CPENERGIA

nowicjusz1982 / 2007-12-13 21:00
zakupilem na probe i chyba potrzyamam bo spolka modna jest :)))
to moze cos da sie zarobic ??
wsumie przychody spolki nie za wielkie ale z czasem powinno byc ok
Wyświetlaj:
orcs / 83.30.172.* / 2007-12-27 16:47
Nie wiem czy to jakaś pomyłka czy nie ale widziałem zlecenie 150000 akcji na dogrywce.Widzieliście to?
zapalnik / 2007-12-16 16:17
Jak widać , ostatnio spółka podaje ciekawe umowy i jest kapitałowo zaangażowana w Rosji . Jest drugą po naszym monopoliście posiadającą zezwolenie na obrót gazem . Jak ktoś może zauwazył , karnet zleceń na kupnie z dnia na dzień się powiększa i to musi napędzać wzrosty mimo słabego rynku .Mysle , że ta spółka da sporo zarobić i nie kilkanaście % a mozliwe że dużo więcej ... EMISJA Z PP JEŚLI DO NIEJ DOJDZE W PRZYSZŁOŚCI WYWINDUJE KURS NA KILKADZIESZIĄT ZŁOTYCH ( bo wiadomo podane są wtedy cele i strategia , a możliwości rozwoju są zawsze nieograniczone )
.POZDRO
trotyl / 83.8.8.* / 2007-12-16 17:07
Dlaczego piszesz takie banały? A wiesz jakie ma wskaźniki ? Ja też mogę pisać bajki, tylko po co ?
TROTYL / 83.22.204.* / 2007-12-16 19:36
No właśnie WSZYSTKO DO TYŁU PRZEZ 2 LATA CZASEM MYŚLĘ JAK WESZLI NA GIEŁDĘ
zapalnik / 2007-12-18 18:50
No cóż , wskażniki a co to takiego .Pan istoty nie rozumiesz ...(wycięte przez moderatora) kupowałem w 2005 spółke Capital po około 7zł i wystarczyła małe INFO (to był czwartek czy w piątek ) . w poniedziłek ......i we wtorek był szał a Pan mi wskażniki k. sprawdzać .Ps. kup i tyle a zobaczysz , akurat jest okazja po 9 zeta .POZDRO
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy