Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Co zrobi Facebook za 16 miliardów dolarów z giełdy

Co zrobi Facebook za 16 miliardów dolarów z giełdy

Wyświetlaj:
dEDEO20 / 31.174.181.* / 2012-05-25 18:25
Wiekszosc znajomych ma FB, ja nie mam i nie bede mial tego g**na. najbardziej rozwala mnie "lubie to" albo "Daj + albo - " Qwa no jak dla ograniczonych umyslowo. To juz NK jest lepsza niz ten ogolnoswiatowy syf! tak samo jak bank WBK mial awarie to informowal tylko na FB albo allegro - tez innformacje tylko an FB. pRZECIEZ fb ZROBIL JUZ LUDZIA Z GLOWY SWIECZKE..
Osss / 170.162.33.* / 2012-05-23 11:39
Czy moze mi ktoś wyjaśnić ile z tej kasy pozyskanej z giełdy należy fizycznie do Zuckerberga? NIe do FAcebooka jako firmy tylko prywatnie do niego? Ile facet zarobił na sprzedaży akcji jako osoba fizyczne? Dzięki.
Borsuk952 / 79.190.250.* / 2012-05-23 10:30
Mnie najbardziej dziwi fakt, że wszystkie środki masowego przekazu mówią i piszą „znajdź nas facebooku”, czyli robią mu bezpłatną kryptoreklame, jakby same nie potrafiły stworzyć ciekawego wpisu na własnej stronie internetowej. F powinien im za to płacić, bo inaczej robią darowiznę na rzecz F i powinne zapłacić odpowiednie podatki...
F to jeden wielki śmietnik z plotkami, jego używanie można porównać do zażywania trawki. Może wiec ma jakąś szansę...
pomo dore / 2012-05-23 13:55 / Tysiącznik na forum
wszyskie media i wiekszośc dużych firm kondrolowana jest przez eskimosów więc nic dziwnego ze robia darmową reklame swojakowi. przeca i tak cała kasa trafia w końcu na daleki zachód
zszokowany75 / 79.190.179.* / 2012-05-23 09:04
"Mark Zuckerberg chce bowiem, żeby koncerny dokładnie wiedziały kto, kiedy i w jakich okolicznościach zobaczy reklamę. To dla nich nie lada gratka - firmy będą wiedziały w jakim wieku jest odbiorca, kogo ma w znajomych oraz co robi w czasie wolnym." - czyli totalna ingiwilacja. I jeszcze ktoś mi wyjaśni dlaczego ludzie z własnej nieprzymuszonej woli zapisują się na coś takiego.......
pomo dore / 2012-05-23 14:01 / Tysiącznik na forum
bo ludzie w większości sa idiotami- stadem bezmyślnych przeżuwaczy. To jednostki ciągna nas jako gatunek do przodu. reszta to takie krowy- byle się nażreć, nieważne ze cię zaczipowali, nieważne ze koncerny/służby wiedzą o tobie wszystko i dymaja cie na wszyskie socjotechniczne sposoby. Grunt ze masz konto na fejsie, dopisales sie do znajomych Brada Pitta a jak podasz jeszcze swój genotyp to masz szanse na wylosowanie darmowego iPoda
Ciułacz / 2012-05-19 23:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Facebook część z pozyskanych pieniędzy wykorzysta na duszenie konkurencji w zarodku.
To mi przypominanie działanie struktur kościelnych : czyli , heretyków na stos i basta.
Nie tendy droga ... jak tak by się stało to zwykli zjadacze chleba mogą go odebrać jako dyktatora i jak zdążą to tylko pozostanie się przepoczwarzyć w niewinnego baranka.
marcin 13241 / 89.69.55.* / 2012-05-19 16:03
A po co, skoro jest na nim 800 mln, 1,2 miliarda to zapewne ludzie bez dostępu do internetu więc jak ich zachęcić :)
kacper87915 / 83.9.135.* / 2012-05-19 21:54
Co za kretyn:) czytajmy ze zrozumieniem prosze:)
mmx / 2012-05-19 09:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
pejsbuk niczego nie produkuje - to wirtualna firma i zniknąć może następnego dnia - serwery wyłączy i po zabawie
andi5 / 213.146.58.* / 2012-05-19 10:56
http://vod.gazetapolska.pl/1729-po-i-sld-za-pomnikiem-armii-czerwonej-w-warszawie
m.bsn / 81.219.134.* / 2012-05-19 09:28
Produkuje zyski i podatek od tych zysków, oraz daje miejsca pracy, i nie tylko osobą zatrudnionym w fb. Więc w interesie wielu osób jest to żeby ten portal nie znikną a serwery działały :) I nie ma możliwości żeby coś co jest prawie synonimem internetu zniknęło z niego, tak od po prostu, bo pociągnęło by za sobą wielką lawinę.
frajerów nie sieją sami sie rodzą / 79.186.93.* / 2012-05-19 08:43
Test na idiotyzm-założyć konto na fajansbuku
rudaa / 79.191.54.* / 2012-05-21 11:41
popieram.jak mozna podkladac swoje dane,pokazywac gdzie sie bylo (a ostatnio to nawet logowanie do banku przez fejsa??? na tacy?..niewyobrazalne.a co do akcji-przeciez to bylo do przewidzenia.teraz to tylko czekac az zniknie..bo moda zawsze przemija.
m.bsn / 81.219.134.* / 2012-05-19 09:20
Może dla ciebie fb to to samo co nk czy fotka, ale jakbyś nie wiedział, to w JEDNYM MIEJSCU możesz śledzić informacje o przykładowo nowych trasach koncertowych zespołu, albumach, nowościach w grach (czasem podawane są jakieś kody ze zniżkami na dodatki itp.), filmach, różnych wydarzeniach, imprezach itd. (ogólnie: śledzić rzeczy które cię interesują), pograć w gry przeglądarkowe (jeśli ktoś lubi).
Chociaż pewnie jesteś tak ograniczoną osobą że w tego typu portalach widzisz tylko wstawianie fotek z cyckami na wierzchu i klikania "lubię to". Ale czego można oczekiwać więcej po człowieku który ocenia wszystkich z góry i nawet nie potrafi podać żadnego argumentu.
Zaraz pewnie ktoś powie "siedzą na FP cały dzień zamiast wyjść do znajomych", niektórzy pewnie tak, a niektórzy nie, ale co mnie to k**wa obchodzi, lubią tak spędzać czas, to czemu nie, ich sprawa, ich przyjemność. Lubisz wyjść ze znajomymi, może pograć w piłkę, proszę bardzo, lubisz wyjść i naje**ć się jak świnia... proszę bardzo, co kto do jasnej cholery lubi i nic mi do tego... mam swoje zajęcia i się nimi zajmuje, a nie przeżywam to co inny robią.
Telefoniada121212 / 198.36.86.* / 2012-05-21 16:55
Widzę że już nawet uczniowie podstawówki czytają Money! Gratulacje! :)
canary wharf / 2012-05-19 11:16 / portfel / Tysiącznik na forum

lubisz wyjść i naje**ć się jak świnia... proszę bardzo,


m.bsn / 81.219.134.* / 2012-05-19 09:20
+ popieram - neguję 1 usuń Zgłoś do usunięcia
Może dla ciebie fb to to samo co nk c



a propo czy ty kol lubisz sie jak to powiedziales naj...bac jak swinia przed monitorem i pozniej sie trzepac jak prosiak przy zdjeciach ??

fb to smiec....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy