Forum W wolnym czasieLifestyle

Coco Juice: Woda kokosowa będzie zyskiwać na popularności

Coco Juice: Woda kokosowa będzie zyskiwać na popularności

Wyświetlaj:
Andersz / 109.243.180.* / 2012-06-11 10:36
Kokosowa woda i kokosowa cena.Dla mnie to płyn nieznanego pochodzenia, bo wodę to ja mam ale w kranie i taka jest dla mnie najlepsza.Nie ma żadnego smaku, w końcu to woda, wiem skąd się bierze no i nie kosztuje nie wiadomo ile.Poza tym o zwykłej kranówce można poczytać na stronach wodociągów, by wiedzieć co i jak http://www.mpwik.com.pl/dla-klienta/woda/jakosc-wody o wodzie kokosowej próżno szukałem takich informacji.
pablo303pablo / 178.36.44.* / 2012-06-06 11:31
Ale ja ciągle nie rozumiem w czym ta woda kokosowa jest lepsza od naszej powiedzmy wody miejskiej? Oprócz tego, że pewnie ma aromat kokosowy, bo wątpię, żeby prawdziwego kokosa widziała;) Coś czuję, że to będzie podobnie jak z tymi mineralnymi i źródlanymi co już stoją na półkach a wcale takie źródlane i mineralne nie są jak się etykietki poczyta. No ale, duże marki muszą zarabiać więc wprowadzają kolejny produkt, podbijają nazwiskami gwiazd i liczą, że polacy się nabiorą. Może część tak....ja jednak zostaje przy swojej, miejskiej, nie kokosowej i nie źródlanej ale przynajmniej zdrowej!

Najnowsze wpisy