Forum Forum ubezpieczeńInne

Co sądzicie o produktach i rozwiązaniach firmy SKANDIA??

Co sądzicie o produktach i rozwiązaniach firmy SKANDIA??

1791artur / 2011-12-17 12:00
Niedawno założyłem w Skandi program oszczędnościowy na 30lat. Przeglądałem wiele ofert z różnych firm, ale Skandia miała najciekawszy.
Wyświetlaj:
Kornel.D / 178.213.166.* / 2012-09-14 23:01
Czy zastanawialiście się co jest największym wrogiem każdego inwestora? Są to oczywiście emocje, to one determinują nasz sukces lub porażkę. Czy nieraz zdarzało się wam stracić kapitał czekając na odbicie rynku? Czy widząc rosnące zyski szumiało wam w głowie, a straty wywoływały depresję? Zamiast inwestować po omacku, wykorzystując intuicję – pozwól aby kwestie zarządzania przejął za Ciebie algorytm inwestycyjny. System pozbawiony jakichkolwiek emocji, stworzony przez profesjonalistów, przetestowany na różnych rynkach. A co więcej – zarabiający prawdziwe pieniądze!

Serwis Invest Help powstał z myślą o aktywnym zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi. Dzięki naszej autorskiej strategii jesteśmy w stanie wypracowywać ponadprzeciętne zyski. System ten pozwala nie tylko zarabiać w dobrych okresach na rynku, ale również chronić kapitał w przypadku dekoniunktury. Połączenie tych dwóch założeń jest kluczem do sukcesu.

www.investhelp.pl
PiotrWaski / 2012-09-12 19:35
Patrzę co wy ludzie za głupoty piszecie? Że Skandia to delikatnie mówiąc zła firma i kiepski produkt finansowy, no i tracicie pieniądze?!!
Zanim takie teksty będziecie powielać na forach czy znajomym opowiadać historie to zastanówcie się co to jest za produkt i kto decyduje w jakie fundusze wasze pieniądze są zainwestowane - no chyba, że myślicie że to Skandia inwestuje za was kasę?! Obudźcie się - to Wy decydujecie w jakie fundusze inwestycyjne wasze pieniądze będą inwestowane - jeśli macie po inwestowane w fundusze akcyjne to w czasie dekoniunktury nie płaczcie, że macie minus. Pamiętajcie, że Skandia tj. tylko narzędzie do pomnażania kapitału a nie strategia inwestycyjna!
glajt / 109.197.187.* / 2012-07-19 21:47
Facet masz 30 dni zeby odesłać im polise ZRÓB TO JAK NAJ PREDZEJ....... no cyba że już jest po.....
Lezdrub@interia.pl / 79.185.85.* / 2012-01-21 12:32
Mógłbyś wymienić te programy, które przeglądałeś.

Bo ja znam wiele programów,które są lepsze od tego co wymieniłeś.
dalasia / 78.31.152.* / 2012-02-02 16:19
Wszystkim którzy zastanawiają się nad podobnym rozwiązaniem jak tzw. polisa w Skandii szczerze odradzam. Na początku wszystko wygląda obiecująco agent pokazuje wykresy, perspektywę zysku, wspomina o niewielkich opłatach. Po czym okazuje się że 2 letnia składka jest nie do ruszenia przez wiele lat, opłaty za tzw. zarządzanie wręcz złodziejskie ja obecnie płacę prawie 1/4 składki z 200 zł ok. 46 zł, zabiera skandia, rocznie bagatela ponad 500 zł.Doradztwo żadne, ZA WYRYWANE Ci pieniądze publikują mnóstwo danych tabel wykresów. obliczają wartość polisy. Brak żadnego wsparcia, porady, całe ryzyko ponosi ubezpieczony i traci spoko pieniędzy na zawirowaniach, kryzysach. Strasze złodziejstwo tzw konwersje-tylko oni wiedzą ile na tym zarabiają. Robią zmiany kiedy im to pasuje mają na to 5 dni roboczych a w tym czasie na rynku może zadziać się wiele w sierpniu pow. 20% spadki. Oczywiście konwersja trwała max. liczbę dni, aby wykazać na koncie możliwie najwyższą stratę.Zawsze kiedy robię konwersję przeliczana jest dla mnie niekorzystnie. Zawsze mozna zrezygnować -jasne ale 2 lata składek przepada. ja dałam sie nabrać 10 lat temu dziś na koncie ma 6 tys mniej niż wpłaciłam. Pomimo że nie osiągasz zysków oni ciągle pobierają swoje opłaty. Nie dajcię się nabrać.ODRADZAM Zastanawiam się czy można się zbuntowac przeciwko tak wysokim opłatom, może jakiś zbiorowy protest?
cieszyngrzegorz / 94.229.83.* / 2012-07-17 08:50
masz rację! ja po 6 latach ma 10tys. zł w plecy, opłaty pobierają coraz wyższe, bo i od wolnej kwoty! wpłaciłem tam 20tys, mam teraz 18tys, a co miesiąc zabierają mi ok60zł! plus opłata za obowiązkowe konto(wpłaty po 300zł) to samych opłat jest prawie 100zł. a konto coraz chudsze...
Przewidujący / 83.24.130.* / 2012-06-24 05:21
Polisę mam od roku, fakt duże opłaty regularne, jednak po moim rozpoznaniu rynku na chwilę obecną nie ma lepszego produktu!
Chociażby z uwagi na fakt, że wszystkie konwersje są darmowe,a mam dostęp do wszystkich funduszy na świecie. dodatkowym atutem jest ochrona prawno-podatkowa z uwagi na fakt, że nazywa się to UBEZPIECZENIE. I sprawa najważniejsza; nasze państwo nie może tam dotknąć naszych pieniędzy!
Od roku pomimo spadków, ja cały czas jestem na plusie. Oprócz tego istnieje tzw. część wolna, czyli dodatkowe konto, gdzie można sobie lokować wolne środki. Firma jest ze Szwecji i istnieje około 150 lat, więc jest to jakaś rekomendacja...
Co byś nie robił, gdzieś odkładać trzeba, nawet Pawlak nie wierzy w ZUS...
jamka / 31.11.131.* / 2012-10-03 22:16
typowa wypowiedź pracownika skandii :) folderowa wypowiedź. pozdrawiam :)
oburzony / 193.104.163.* / 2012-03-09 12:36
Ja mam scandie od 5lat i jestem bardzo zadowolony profesjonalna obsluga a kolega co to komentuje pewnie sam nie do konca wiec co pisze pozdrawiam
bardzoniezadowolony / 83.144.65.* / 2012-06-01 20:27
a ja myślę że pracujesz dla scandi czy też sprzedajesz ich produkty panie oburzony dlatego jesteś tak zadowolony bo zarobki macie dobre znam kilku pracowników czy tzw doradców finansowych którzy sie rozbijają nie byle mercedesami a odzywają tylko gdy chcą ci wcisnąć kolejny cudowny produkt a gdy masz do nich pytanie to zbywają cie byle p********* najlepsze są obietnice zysku i omamianie że na studia dla dzieci na emeryturę bo z zusu nie będzie a najlepszy był mój " doradca finansowy" który opowiadał o tym ja on dużo zarobił na takim funduszu a gdy przyjechał wciskać mi jekieś inne "świetne" produkty i poprosiłem go aby pokazał mi ile on zarobił zgadnijcie czy miał taki fundusz??? stanowczo odradzam wszelkie produkty oszczędnościowe z których pobierana jest prowizja ich naprawdę nie interesuje ile stracisz bo o zarobkach możecie zapomnieć pomyślcie dlaczego nie można zrezygnować bez strat kiedy chcecie???
nie nie to nie dlatego żeby was nie kusiło żeby wydać te pieniądze w pełni zgadzam się z dalsią pamiętajcie nie oddawajcie swoich ciężko zarobionych pieniędzy bandzie krętaczy bo inaczej nie można ich nazwać dodam jeszcze tylko ze na razie straciłem 1460 zł a to i tak niewiele w stosunku do niektórych znajowmch
eme / 213.238.83.* / 2012-01-19 10:25
Zablokujesz swoja kase na min 8 lat to bezsens.Wybierz ci innego a moim zdaniem TFI
Stan_01 / 83.24.10.* / 2012-01-19 09:18
Sądzę tyle, że to są złodzieje. Panowie którzy naciągają ludzi na ubezpieczenie dostają ogromne pieniądze > nasze pieniądze. Poczym po kilku latach oszczędzania w skandii jestem STRATNY w stosunku do tego co wpłaciłem. To oszuści i nie polecam nikomu. Z pewnością jest tutaj wiele pracowników skandii którzy bardzo ładnie opisują jaka to rewelacjia. To zwykli naciągacze.
wojt40 / 83.22.248.* / 2012-11-13 11:53
facet jak masz odwagę to przedstaw się podaj nr produktu i możemy się spotkać a potem coś tu wspólnie napiszemy ok?
Niezadowolony klient / 164.126.244.* / 2012-09-21 18:25
Na początku byłem zachwycony tym co opowiadał mi Pan przedstawiający ofertę Skandii. Niestety zachwyt nie potrwał za długo. Najważniejsze informacje które udzielał mi i mojemu ojcu przedstawiciel wspaniałej firmy, okazały się kłamstwem. Nie wiem czy udzielanie nieprawdziwych informacji jest polityką Skandii czy było to wynikiem braku kompetencji pracownika, ale w tej chwili czujemy się totalnie wyruch...
Pracownik Skandii (Pan Maciej) najpierw powiedział że bez żadnych konsekwencji można wstrzymać jednorazowo składki przez 3 msc a po 7 latach można zrezygnować z składek i całe pieniążki zabrać. Obie informacje okazały się nieprawdą. Mój ojciec po ponad roku odkładania miał zawał, a że prowadził jednoosobową działalność gospodarczą musiał przerwać przerwać pracę na parę miesięcy. Gdy już chcieliśmy wrócić do składek okazało się że możemy, ale aby kontynuować trzeba najpierw jednorazowo uregulować paromiesięczne zaległości. Niestety decyzja nieodwołalna i po paru miesiącach pisania i proszenia pieniądze przepadły.
Ja nadal składki opłacam miałem nadzieje że wyjdę na 0 ale na chwilę obecną jestem na minusie 10 %. Można sobie tłumaczyć to kryzysem, ale dlaczego przez 2 lata odkładania NIKT ani do mnie ani do ojca ze Skandii nie zadzwonił ani nie przyjechał. Sam musiałem zadzwonić po ich pracownika-oczywiście nie do Pana Maćka- ale zmiany w funduszach za dużo nie dały.
Nie zgodzę się również z wypowiedzią że po 7 latach można zrezygnować ze składki i odczekać 23 latach i wyciągnąć kasę. Po takim okresie leżenia pieniędzy stracicie połowę z tego co przez 7 lat wpłaciliście.
Wiec radzę się dobrze zastanowić przed podpisaniem umowy, lepiej odkładajcie w skarpetę.
1791artur / 2011-12-17 14:55
Czemu tak uważasz? Podaj mi jakieś konkretne powody po których powinienem poczuć się utopiony? Jak narazie mało to do mnie przemawia powiem więcej myślę że sam nie oszczędzasz i próbujesz zarazić tym ludzi.
eme / 77.255.94.* / 2011-12-17 20:14
Kazda dlugoterminowa finansowa deklaracja jest jak dlugoletni kredyt.To podstawowy argument dla logicznie myslacego człowieka. Warunki umowy w Skandii sa bardzo kontrowersyjne o czym nieraz bylo na forum.Bedziesz chcial poznac te argumenty to pogrzeb na money.pl O moje oszczedności sie nie martw, sa duzo bezpieczniesze i nie sa zablokowane jak w Skandii, nie ma tez zadnych warunków narzuconych w umowie ktore trzeba spełnic by swoje pieniadze odzyskac :):)
1791artur / 2011-12-17 22:24
W Skandi musisz przez 7lat składać pieniądze które zadeklarowałeś się oszczędzać a pozostałe 23lata to już Twoja osobista decyzja czy chcesz oszczędzać czy nie. Oczywiste jest że pieniądze które wpłaciłeś przez 7lat otrzymasz dopiero po upływie 30lat. Bo gdyby tak nie było to jaki sens ma Twoje oszczędzanie?? Wiesz kto jest największym wrogiem Twoich pieniędzy? TY SAM. Zawsze znajdzie się okazja żeby je wydać a dzięki temu że są zablokowane i pracują to nie wydasz ich. A pózniej będziesz jeszcze dziękował że jakiś mądry człowiek nie pozwolił Ci ruszać ich z lokaty bo dzięki nim będziesz w jakiś sposób mógł wypełnić "lukę" po emeryturze której dostaniesz 40% ostatniej wypłaty. A nie wiem czy wiesz, że człowiek który przechodzi na Emeryturę ma większe wydatki jak przed Emeryturą bo często traci zdrowie ma wnuki którym czasami trzeba coś kupić i ma dużo wolnego czasu który z pewnością chciałby poświęcić na jakieś Hobby.
lezdrubinter / 79.185.85.* / 2012-01-21 12:15
1791artur.Jasno widać,że lubisz być Niewolnikiem.

Żeby za soje pieniadze zostawać niewolnikiem, to według Mnie czysta głupota.
eme / 83.238.231.* / 2011-12-18 09:47
To dobrowolne poddanie się "zablokowaniu" swoich finansów jest j dyndajacy stryczek.Nie zapomnij ze w zyciu zdarza sie wiele innych sytuacji gdzie bez natychmiastowej gotówki niewiele zdziałasz, nie uratujesz swojego zdrowia lub zdrowia kogos z rodziny.Nikt zdrowo myślący nie pozwoli sobie na blokadę swoich finansow na 30 lat:):):)Malo tego, 30 lat to szmat czasu, w czasie ktorego wchodza nowe produtky i nowe mozliwości inwestowania.Zablokowanie finansow w tym produkcie uniemozliwi korzystania z nich. Ocywiscie mozna przed tym terminem sie z tego produktu wycofac , godząc sie na straty lub inne obciążenia finansowe związane z umową.Jezeli jestes akwizytorem to jestes cienki, jezeli jestes kientem to przemyśl.
1791artur / 2011-12-18 10:27
Nie jestem żadnym akwizytorem. Chyba mnie źle zrozumiałeś bo pieniądze nie są zablokowane przez 30l. tylko zablokowane są pieniądze które wpłaciłeś c ciągu pierwszych 7l. A później to możesz wpłacać i wypłacać kiedy tylko Ci się podoba. Dlatego jeśli wejdzie coś nowego na rynek to zawsze możesz otworzyć inną lokatę oszczędnościowa. Po za tym zanim zdecydowałem się na oszczędzanie wiele ofert przeglądałem i byłem na kilku konferencjach poświęconych finansom. A jak ty oszczędzasz jeśli można wiedzieć?
lezdrubinter / 79.185.85.* / 2012-01-21 12:20
1791artur. Skoro do takich wniosków doszedłeś, to powód jest jeden. Właściwie dwa. Nie potrafisz czytać i słuchać ze zrozumieniem.
eme / 83.238.231.* / 2011-12-18 16:42
1791 artur TFI , UFK, ziemia
eme / 77.253.167.* / 2011-12-17 13:38
Bzdura, juz jestes utopiony :)
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy