Forum Forum finansoweKarty

Co sądzicie o avocado

Co sądzicie o avocado

klasowka / 83.24.174.* / 2012-06-07 11:28
Ostatnio znów widziałam rekalmy Plusa i tak się zastanawiam czy nie skusić się na kartę Avocado. Ma ktoś jakieś opinie?
Wyświetlaj:
Ewa Pierścińska / doradca MarketMoney.pl / 2012-12-20 13:11 / Bywalec forum
Witam,

Zapraszam do porównywarki kart kredytowych na platformie MarketMoney.pl:

http://marketmoney.pl/karty-kredytowe/?reff=7_468


Pozdrawiam
Ewa Pierścińska- MarketMoney.pl
konsultanci@money.pl


Masz pytania? Zapraszam na chata:
http://bok.money.pl/chat/?referrer=forum&idDistributor=716&reff=7_468
Avocado master / 31.174.174.* / 2013-09-05 08:56
Ją jestem bardzo zadowolony z konta avocado. Mam dwa telefony na umowie na łączna kwotę ok 212zł. Nie mam problemu z tymi warunkami. Kasę pałacem w banku albo we wpłatmacie. 500zł miesięcznie nie problem. Tankuje auta w firmie transportowej. Miesięcznie ok 8tysięcy. Czylin160zł mniej do rachunku. Dpi tego moje zakupy.. rachunku miesięcznie wychodzi mi ok 20zł. Te 20 zł to rachunek za dwa telefony czyli po 10zł na sztukę. Całkiem nieźle. Roczne oszczędności w granicach 1200zł. Kombinacje jak tutaj wziąć internet lte i jak nic za niego nie płacić. Maksymalnie miesięcznie można pomniejszyć rachunek do kwoty 500zł (czyli płatności na 30, 000) wystarczy dobrze się zakrecic irrachunek jest za fryty
Klijent BZWBK / 90.156.60.* / 2012-12-19 21:42
Avocado samo w sobie nie jest złe. Mnie osobiście dotkneła może nie oszukańcza ale na pewno niezbyt czysta gra bankowa.

Mam - bo miałem konto w BZWBK
Mam - bo miałem telefon w Plusie
Założyłem konto AVOCADO
Skuszony promocją podpisałem umowę avocado podczas przedłużania umowy w Plusie
Konto AVOCADO pojawiło się jako dodatkowe konto BZWBK
Zgodnie z warunkami umowy przelewałem na konto minimum 1000 zł i korzystałem z karty min 500 zł.
Bonusu 50% z abonamentu nie było.
Okazuje się że w regulaminie promocji jest zapis
11. Warunki otrzymania Nagrody (łącznie):
a. zapewnienie wpływow na konto osobiste zawarte w ramach Pakietu Avocado w
wysokości min. 1000 zł w każdym miesiącu kalendarzowym w Okresie przyznawania
Nagrody, z zastrzeleniem, że za wpływ na konto osobiste w rozumieniu niniejszego
punktu nie będzie uważany przelew realizowany z innego konta Uczestnika Promocji
w Banku, jak rownieŜ zwrot transakcji Kartowych oraz przyznanie nagrody bonusu
50% nie jest zliczane do sumy wpływów

co w interpretacji bankowej wygląda tak:
mając konto BZWBK i dokonując wpłaty na konto AVOCADO z konta BZWBK nie spełnia się warunków regulaminu

Szkoda że bank do którego mam zaufanie i posiadam w nim konto kilkanaście lat stosuje takie metody i w mojej ocenie niezbyt precyzyjnie i w sposób ukryty - bo na wszystkich zachęcających ulotkach brak tej informacji - stosuje takie metody.

Jutro zamykam konto AVOCADO
klasowka / 83.24.174.* / 2012-06-07 11:56
dzięki Julek.
A powiedz mi czy tam haczyków nie ma? Jakiś opłat ukrytych? Jakiś procentów? Bo za kolorowo to wygląda :D
julekkulek / 83.24.174.* / 2012-06-07 12:02
za darmo to nic nie ma! :)
zeby konto było za 0 to minimum wpłat 1000 pln miesięcznie, ale to jakoś moim zdaniem jeszcze dużo nie jest
a żeby karta za 0 to wydatki na poziomie 500 pln. i to tyle z tego co wiem.
Myślę, że jakby pilnować swoich wydatków no to wychodzą raczej same plusy z korzystania z Avocado.
klasowka / 83.24.174.* / 2012-06-07 12:04
No wygląda no to nawet ok. Dzieki za info. Jeżeli, rzeczywiście masz niższe rachunki a do tego jeszcze pół roku promocji no to już wychodza ładne kwoty. Dzięki za pomoc i radości jutro po meczu ;)
julekkulek / 83.24.174.* / 2012-06-07 11:52
Ale to nawet może okazać się lepsze. Bo jeżeli zakładasz abonament i masz przez pół roku jeszcze abonament mniejszy o połowę.
Oprócz tego fajne internetowe konto za 0 PLN i zwracają Tobie 2% wysokości wydatków kartą. Zwracają obniżając rachunek. Więc możesz i w ogóle nie płacić. W moim przypadku to bez promocji wychodzi ok. 40-50% mniejsze rachunki. Generalnie jest ok.
julekkulek / 83.24.174.* / 2012-06-07 11:41
Musisz być abonentem plusa. Bo tylko wtedy to konto możesz założyć a do tego dostaniesz naprawdę fajne zniżki
klasowka / 83.24.174.* / 2012-06-07 11:45
Aha. to nie mam abonamentu w plusie. Czyli to tylko dla jego klientów?

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: