Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Co trzeci Polak ma odłożone pieniądze. Akurat tyle, że starczy na tydzień

Co trzeci Polak ma odłożone pieniądze. Akurat tyle, że starczy na tydzień

Wyświetlaj:
WRRRRRR / 195.191.162.* / 2016-05-27 17:01
Łapać złodziejów - wszystkich: tych pomniejszych także albowiem oni niczym szarańcza są prawdziwą plagą społeczną .....
ja315 / 91.235.152.* / 2016-05-27 16:57
no kochani trudno odłożyć coś na potem jasie zarabia 1320 zł i płaci za mieszkanie 570 zł.
świadomabezgranic / 188.146.10.* / 2016-05-27 18:12
Masz wybór, skoro to wybrałeś, bo Twój pracodawca ciebie nie wynagradza, widocznie na to nie zasługujesz we własnym mniemaniu, masz ten program w podświadomości. Jakby to było mieć np.20tys/msc? Uznasz, że to niemożliwe? Skoro to jest twoją prawdą to tak jest i będzie/
tm / 83.25.208.* / 2016-05-27 17:29
Ale łatwiej jak się zarabia np. 2500 i płąci za mieszkanie 700, zgadłem?
świadomabezgranic / 188.146.10.* / 2016-05-27 16:52
Kochani Polacy. Jakby to było, gdybyście przestali narzekać, oczekiwać, oskarżać i osądzać wszystkich za swoją biedę? Jakby to było gdybyście stali sie odpowiedzialni za swoje finanse, zdrowie i nie oddawali tegio w ręce innych. Zmiany trzeba zacząć od siebie, a wtedy rzeczywistość się zmienia. Trzeba zmieniac swoja sytuacje finansową, a nie oszczędzać i narzekać. Wszyscy mogą żyć godnie w każdym wieku, jeżeli to wybiorą. Jednak utyskiwanie to domena Polaków, wylogowane z życie, smutne, zdeptane istoty snują sie po ulicach, chcą zmian, a zapytajcie sami siebie, co jesteście gotowi zrobić, aby to zmienić. Ileż razy oferowałam pracę, nie wzięli, iluż osobom powiedziałam i pokazałam , że pieniadze prawie leżą na ulicy, nie podnieśli, bo to wymaga zmian samego siebie. Rzaden rząd nie będzie traktował was z godnością, bo sami siebie traktujecie jak ofiary , macie ten status przypisany od dziecka. Emerytom sie nie dziwię , bo sztywni na zmiany, kiedyś nie było takiego dostepu do możliwości wygenerowania sobie lekkości finansowej. Młodym ludziom bardz i rosna kolejne pokolenia ofiar, więc kto bedzie ich szanował skoro sami ludzie siebie nie szanują ,bardzo często nie sa tego świadomi. Mam dziecku pokazać, że można inaczej, a nie aby naśladowało ubustwo i biedę i oszczędzało grosze. III filar, dobry dla biznesu firm ubezpieczeniowych, lokaty dla banków. A gdy powiem, że możesz mieć za godzinę 200 zł, może 500 nie uwierzą, bo przyzwyczajeni są do bycia oszukiwanymi.
Proponuję więc zacząć żyć , zacząć zmiany od siebie zamiast narzekać i opluwać innych. Dlaczego Polki nie mają służby tylko same poniewierają sie po cudzych domach jako służące? Która z nich uzna , że można inaczej? Może żadna, one mają umniejszanie sobie , służenie innym zapisane od dawna i nic z tym nie zrobią , będąbrylowaćpo powrocie do kraju przed znajomymi, jak tam dobrze. Postrzegam to jako groteskę polskiej rzeczywistości. Nie piszę bez powodu, ja zmieniłam swoje życie diametralnie i nawet za 100 funtów/godzinę nie będę nikomu służyć.
adam991 / 31.174.184.* / 2016-05-27 14:59
A Z CZEGO TU ZAOSZCZĘDZIĆ? JESZCZE MNIE JAKAŚ ARIADNA ( SZKODA ŻE NIE ARTEMIDA) I RATAJCZAK BĘDĄ MNIE ROBIĆ ZA WAŁA OSZCZĘDZAJ A KURNA JAK? MOŻE PETRU I GASIUK MI POWIEDZĄ ?
taki tam / 31.175.67.* / 2016-05-27 14:25
Od naszych rządzących obywatel może się nauczyć, że trzeba się zadłużać, a w razie czego to obrabuje się tego co oszczędzał.
To oczywiste jednakoż:)) / 178.37.244.* / 2016-05-27 14:22
Gdyby nie zrobić dziadów z Polaków nie zarabiała by windykacja.:)))Najprzyjemniej skóruje się niezasobnych.
świadoma / 188.146.10.* / 2016-05-27 18:20
Polacy sami się robią dziadami, dlatego są skórowani
3 4 5 6 7 8
na koniec starsze

Najnowsze wpisy