Forum Forum ubezpieczeńInne

co sądzicie o fIrmie GENERALI??

co sądzicie o fIrmie GENERALI??

mc_loud / 83.28.232.* / 2008-07-07 21:31
co sądzicie o firmie GENERALI?? Bo widze najstabilniejsza w ostatnim okresie.
Wyświetlaj:
Bartlomiej studnicki / 89.72.69.* / 2013-01-25 15:23
Niepoważna firma, nigdy więcej nie chce mieć z nią doczynienia. Chętnie pobierają skłaki... ale w momenci wypłaty odszkodowania ......szukaj wiatru w polu. Lubisz sie denerwować ... zaryzykuj przygodę z to firmą
Anna847 / 91.210.242.* / 2013-02-01 17:50
Najgorsza firma świata , robią sobie kpiny pieniądze biorą chętnie a wypłacić kasy nie potrafią przedłużają w nieskończoność są chamscy nie kontaktowi i nie kompetentni !!! przyznali marne pieniądze i jeszcze nie chcą wypłacic masakra
KTOŚ537 / 89.73.12.* / 2013-01-19 13:51
gENERALI FATALNE PODEJŚCIE DO KLIENTÓW!MAM UBEZPIECZENIE JEDNO JEDYNE I NA TYM ZAKOŃCZĘ WSPÓŁPRACĘ Z NIMI.DZIECKO Z USZKODZENIEM TWARZY NIE OTRZYMAŁO ODSZKODOWANIA,NATOMIAST GDYBY BYŁO "UŻĄDLONE"PRZEZ OWADA TO ODSZKODOWANIE SIĘ NALEŻY.NIGDY WIĘCEJ gENERALI.
GOŚĆ 716 / 89.230.34.* / 2013-06-04 08:05
FIRMA DO DUPY ALE MYŚLE ŻE JAK WIĘKSZOŚC JAK CHCĄ ZDOBYĆ KLIJENTA TO NA KOLANA I ...... A JAK COŚ SIĘ STANIE KLIJENTOWI TO MAJĄ W D...
Bydgoszcz firma / 87.206.168.* / 2013-01-13 01:32
Nie wiem jak tam z autami ale jeżeli chodzi o ubezpieczenia grupowe i indywidualne to ja nie mam żadnych problemów. Dwie Panie się opiekują moją firmą, co miesiąc dzwonią i sprawdzają czy wszystko jest w porządku, były roszczenia - wspomniane Panie przyjeżdżają zabierają papiery i wszystko same załatwiają. UWAGA - pieniądze za odszkodowanie i to ponad 2 tys.(tak jak należy) na koncie pracownika były po dwóch dniach !!! Posiadam również indywidualną polisy inewstycyjną jak mam być szczery to mnie moje Agentki nie opuszczają o wszystkim za mnie pamiętają, wszystko podpowiadają a nawet zmuszają żebym się interesował a ja wiem że nie muszę bo dopóki je mam to jestem spokojny... Opinię swoją pisze po 2 latach współpracy z Generali.
zawiedziony / 178.43.119.* / 2013-04-25 19:09
Też posiadałem polisę na życie oraz grupową. Po roku zrezygnowałem - miałem przez ten czas trzech niekompetentnych agentów. Teraz jest problem z wypłatą 80zł.
Mojej matce nie wypłacono pieniędzy za operację w szpitalu, zasłaniając się semantyką i milionem idiotycznych argumentów. Nikt nie informuje o tych sprawach przy podpisywaniu umowy. Pamiętajcie - zabieg to nie to samo co operacja - dla Generali nie ma znaczenia, że obie mogą być chirurgiczne.
bartas1145 / 213.238.101.* / 2013-01-09 00:21
Tato zakupił auto które było ubezpieczone w Gen..li. Nie wypowiedział umowy bo zapomniał, jego strata ale jaka? w innej ubezpieczalni miał zniżki 60% na AC i OC na dzień dzisiejszy tyle miał, ale że miał szkody przez ostatnie 6 lat to wyliczyli mu 0 zniżek i musi zapłacić 2400 zł na rok ZDZIERSTWO NIE ważne ile masz dzisiaj jeśli miałeś szkody przez ostatnie 6 lat to i tak sobie doliczą zapraszamy do Generali Rewelacja TO Jest Jawne ZDZIERSTWO !!!!!!!
janek 908766 / 89.28.230.* / 2013-01-05 10:28
Od 3 lat mam w Generali polise na życie,miesięczna składka to 215 zł.Spałem spokojnie do czasu..Od ponad roku Generali regularnie co miesiąc wysyła monit,że nie wpłaciłem składki.Nie brałem tego poważnie,bo w Banku mam stałą dyspozycję wpłaty składki na 10 każdego miesiaca,a termin jest do 15.Mam na wszystko potwierdzenia wykonanych przelewów.Już miałem dosyć ich chamstwa i zadzwoniłem tam by to wyjaśnić,a oni zbywali mnie i kazali wyjaśniać z Panią Mariolką(agentka Generali),która w oczy łgała ,że juz wszystko wyjaśni i że bedzie dobrze.Nie było dobrze! znowu zadzwoniłem tam do głównej siedziby i okazuje się,że na ten moment nie jestem ubezpieczony bo byłem tylko do listopada,a 10 grudnia wpłaciłem kolejną składkę,to gdzie te pieniądze poszły?Ktoś nimi miesiąc obraca?A moze idą przez Wietnam??przecież jest to konto Generali!!!Robią celowo człowieka w balona,bo na wypadek Twej śmierci powiedzą Ci,że byłeś ubezpieczony ale miesiąc do tyłu.A Ty się sądź z nimi w Niebie!!!Zaleźli mi za skórę.Amber Gold w tytule mieć powinni.Trzymajcie się z dala!Do telewizji sprawa się nadaje!
Miś505 / 31.62.39.* / 2012-12-18 20:24
Ćwiczyłem od 10 lat różnych ubezpieczycieli.Raz bylo lepij a raz gorzej.Obecnie od trzech lat w Generali. Nie spodziewałem sie cudów ale jestem w miare zadowolony. Jedna szkoda w ac 9 dni z naprawą. Nie chciałem zarobić chcisłem miec dobrze zrobione.Oddałem do aso , po naprawie nie ma śladu. Dobry kontakt z obsługą klienta - dużo pomogł agent- nie da sie ukryć. Innych doświadczeńnie mam . Mam jeszcze u nich inwestycje niewielka kwota 150 na miesiąc w pierwszym roku masakra , reraz jestem zadowolony
rozczarowana / 31.182.124.* / 2013-01-02 17:41
Porażka wycenili mi odszkodowanie za zalana łazienkę świeżo po remoncie na 103 zl, ubezpieczam się u nich przez 5 lat i nie musiałam korzystać z odszkodowania a teraz chyba sama muszę pomalować łazienkę i na materiały chyba nie starczy. Stanowczo odradzam.
G / 83.26.144.* / 2012-12-28 19:20
Generali to porażka, Czekam 2 miesiące na odpowiedź w sprawie reklamacji wartości kosztorysu. Wycenili szkodę całkowitą przyczepy wartej na Allegro około 5.000zł na 390zł!!!!. Śmiechu warte... Ha ha
marywil / 178.235.4.* / 2012-12-17 14:43
Bardzo dziękuję Pani,która we mnie wjechała i była ubezpieczona w Genereali. Data zdarzenia 08/08/12, do dziś się z nimi biję. Stwierdzili, że nie zapłacą pełnej wartości nowego wydechu, bo to część, która ulega zużyciu (chyba jak każda). Teraz będę uderzać do rzecznika ubezpieczonych i zobaczymy co z tego wyjdzie. Pomijam fakt, że auto nie ma nawet 2 lat i jest na gwarancji, więc jak najbardziej należą mu się oryginalne części. I co z tego, że wszyscy narzekają jak i tak wszyscy się tam ubezpieczają, bo tanio. Jak widać wiadomo dlaczego. Pozdrawiam i życzę cierpliwości w walce z oszustem
Rafał Bu / 77.254.46.* / 2012-12-12 20:48
Polecam masochistom i organizacjom charytatywnym... Nie polecam całej reszcie ludzi którzy chcą spokojnie spać i mieć pewność wypłaty należnej kary albo też rekompensaty.... Katastrofa... cena wynajmu przekalkulowana na ich korzyść po i zredukowana o połowę ... Wedle tych Państwa octavia to juz jest segment D a z kolei hyundai coupe to B... Katastrofa i oszuści...
niki869 / 89.72.181.* / 2012-12-06 21:18
Jestem zadowolona z usług tego Ubezpieczyciela! wbrew temu, co piszą inni, odszkodowanie NNW zostało wypłacone błyskawicznie- dosłownie w 2 dni od dostarczenia Ubezpieczycielowi wszystkich dokumentów! Kwota odszkodowania też jest zadowalająca- aż bylam zdziwiona, że tak dużo wypłacili mi kasy! Jeżeli ktoś zbierze komplet dokumentów to nie przedłużają procedur! Naprawdę!
Cała procedura ( gdyby nie liczyć czasu zbierania dokumentów) trwała 6 dni!!
Nie mam zastrzeżeń!
Maruda2012 / 87.206.124.* / 2012-12-06 18:33
Odszkodowanie zostało wypłacone bez problemu. Jestem zadowolony jedynie trochę przekroczyli termin.Jednak nie zapominają o klientach jak napisałem wcześniej.Jeżeli chodzi o kontak na bieżaco z infolinią to nie miałem żadnego problemu i za każdym razem otrzymywałem informację na jakim etapie jest likwidacja szkody. Jednak nie zawsze należy opierać się na negatywnych opiniach.yczę wszystkim aby Wasze sprawy zakończyły się po Waszej myśli.Osobiście jestem zadowolony.
Anton-51 / 37.30.121.* / 2013-03-08 11:12
to jakaś bzdura. Oni z definicji robią z klienta oszusta!!! Szukają punktu zaczepienia aby odmówić wypłaty odszkodowania. Zaniżają wyceny i unikają kontaktu z klientem. To taki ich sposób funkcjonowania. Niska cena polisy ale za to wielkie problemy z uzyskaniem odszkodowania.
blizniaki134 / 31.175.235.* / 2013-03-26 19:16
nie masz racji, jestem właśnie po wypłacie z tytułu śmierci, szybko (5 dni), bez problemu, telefony odbierane, dokumenty dotarły, pani zadzwoniła, że wysyła pieniądze... nie wiem skąd te komentarze...
Maruda 2012 / 87.206.124.* / 2012-11-27 17:11
Stłuczka,sprawca z Generali, biegły po trzech dniach,od półtora miesiąca cisza. Po miesiącu zadzwoniłem na infolinie powiedzieli, że bedą monitować do tej osoby co wycenia i dalej cisza. Szkoda nie jest jakaś skomplikowana i można ją bardzo łatwo wycenić. Wniosek uważam, że Generali tak przeciąga bo liczy na to, że klient zapomni o odszkodowaniu.
Promotor1234 / 89.174.102.* / 2012-11-13 17:18
Brawo Generali na bis!!!
U mnie szkoda majątkowa - dumny Lew Domownik - przepięcie. Od 3 miesięcy staram się o odszkodowanie. Pierwszy kontakt ze strony likwidatora po tym jak sam zadzwoniłem na infolinię z zapytaniem czy ktoś ruszył sprawę - dostałem wtedy elektronicznie pismo, które ktoś wysłał do mnie pocztą (nigdy nie dotarło). Wysłałem co trzeba i mając na uwadze wykokość roszczenia (ok 500 PLN) załączyłem jedną ekspertyzę. Oddzwoniono do mnie po 3 tyg. z pretensją, że nie ma ekspertyz, na co ja zadałem pytanie czy rzeczywiście opłaca im sie płacić na każdą ekspertyzę przy tak niskiej kwocie - w tym momencie nawiązuje do logiki myślenia tej firmy jaką przedstawił kolega poniżej. Grzecznie zrobiłem ekspertyzy i wysłałem do nich przeszło miesiąc temu. Czekam w dalszym ciągu na reakcję... 19 listopada napiszę skargę do Rz.U.
ANONIM KOLEJNY / 89.161.35.* / 2012-10-05 18:51
Brawo Generali!Jedni pisza tak,inni inaczej.A oto moj przypadek.Mialem stluczke 30 wrzesnia w Jastarni.Z tytulu asistance odholowano moj samochod do najblizszego ASO skody,czyli do punktu p.Plichty w Wejcherowie.I to bylo jak do tej pory w porzadku.Pan z ASO wycenil szkode na ok.12500zl.To jeszcze moglem przezyc.Niby duzo,ale auto wedlug wycceny w Euro Taxie jest warte ok.19000 zl.Czyli procent szkody wyniosl ok 68%.Nadaje sie do naprawy.A co robi kochane Generali?Nie dosc,ze czekalem ponad 3 tygodnie na odzew firmy(bedziemy monitowac)to po tym czasie Generali wyslalo swojego fachowca rzeczoznawce.I co sie okazalo?Pan fachowiec przebil wycene (zbyt wysoka,jak mi sie wydawalo)uszkodzenia samochou do ok.13500zl.Dlaczego?Procent szkody przekroczyl teraz 70%Tak teraz wyglada szkoda calkowia.Jako,ze samochod jest w stanie idealnym,wyceniono reszte ni uszkodzona na 12750.I tak dostalem na reke 5250.Brawo!to dobry manewr.Zeby bylo smieszniej,udalo mi sie naprawic samochod w niezaleznej firmie za 4000zl.Gdzi tu logika?WIEC ZEGNAJ GENERALI!
markizd / 46.76.203.* / 2012-09-20 18:22
Mnie oszukała firma i ich agent, niestety zaufałem osobie reprezentującej firmę i mnie utopili w produkt w którym nie mogę się wycofać bo tak skonstruowali produkt finansowy, że jak przestaniesz płacić przed okresem 8 lat od rozpoczęcia to prawie wszystko ci zabiorą co wpłaciłeś. Uważajcie Uważajcie Uważajcie. Takie konstruowanie produktów finansowych to czyste łobuzerstwo... Najważniejsze jest dla nich zabranie prowizji a klient nie ma znaczenia. Zawsze po 10 latach mogą powiedzieć że był kryzys.... a 8 tych lat się nie cofnie. natomiast swoje prowizje wezmą... Zdecydowanie odradzam zawieranie z nimi jakichkolwiek umów
renata884 / 31.175.235.* / 2013-03-26 19:22
poszukaj kolego na rynku jest wiele produktów tak skonstruowanych, wystarczy świadomie podjąć decyzję:)
ps gdybyś umarł w drugim dniu ubezpieczenia twoja rodzina dostałaby wypłatę, o tym zapominają wszyscy...
EdziO_123 / 193.239.126.* / 2012-08-22 19:27
GENERALI- 2STRONY MEDALU
POLECAĆ CZY NIE???
Powiem tak.
ubezpieczam tam auto-najniższe o.c.
ale:ten co ma dostać od nich odszkodowanie czeka i czeka-sprawdzone.
2rzecz zmarła mi teściowa i też czekam
Są tylko tani i wspaniali jak się ubezpiecza reszta.
Decyzja Wasza.
markizd / 46.76.203.* / 2012-09-20 18:16
Koniecznie czytajcie umowy. To są łobuzy. Tak konstruują produkty finansowe , że nie daj boże jak podpiszesz to jesteś utopiony....
Rozczarowany klient / 89.76.136.* / 2012-09-10 20:50
Ja mam tam AC i miałem włamanie do samochodu.
Generalnie nie masakra - minął ponad miesiąc, a tu nie tylko nie ma pieniędzy, ale i nawet kosztorysu. Przestrzegam, zwłaszcza przed ubezpieczaniem Audi.
maj3 / 193.111.166.* / 2012-09-10 11:43
Kazdy dzień pieniądz przetrzymany w banku to odasteki dla firmy. W skali kraju z tendencją ich szybkich wypłat za szkody to są niemałe pieniadze.

Najnowsze wpisy