Forum Forum inwestycyjneForex

Codzienna porcja śmiechu...

Codzienna porcja śmiechu...

Maks_ / 2009-09-21 22:56
Nie mogłem sobie odmówić i obejrzałem zakończenie sesji NYSE i rozmowę z "ekspertami" w TVN CNBC Biznes... był mój faworyt... kurde ten facet to chyba jaja se robi, bo takie wydumane teorie na serio przyjąłbym ze strony kryzysowego... a ten niby się jednak zna na rzeczy... "PLN w chwili obecnej jest celowo dołowany ze względu na szykowaną prywatyzację... inwestorzy wolą teraz kupić tańszego PLN..."; "...obecnie trwa hossa inflacyjna... zasięg SP500 przed korektą 1200-1400 pkt...", "...korekta wyniesie góra kilkanaście procent i ostra jazda na północ...", "...hossa inflacyjna potrwa najmniej kilka lat..."... gdzie tam bracia Grimm - cienizna naprzeciw Maliszewskiego (był tam jeszcze jeden taki z twarzą jak pupa niemowlęcia... generalnie gadał to samo) :-)
Wyświetlaj:
jaguar / 2009-09-22 22:57 / Bywalec forum

Ale sprzedali za 43 mld USD i poszło jak ciepłe bułeczki... :-)
skomentuj zgłoś do usunięcia

hahahahhahahahaha
Maks_ / 2009-09-22 22:27 / Tysiącznik na forum
BUAHAHAHA... znów obejrzałem TVN CNBC... a tam stary farbowany dziad wygłasza następującą sentencję: "Dziwię się, że dzisiaj odbyła się tak udana aukcją 2-latek... dolar jest tak ryzykowną walutą, że kupowanie papierów dłużnych denominowanych w dolarze jest nieracjonalne...bo dolar traci na wartości..."
Ale sprzedali za 43 mld USD i poszło jak ciepłe bułeczki... :-)
GOLDMAN_UNCLE / 2009-09-22 00:49
zadna smicha, ja myslala i myslala
my decyzja miec aby do wiosna
zrobic na index S&P500 wysoka na
ponad 1200 und target euro 1.666
jesien mala corection i schlagen
dalej, a crasch my robic druga
polowa 2010 und 2011 ponowna
sierota marycha / 2009-09-22 00:54 / Tysiącznik na forum

zrobic na index S&P500 wysoka na ponad 1200 und target euro 1.666

pewnie, nowa korelacja unemploymnet UP = SP500 i EUR UP...oby tylko jankes nie wylal sie tlumnie na ulice, bo bedzie niewesolo...buahahahaha
xxxxxxl / 83.10.209.* / 2009-09-21 23:53
skoro ludzie szukają niepotrzebnych informacji

TO DOSTAJĄ
---------------------------

"poszukiwanie" informacji
może być oznaką patologicznego hazardzisty
sierota marycha / 2009-09-22 00:01 / Tysiącznik na forum

"poszukiwanie" informacji może być oznaką patologicznego hazardzisty

no...najlepiej nic nie wiedziec...rozumiecie xxxxxxl...rzecz w tym, ze informacja to niedolaczny element rynkow inwestycyjnych
greenstar / 2009-09-21 23:29 / Pogromca jeleni

bo to jest popyt podazowy

hahaha ciekawe co powiedzialby mój profwsor od ekonomii......hahahahaha
sierota marycha / 2009-09-21 23:35 / Tysiącznik na forum

hahaha ciekawe co powiedzialby mój profwsor od ekonomii......hahahahaha

raz kiedys ogladalem tvn encebence i mialem wrazenie, ze jestem na wycieczce w wietnamie....belkot
greenstar / 2009-09-21 23:02 / Pogromca jeleni

inwestorzy wolą teraz kupić tańszego PLN.

raz
logicznie to powinien wówczas zloty drożeć.......hahaha;0
dwa
obecnie trwa hossa inflacyjna... zasięg
SP500 przed korektą 1200-1400 pkt...", "...korekta wyniesie góra kilkanaście procent i ostra
jazda na północ...", "...hossa inflacyjna potrwa najmniej kilka lat...

nie rozumiiem ......hahahah ale moze ktos mi to wytłumaczy...hahhahahahaha
sierota marycha / 2009-09-21 23:23 / Tysiącznik na forum

logicznie to powinien wówczas zloty drożeć.......hahaha;0

no nie, bo to jest popyt podazowy...jakby to okreslili wspomniani przez Maksa 'eksperci'...a swoja droga robacy...nie szkoda wam czasu, aby oglada taki bzdur....

p.s. zadaj 'na wizji' takiemu cwokowi pytanie w temacie wsparc/oporow SP500 tudziez korelacji a w odpowiedzi uslyszysz, ze innym razem bo spieszy sie odebrac dziecko z przedszkola
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy