Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

co zrobic z tymi pieniedzmi.....

co zrobic z tymi pieniedzmi.....

jajaja / 82.132.228.* / 2013-04-28 22:04
Witam wszystkich....
Posiadam do zainwestowania mała kwote 5 tys zl. I nie wiem co z tym zrobic , cZy kupic uncje zlota w sumie innych pomyslow nie mam.
Druga sprawa to moge zainwestowac kazdego miesiac 2000 zl tylko wlasnie nie wiem w co... Wiem ze moglbym sobie odkladac te 2000 zl co miesiac itp. I to tez by byla dobra inwestycja ale nie moge tego zrobic .... opcja jest taka ze te 2000 ktore moge w cos zainwestowac co miesiac moga isc we wszystko na czym mozna zrobic biznes, moze byc nawet labo zyskasz albo tracisz wszystko. Nie piszcie mi tylko o maszynach pokerach itp. bo na tym juz sie przjechalem... jesli strace nic sie nie stanie ale chcialbym w koncu cos zaczac robic i powoli na czyms sie dorabiac.
Wyświetlaj:
tomek_o / 2013-05-07 14:07
a może inwestycja nie wypaliła, bo miałeś za małą wiedzę? zapisz się na jakiś kurs, szkolenie, pojedź na konferencję, np. WallStreet w Karpaczu. popytaj znajomych, na pewno ktoś ma doświadczenie w inwestowaniu i poleci Ci sprawdzony sposób na rozpoczęcie tej przygody. powodzenia!
Ciułacz / 2013-04-29 13:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Daj to na lokatę i będziesz miał święty spokój bo widzę że w przeszłości już miałeś doświadczenia z inwestycja i źle wypaliła to bym powiedział że możesz być inwestorem nie reformowalnym.
Jeszcze piszesz że
jesli strace nic sie nie stanie ale chcialbym w koncu cos zaczac robic i powoli na czyms sie dorabiac

Czyli już jesteś dorobiony bo wielu by chciało mieć tyle kascy co by co miesiac odkładać po 2000zł.
Złoto ??? możne i dobre ale ale bedzie przyciągać chciwych na ten kruszec i możesz mieć brak poczucia bezpieczeństwa.
Na giełdzie można by dobrze zainwestować ale jak do tej pory sie na tym nie znasz to sobie juz odpuść.
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy