* / 2004-09-24 16:07
No, z tymi fachowcami, to sporo zależy od facetów z TV. Czasem taki, Panie, expert nabiedzi się, żeby powiedzieć coś do sensu, nagrają 10 minut wypowiedzi, a potem dają pół zdania typu: "bedzie dobrze, ale może nie będzie".Tak jak w starym kawale: - Gdybyś miał w jednym słowie powiedzieć, jak jest, to co byś powiedział?- Dobrze- A jak w dwóch słowach?-Nie dobrze.
Cezar / .* / 2004-09-24 16:29
Panie Kamyk, Pan to jak zwykle z poważnych rzeczy jaja sobie robisz. A my tu fachowcy o prycypiach przed łykendem .... itd.A jakbym miał sprzedać usd i kupić euro ( nie wiem jak to się pisze po europejsku ) i zamienić to w międzyczasie na kontrakty na wig-20, mając na względzie zakup ( potencjalny ) akcji PKO, ewentualne głosowanie rządu Belki i zmiany sto py podatkowej oraz idąc na piwo w piątek wieczór i odsypiając te wyjście w sobotę, to co ? Pozostaje tylko hej. Po angielsku HEY.
Cezar / .* / 2004-09-24 15:59
HEY ( to po angielsku ) dla zagranicznych inwestorów , hej.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy