Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Coworking dla początkującego przedsiębiorcy?

Coworking dla początkującego przedsiębiorcy?

piotr_skrzynia / 37.209.135.* / 2013-02-10 13:49
Co sądzicie o idei coworkingu? Warto wynająć biuro na godziny? W marcu zakładam działalność gospodarczą i niestety nie stać mnie na razie na własne biuro, a nie chciałbym siedzieć 24h/7 dni w tygodniu w domu, co sądzicie o coworkingu? [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
Wyświetlaj:
anna_sitek / 2020-01-30 22:23
Coworking na początku budowania biznesu lub produktu jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Oprócz pracy w dobrych, ergonomicznych warunkach, masz możliwość spotkania się osobami z różnych branż. Idea coworku sprawia, że możesz wymieniać się doświadczeniami, korzystać z pomocy innych, znaleźć zupełnie przypadkiem księgową, prawnika albo marketingowca.

A jak powinien wyglądać dobry cowork - spójrz na przykład na Wellcome Office w Katowicach - https://coworking.gruba.it :) W wyborze ważne są np. regulowane biurka i fotele, dostęp do sal szkoleniowych i konferencyjnych, wspólne zaplecze kuchenne i przede wszystkim...dobra kawa za free :)
huberttwboc / 185.225.101.* / 2018-03-20 11:37
Ja bardzo polecam coworking. Od pół roku siedze w Clockwork Poznań to jest takie wirtualne biuro połączone z coworkingiem. Możesz ich znaleźć pod tym adresem www.clockwork-poznan.pl
300wk / 83.9.17.* / 2018-01-13 20:52
Hej, jeżeli byś szukał firmy, która pomoże Ci znaleźć biuro w Warszawie (polecam na ochocie) to warto skorzystać z usług www.gwiazda.info
Colorfulwork.pl / 89.65.71.* / 2016-07-08 16:35
Zapraszamy do biura coworkingowego na warszawskim Ursynowie! Nowoczesne, klimatyzowane, niebanalne i w pełni wyposażone przestrzenie czekają właśnie na Ciebie!
Sprawdź nas na colorfulwork.pl lub na Facebooku https://www.facebook.com/colorfulcoworking/ !
Gość360 / 37.248.153.* / 2016-07-01 15:00
Serdecznie polecam Fantastic Studio na Pradze Północ, dobra lokalizacja tylko 10min od Starego Miasta. Biuro jest świetnie przystosowane do potrzeb coworkerów. Ceny biurka w open space zaczynają się od 20 zł za dzień z bezpłatnym serwisem kwaowym. Galeria zdjęć i szczegołowe informacje na stornie: http://fantastic-studio.com/
Lola88 / 31.179.210.* / 2014-05-05 11:46
na rozkręcenie biznesu to jest fajny pomysł. Plusem tych miejsc jest to, że można je wypróbować na miesiąc czy dwa i potem zrezygnować. Ja szukam jakiegoś fajnego miejsca i korzystam z promocji,które mają, bo można naprawdę nieźle trafić. Teraz na Żoliborzu mają coworking za złotówkę, nic się nie traci a można sprawdzić czy nam to odpowiada
Alice05 / 83.144.67.* / 2016-04-12 13:07
Coworking to super sprawa, jeśli tylko okazjonalnie potrzebujesz biura. Nie musisz wtedy opłacać całego czynszu, tylko elastycznie umawiasz się z klientami w wyposażonym już wirtualnym biurze. Ja wynajmuję sobie biurko na godziny w wirtualnym biurze na Rynku Głównym 28 i jestem zadowolona z atmosfery w biurze i z obsługi. Do tego udostępniają mi też adres korespondencyjny i numer stacjonarny, co jest lepszym wyjściem niż podawać wszędzie swój prywatny adres.
drutek / 2013-07-01 19:56
uważam, ze wynajęcie biura to bardzo fajna sprawa dla wszystkich których na początku rozkręcania biznesu nie stać na własne biuro, a wszyscy wiemy jakie są ceny czynszu chociażby w stolicy. Mnie ograniczenia finansowe również zainspirowały do wynajęcia biura i mimo sceptycznego podejścia z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolona. wynajmuję biurko na ul. Bema 65, jest to na Woli gdzie jadę tylko 20 minut od Centrum Warszawy, ceny przystępne płace raptem 4 stówki na miesiąc. Można znaleźć ich na facebooku: www.facebook.com/coandwork.
monika damascenska / 89.229.1.* / 2013-05-22 20:53
dokłanie, jak pisze f1_team - adres w cetrum miasta jest prestizowy jednak, nawet jak fizycznie nie mamy tam biura. inaczej patrzymy na firme z krakowa, z ulicy bandurskiego, a inaczej na firme z wolki malej... wiecf ten krakowski adres brzmi niezlie :D
wodny_waz / 2013-05-09 15:30
warto wynajac bo wychodzi znacznie taniej niz mialbys miec swoje biuro i placic od nieggo czynsz itp, ale o czywiscie to wszystko zaleyz od modelu i charakteru pracy wiec niemaz poweidziec jednoznacznie ze tak to jest dobra opcja
gracjan z. / 89.229.61.* / 2013-02-18 20:14
fajne jest to, ze oni mają tez księgowość i obsługę wirtualnego adresu, więc będziesz mieć wszystko w jednym miejscu, myśle, że to bardzo dobra idea, chyba sam odwiędze ten krakowski adres, to już głupieję od siedzenia w 4 ścianach
f1_team / 2013-02-11 11:54
fajna sprawa jesli firme masz zarejestrowana np na jakims "zadupiu" a dzialasz w miescie, wtedy ustalasz sobei biuro w miescie i adres masz miastowy :) a nie jakis ze wsi pod maistem gdzie np. wiekszosc kontrachentow moze nie zdawac sobei sprawy gdzie to jest :) a tak to masz adres miejski i to juz lepiej brzmi :_
adalina / 83.8.218.* / 2013-02-11 09:51
moim zdaniem warto, jeśli nie masz możliwości rejestracji firmy w domu albo potrzebujesz adresu w centrum miasta, tym bardziej, że z tego co widzę, to oni 3 pierwsze miesiące mają za 1zł :D niezła promocja.
EwA892 / 185.28.248.* / 2014-02-26 21:37
A co myślicie o coworkingu ale w galeriach handlowych? pojawia się coraz więcej przestrzeni tego typu za darmo ale to chyba średnio wygodne tak mi się wydaje pracował ktoś może?

Najnowsze wpisy