Forum Forum podatkoweInne

Co z podwójnym podatkiem?

Co z podwójnym podatkiem?

Money.pl / 2007-02-14 14:07
Komentarze do wiadomości: Co z podwójnym podatkiem?.
Wyświetlaj:
J**** KACZOROW / 212.139.11.* / 2007-03-23 18:53
Powiem tak nasz kraj jest naprawde bezczelny placimy 22% podatku w Angli i jak przyjdzie rozliczac sie z fiskusem to on zabierze na 40% zostanie jakies 38% jakie zarobimy do zycia tutaj i wogole. Rozmawialem z Polakami odemnie z pracy i powiem ze nikt wam tego S********* nie zaplaci bo po co my tu rprzyjechalismy??
Tyrac na nasz kochany kraj??
oj nie napewno nie ja>>
mam was cepy w dupie
zeby co jakis polityk jezdzil S-klasa i wymyslal jakies glupoty jak Lepper.
oj Kaczor ladna powadzisz polityke 4RP
no powodzenia
ciekawy jestem kto przyjdzie po was Mis KORALGOL??
Pozdowienka dla wszystkich Polakow pracujacych utrzciwie za granica.
A politycy wypchajcie sie sianem pedaly.
Przez was widze rodzinne 2 razy w roku.
I jeszcze mam wam placic
P******* was K****.
rodak / 83.10.122.* / 2008-03-14 14:32
Od takich jak WY Migranci powinno się brać trzykrotne opodatkowanie. Czemu narzekacie, tak Wam źle. Wszystkim tchórzom, którzy spiepszają ze swego kraju jak szczury powinno się zabronić powrotu do Polski. Nabijajcie dalej kabzy Angolom. A oni niech się cieszą,że mają darmowych białych murzynów. Niedługo nie będzie Wam się opłacać pracować za granicą i boicie się,że będziecie musieli zostać w Anlii,bo polski urząd skarbowy będzie Was ścigał. Trzeba się było rozliczyć w terminie, a nie śmiać się i drwić z tych co zostali w kraju i tu za Was cierpieli, żebyście dranie mieli do czego wrócić...
bucek / 81.102.137.* / 2007-04-09 00:19
calkowicie sie z tym zgdzam i terz nie mam zamiaru placic dwa razy tego samego podatku tylko dla tego ze nasze wladze sa tak pazerne i kombinuja tylko jak by tu wyciagnac z naszej kieszeni funty za ktore musimy pap...... jak wielblady na pustyni. powiem wiecej jezeli tak dalej bedzie to sprowadze tu swoja rodzine i bede mnial w powarzaniu kaczory i wszystkich innych ktorzy chca tak bardzo naprawic polske ale dopiero jak napchaja swoje kieszenie
jeszcze_podatnik / 155.45.81.* / 2007-03-20 21:22
poczytalem sobie i jedyne co mi sie cisnie na jezyk to kolejny stek przeklenstw.
Ustawa w takim ksztalcie jakim ja zaproponowano niczego nie rozwiazuje; wrecz przeciwnie, faworyzuje pracujacych w UK. Na dodatek dziala tylko w ograniczonym przedziale czasowym - kolejna paranoja. W zasadzie sprowadza si do odpuszczenia podatkow za 2004-2006 pracujacym w UK. Naszym wybrancom chyba trzeba lekcje geografii zafundowac zrozumieli, ze swiat to nie tylko Polska i UK.
Nie ma sie co cieszyc nie bedzie zrownania podatkow ani jednej wspolnej dla wszystkich obywateli zasady rozliczania sie z US. Panstwo rownych i rowniejszych... Trza dalej kombinowac...
jeszcze_podatnik / 155.45.81.* / 2007-03-20 16:09
no wlasnie, co z podwojnym podatkiem? ustawa dalej lezy i czeka na czytanie? znowu trzeba jakiej awantury, zeby sie cos ruszylo?
adam32b / 83.26.39.* / 2007-02-20 02:15
a co ma byc, byl i zniknie.. a jak ktos chce poczytac wiecej to zapraszam na http://www.dzaktax.prv.pl
tzbysiu@tlen.pl / 2007-02-17 23:47
Ten przykład radosnej twórczości posłów IV RP jest dowodem na totalne lekceważenie swojej uczciwej części społeczeństwa.Pomysł abolicji czy wręcz zapomienia o niezapłaconych podatkach za rok 2004-2006 ma się nijak względem tych którzy zapłacili za swoją krwawicę,i poszanowanie obowiązującego prawa .Prawdopodobnie ponownie Ci którzy zapłacili wyjdą na tzw."balonów "przepraszam za określenie.Jak można mówić o patriotyżmie,uczuciu godności etc.w kontekście takich pomysłów.
???????????? / 83.7.129.* / 2007-02-16 15:15
"Zainteresowany podatnik będzie musiał złożyć wniosek o zaniechanie poboru podatku w US właściwym ze względu na miejsce zamieszkania lub pobytu. Projektodawcy dają czas na złożenie wniosku do 30 czerwca br., termin ten nie podlega odroczeniu ani przywróceniu."

a to po co te biurokratyczne ciagoty do papierów.???? Skoro przepis jasno będzie określał których dochodów dotyczy to dodatkowe papierki niczemu nie służą a są tylko kłopotem dla ludzi których w kraju nie ma i nie maja mozliwości śledzenia na bieżąco zmian. Jeden sie dowie i złoży, drugi nie i co wtedy ??
GB / 83.25.82.* / 2007-02-15 13:43
A juz myślałem, że polscy parlamentarzyści, to tylko potrafią pomyśleć o samych swoich. Jest wspaniałę przysłowie "chytry dwa razy traci" i Polska, jak dotąd, tylko traci na tym , że nie chce kapitału inwestycyjnego od własnych obywateli, zasuwających za granicą, dla których - w wielu wypadkach - miał być to pieniądz na rozkręcenie działalności etc. Parlamentarzystom życzę wytrwałości w tej sprawie. Tak trzymać i nie zepsuć!
Gołąb / 83.22.221.* / 2007-02-14 14:07
No ja myśle że coś sie zmieni! Ze w końcu panowie politycy zrozumią że ja chce i tak wydać zarobione za granica pieniadze tu.I że jawnym i legalnym ZŁODZIEJSTWEM i KRADZIEŻĄ jest głupkowaty obowiązek płacenia podwójnego podatku!!!Ja pieniędzy nie zarabiam tu, dlaczego mam płacic podatek???!!! Nikt mi tu pracy nie dał i też nikomu płacić nie bede podatku!
DORIS / 80.55.202.* / 2007-02-17 16:11
FAJNIE ZE NIE MUSISZ PLACIC ZLODZIEJOM W TZW NASZYM KRAJU, PODATKU. JA MAM PECHA PRACUJE W HOLANDI I MUSZE PLACIC W POLSCE TEZ.!!!!!!!!!!!!
kinga85 / 2007-03-14 15:35
Siemanko!!!
Mam do was pytanie?? Od sierpnia 2006roku pracuje legalnie w szwecji. Niech ktos mi powie czy tez mam obowiazek rozliczyc sie jeszcze z Polska??
bad / 80.193.174.* / 2007-10-23 00:01
A co z tymi, ktorzy juz podatek zaplacili i musze dodac, ze to niemale pieniadze? Czy moge sie ubiegac o zwrot zaplaconego podatku za lata 2004-2006.
Gdzie musze sie zglosic, do US czy prosto do Sadu?

Najnowsze wpisy