Forum Forum finansoweBanki

Credit Agricole opinie

Credit Agricole opinie

pionek92 / 2012-05-09 09:13
Chcę sobie założyć konto studenckie i zastanwiam się nad wyborem banku, w sumie znam tylko jako tako Credit Agricole, bo moja mama ma tam konto. Co sądzicie o tym banku, warto tam zakładać rachunek czy lepiej wybrać inny bank?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Wyświetlaj:
omijający bank / 89.79.103.* / 2014-12-09 12:17
Witam
ja powiem tyklo- z daleka omijać ten bank
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Konsument / 193.189.76.* / 2014-12-05 14:29
Drodzy konsumenci. Przedstawiam przypadek jaki mnie nas spotkał z tym konkretnie bankiem. Moja babcia (św. pamięci) wzięła kredyt w postaci ratalnej w dniu 28.11.2005 roku. Zmarła w styczniu 2006 roku, a my spłaciliśmy kilka rat, których babcia nie zdążyła zapłacić. W październiku tego roku dostajemy od banku pismo (wezwanie do zapłaty) z tytułu zaległości w kwocie 0.03 zł (trzy grosze) plus opłaty w kwocie 58 zł i odsetki w kwocie 1,88 zł. Przedstawiłem w placówce banku akt zgonu babci a tydzień po tym zadzwoniłem na infolinię w celu uzyskania informacji na jakim etapie jest sprawa. Pani z którą rozmawiałem dała mi do zrozumienia, że bank będzie usiłował odebrać te pieniądze od dzieci zmarłej. Po 9 latach bank się upomniał o zaległość 3 gr!!! Co o tym sądzicie??? Mam zamiar przedstawić ten przypadek do telewizji.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
ANNA1145 / 83.23.239.* / 2015-01-22 15:57
Moj przypadek jest taki sam! Ja też dostałam upomnienie ,wezwanie do zapłaty z tytułu zaległości 0,03.Upomnienie po 10 latach.Zapłaciłam .Może wszystkim tak piszą a kasa płynie.NACIAGACZE BANDA ZŁODZIEJI
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Kutnianka / 80.53.99.* / 2015-01-15 11:02
w sumie to nic nie da ,że damy do tv. takie są u nich procedury, i musimy jak najwiecej pisać i komentować, bo to woła o pomstę do nieba. też miałam z nimi niemało klopotów, dziadostwo i tyle jak najdalej od tego banku
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
bb546 / 93.105.28.* / 2015-01-02 13:29
u nas to samo...po 13 latach przyszla zaleglosc w kwocie 3,99,tyle ze po 2001 roku byl brany kredyt w Lucasie -dokladnie w 2004 roku-na poczatku-mamy jeszcze te umowy i zanim dali ten 2 kredyt sprawdzili dokladnie zaleglosci w Lucasie,czy sa..i niczego nie bylo a tu po tylu latach wymysl...3,99 z odsetkami plus bajonskie sumy za wyslanie...A TO DOTYCZY TEGO KREDYTU Z 2001 R..ja to juz pisalam do UOKiK..BAJKI..Niech nakladaja na nich kary!!i brednie...Lucas dawno nie istnieje,raty w terminie,wszystko splacone za czasow Lucasa-kredyt w Lucasie w 2004 roku bez dlugow z 1 kredytu...a po 13 latach brednie o niedoplacie...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Rzecznik CABP / 193.0.242.* / 2014-12-08 10:31
Dzień dobry,
Prosimy o bezpośredni kontakt z nami, pod numerem tel. +71 787 17 03. Przed rozmową prosimy o przygotowanie numeru umowy kredytowe, konsultant dzięki temu szybciej zidentyfikuje sprawę. Sprawa, o której Pani pisze, zostanie natychmiast przeanalizowana. Pozdrawiamy
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Wkurzony na maxa / 46.238.124.* / 2014-12-08 08:32
Do telewizji to obowiązkowo, ja też na razie reklamuje podobną sprawę, moi prawnicy powołują się na przedawnienie, poza tym mam zachowaną umowę z Lucasem i jasno z niej wynika, że w "kulki lecą". Ja sprawę upublicznię, ale we Francji, niech ich zarząd dowie się ,co się w tym ich banku w Polsce wyprawia.Mieszkamy w UE więc i też odpowiednie jej instytucje zostaną powiadomione i sprawa trafia do Strassburga!!!Niech sobie nie myślą, że to wewnętrzny spór, będzie głośno w całej Unii, ciekawe ile klientów stracą?????Za 1 grosz, oszołomy :))))
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
MME / 94.42.181.* / 2014-12-02 14:10
Należy wystrzegać sie tego banku. Na masową skalę wysyłają, głównie do starszych ludzi, wezwania do zapłaty z tytułu jakichś wyimaginowanych zaległości ze spłatą rat sprzed dziewięciu czy dziesięciu lat. Informują o zaległości rzędu 1 - 5 groszy, do czego doliczają odsetki rzędu 5-9 zł i "opłatę" 30 zł. Do tego pismo w tonie zastraszającym, straszącym windykacją. Starsi ludzie często czują się zaszczuci przez bank i płacą. Obrzydliwa akcja Credit Agricole obliczona na dojenie najsłabszych.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
obserwator123 / 79.184.152.* / 2015-03-09 18:54
ludzie-pani oferuje kredyt za 10 zloty-o matko!!to ruska a bank putina dajcie sobie z nimi spokoj
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
kajtek 1958 / 46.204.178.* / 2015-03-23 18:03
kredyt prostoliczony za 10 zl to jest bajka i mamienie ludzi .
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
nie polecam, nie skorzystam / 93.105.234.* / 2014-11-21 19:51
Dramat! Po 10 latach dostałam wezwanie do zapłaty 119,62zł w związku z niedopłatą 0,06 zł. Domyślam się, ze są to odsetki za dzień czy dwa opóźnienia w zapłacie raty kredytu zaciągniętego w 2004r, ale czekać 10 lat by mnie o tej niedopłacie poinformować i obciążyć mnie takimi kosztami za niekompetentnych pracowników? Ładnie szanują swoich klientów!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Mme / 213.158.218.* / 2014-11-30 21:33
W żadnym razie nie należy wybierać credit agricole. Wysyłanie
Wezwań do zapłaty statrszym ludziom i straszenie
Ich windykacją to chamstwo. Jest tyle innych banków.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
agnese_sad / 46.238.124.* / 2014-11-23 20:20
Czy 119,62 zł wynikało z pisma? jeżeli tak to proponuję do nich zadzwonić, prawdopodobnie kwota jest wyższa. Otrzymałam taki sam list, niedopłata wynikająca z kredytu z 2004 r. to 0,01 zł + odsetki+ koszty. razem 38 zł. Jak zadzwoniłam na podany na wezwaniu nr telefonu to okazało się, że do tego dochodzą koszty prowadzenia konta (300 zł). Z tego co widzę na forum to więcej ludzi dostało takie pisma. Wcześniej nie dostałam żadnego listu czy informacji o niedopłacie. Mam nadzieję, że to niedopatrzenie banku. Jeżeli to celowe działanie to sprawa jest bardzo poważna i wymaga nagłośnienia.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
takaja / 93.105.234.* / 2014-11-24 13:05
Koszty 97 zł, odsetki 22,56zł. Nie będę dzwoniła, wolę mieć wszystko na piśmie.
Ze sprawą zwróciłam się do sądu konsumenta, oto fragment odp. od prawnika:
"w pierwszej kolejności można wysłać reklamację do banku z żądaniem podania podstawy prawnej dokonanych naliczeń. Będzie to tym bardziej uzasadnione, że jeżeli nie była Pani świadoma istniejącego zadłużenia, to prawdopodobnie nie były też dokonywane czynności monitujące. Zatem bank nie miał prawa naliczać kosztów za ich dokonywanie. Następnie może się Pani skontaktować z Bankowym Arbitrem Konsumenckim."
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Jolki / 46.238.124.* / 2014-11-25 22:31
dziś mój tata otrzymał pismo z CA z info że jest niedoplata 1 grosze na kredycie ktory splacil w 2002 roku i od tego 1 grosza urosło 69 zł w pismie jest informacja ze trzeba do nich zadzwonic przed zaplaceniem. Ludzie co za złodzieje i oszuści. Czy ooni uwzgledniaja odwołania? czy trzeba isc do sądu?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
omijający bank / 89.79.103.* / 2014-12-09 12:23
pod tym względem to im nie brakuje kreatywności czekać --- odsetki kara
karta do banku jak ktoś zaciągnął kredyt- zmiana karty i opłat o 100 % oczywiście na korzyśc banku
masakra
z daleka od banku
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
takaja / 93.105.234.* / 2014-11-25 23:02
Nie dzwońcie, składajcie reklamację na papierze, proście o dokumentacje z czego wynika dług i powołujcie się na przedawnienie. Uważam, że sprawa zdecydowanie nadaje się do nagłośnienia biorąc wysokości niedopłat,ilość wezwań i czas który minął bez monitów.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
agnese_sad / 78.11.50.* / 2014-11-24 14:29
to już od Pani zależy czy chciałaby Pani wiedzieć jaki jest ogólny stan Pani zadłużenia (może kwota jest większa, ale może też tak nie być). Teraz będzie Pani walczyła o opłatę związaną z naliczonymi odsetkami. sprawa się wyjaśni, zamknie, a po pewnym czasie przyjdzie kolejne pismo o rozliczenie opłaty za prowadzenie konta... ;)
Niestety spotkałam się z taką sytuacją wcześniej u znajomych (inny bank, wyższa kwota, jak najbardziej zasadna). Niby sprawa zamknięta, zaległość uregulowana, a po pewnym czasie następne pismo od komornika bo bank sobie przypomniał o kolejnych kosztach.
Z pewnością sytuacja jest bezprecedensowa i trzeba walczyć.
Każdy z nas spłaciłby to zadłużenie gdyby o nim wiedział, a Credit Agricole potraktowało ludzi jak zwykłych złodziei i oszustów!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
takaja / 93.105.234.* / 2014-11-24 17:25
Oczywiście, ze dowiem się wszystkiego, ale nie telefonicznie. Potem będą wydzwaniać i obciążać mnie kosztami za telefoniczny monit? dziękuję. Wszystkie kredyty jakie miałam były spłacone. Pól roku temu pozbyłam się starej dokumentacji, mój błąd. Chcą czy nie będą musieli przedstawić mi całą dokumentację + potwierdzenia przesłanych do mnie monitów. Jeśli nie spelnią tego i odrzucą moją reklamację sprawę kieruję do sądku czyli Bankowego Arbitra Konsumenckiego. Koszt sprawy 50zł, a oni załatwiają wszystko za mnie. Tu nawet nie chodzi o kwotę jaka została mi naliczona, ale o ten wielki przekręt. Ten bank traktuje ludzi jak krowy dojne, które można wykorzystać na rożne niedozwolone sposoby. Być może mamy takie prawo, które im na to pozwala, a oni zwyczajnie korzystają. Zamiast walczyć o klienta, robią wszystko by od nich uciec. No, ale trzeba im przyznać, tupet mają przysyłając mi regularnie nowe oferty kredytów do zaciągnięcia.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
MR 502 / 212.182.104.* / 2014-11-25 15:28
Witam!!!
Mam identyczną sytuację po 10 latach niedopłata kredytu w wysokości 0.01 zł plus koszty i odsetki razem 48.16. Zamierzam również złożyć reklamację. Może mogłaby Pani przesłać mi jakiś wzór takiego pisma. Byłbym bardzo wdzięczny.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
takaja / 93.105.234.* / 2014-11-25 17:25
Wzoru nie posiadam, a swojego jeszcze nie napisałam. Natomiast można zrobić to za pomocą internetu: https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=16399
Proszę jednak pamiętać, ze papier to papier...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
olso / 164.126.4.* / 2014-11-25 16:14
Dzis kieruje pismo do credit agricole o podanie podstawy prawnej wystosowanego wezwania do zaplaty. Zgodnie z art, 118kc i wyrokiem Sadu Apelacyjnego w Gdansku z dnia 19 czerwca 2012 r. IA/Ca256/12 roszczenie uleglo przedawnieniu po uplywie 3 lat. Zobacze jaka bedzie reakcja.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
ten ktory to przechodzil / 188.122.24.* / 2014-11-25 19:28
to że dług ulega przedawnieniu nie oznacza że długu nie ma, co więcej, to że komornik umarza egzekucję to też nie oznacza że umarza dług :) bank musi coś z tym zadłużeniem zrobić bo ono ciągle mu pewnie wisi w księgach, podejrzewam że chcą się tego pozbyć, czyli sprzedać to komuś.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
takaja / 93.105.234.* / 2014-11-25 19:59
Firma windykacyjna nic z tym nie zrobi...wiem z doświadczenia.
Kiedyś miałam zawarte OC z Wartą. Umowa została wypowiedziana, auto zbyte...
Po kilku latach dostałam wezwanie windykacyjne. Okazało się że pracownica nie dopełniła swoich obowiązków i niczego nie zgłosiła. Powołałam się na przedawnienie i tyle...
Oczywiście z nimi nie dyskutowałam. Odpisałam Warcie.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
takaja / 93.105.234.* / 2014-11-25 18:06
"Jeżeli bank zgodnie z treścią umowy musi zawiadomić kredytobiorcę o zmianie oprocentowania, aby zmiana ta odniosła skutek, musi to uczynić w taki sposób, by kredytobiorca mógł się zapoznać z treścią tego zawiadomienia. Jeżeli bank wysyła korespondencję listem zwykłym, to ryzykuje, że nie będzie w stanie dowieść, że kredytobiorca mógł zapoznać się z treścią zawiadomienia. W takiej sytuacji kredytobiorca nie będzie mógł zostać obciążony opłatami i odsetkami za dokonywanie spłat w nieprawidłowej wysokości. Jeśli z kolei bank wysłałby informację listem poleconym, wówczas składając reklamację na poczcie będzie mógł bez trudności ustalić czy przesyłka została doręczona czy nie i adekwatnie do tego zareagować.

źródło: http://www.comperia.pl/nie-warto-zwodzic-bankow.html"
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
takaja / 93.105.234.* / 2014-11-25 17:21
Oczywiście, że roszczenie zostało przedawnione, ale proszę pamiętać by dodać do wniosku prośbę o przesłanie dokumentacji monitującej.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
REDA / 31.175.144.* / 2014-11-18 19:58
Dałem się złapać na raty zero procent w media markt oraz decathlon i wziołem na raty zerowe procent (przekonali mnie sprzedawcy)i mam teraz koszmar opłaty manipulacyjne z kosmosu (czytajcie tabele opłat Credit Agricole za użycie karty to szok myśle że prowident mniej bieże telefon do klienta koszt 15zł. wydanie zaświadczenie o spłacie kredytu 50zł itp. dziwie się że firmy z renomą zgadzają się na kredytowanie swoich produktów przez bandyckie banki (MAJĄ Z TEGO PROWIZJE)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Casan / 78.8.225.* / 2014-11-14 12:17
Gorszego badziewia chyba nie ma. Na decyzję o ratach czekałem prawie tydzień i w końcu po paru telefonach dostałem decyzję ale odmowną. Nigdzie nie ma takich problemów jak u Was. Szkoda na was czasu celowo napisałem z małej litery!!!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
98mania / 31.183.115.* / 2014-11-10 21:23
na ich stronie http://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni bardzo trudno znaleźć jakiekolwiek informacje na temat kont więc trudno coś doradzić
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
dorcia256 / 2014-11-08 09:23
Szukam osób poszkodowanych przez ten bank tak jak my z mężem.Rok temu -lipiec 2013 mąż spłacił ostatnią ratę kredytu za aparat fotograficzny.był spokój do pażdziernika tego roku czyli 2014 kiedy to komornik zajął nam konto i wypłatę męża. za co?za niespłacony aparat!!!dzwinilismy do banku okazalo sie ze system nie ksiegował wpłat i muszą to teraz sprawdzic czy rzeczywisie srodki byly wpłacane...ale my teraz praktycznie nie mamy za co życ.. człowiek sumiennie spłacał wszystkie raty ale to komornika nie obchodzi.. sytuacja tym bardziej jest kuriozalna, że przez rok nie przychodziły żadne upomnienia i monity o niepłaconych ratach. jeszcze dzownili z tego banku i proponowali kredyty! kradną nam nasze pieniądze a my nie możemy nic zrobić. proszę pisać na maila jeśli ktoś z Panstwa jest w podobnej sytuacji
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
pokrzywdzony / 46.113.45.* / 2015-01-25 15:23
Mam podobną sytuacie komornik egzekuie za niewzięte kredyty sąd po moim odwołaniu zwlekał i prawdopododnie celowo przedawnił wyjaśnienie tej sprawy za to że skrytykowałem decyzię sądu skierowano akt oskarżenia do sądu karnego że działam na szkodę credit agrikole UKŁADY
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
alicea / 178.183.115.* / 2014-12-12 16:11
Dziwne, nie ma Pani potwierdzenia wpłat? powinno się je trzymać kilka lat.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
witold48 / 89.67.216.* / 2014-11-21 22:21
Czy ktoś wie jak oni liczą odsetki od kapitału ? Ja mam zaległość - kapitał 0,03 zł czyli 3 grosze. Odsetki - 7,37 zł czyli 737 groszy. To oznacza oprocentowanie około 24 600 . Za 12 lat czyli 6 % dziennie , 180 % miesięcznie , 2000 % rocznie ! Czy to nie jest lichwa ?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Asia86758 / 31.1.84.* / 2014-11-19 12:02
No to do nas dzisiaj odezwali się po 11 latach bo w 2003 podobno było nie spłacone do końca 7 zł i od tego urosły odsetki i przez te 11 lat też żadnych monitów ani upomnień to absurd to mogli sobie kolejne 10 lat czekać żeby im więcej urosło niby od 7 zł mówią że nam odsetki urosły i mamy do załacenia 123 zł od tego ale jak zadzwoniłam i zje....m ich to gościu powiedziała że jeszcze mamy dziękować bo poszli na rękę i by było 660 zł! to jakaś paranoja!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
olso / 46.113.139.* / 2014-11-21 16:41
Ruszyla chyba jakas lawina wezwan do zaplaty po 11 latach ja mam 0,97 zl do splaty kapitalu i 53 zl koszty moim zdaniem to jawne oszustwo kiedy zdaja sobie sprawe, ze ludzie tak dlugo nie trzymaja dokumentow. Uwazam, ze jest to sprawa dla KNF i TV bo tylko oni moga naglosnic temat. Bank moze dochodzic swoich naleznosci do 3 lat po tym okresie sprawa sie przedawnia. to jawne wyludzenie
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Aleksander11 / 46.238.124.* / 2014-11-20 12:18
Dokładnie to samo i data też się zgadza,zero monitów czy informacji po 10 latach sié obudzili i mi policzyli od podobno niezapłaconego końca ostatniej raty z 2004 roku w kwocie 1 GROSZA!!!!!! odsetki plus otwarty rachunek za ten 1 grosz= 330 zł, po rozmowie telefonicznej z bankiem gość w banku mnie zlał i zaprasza do sadu.Ja tej sprawy tak nie zostawię bo to się nadaje do mediów juz teraz !!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
takaja / 93.105.234.* / 2014-11-21 20:55
Potwierdzam, ruszyła... u mnie po 10 latach (2004r) za 6 gr 119,62zł do zaplaty. Oczywiście brak monitów informujących o niedopłacie...
O ile się orientuję nastąpiło przedawnienie po 3 latach...Jednak nigdzie nie mogę znaleźć informacji odnośnie monitów, a raczej tego czy bank ma obowiązek powiadomienia klienta w określonym terminie o niedopłacie.
Proponuję złożyć skargę do odpowiedniej instytucji http://www.uokik.gov.pl/
Ja już zadziałałam w tym kierunku.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
zawiedziona ketrzyn / 31.135.167.* / 2015-02-27 18:59
nigdy wiecej nie chce miec nic wspolnego z tym bankiem ostatnio zlozylam wniosek o smieszna sume kredytu sprawdzano mnie 3 dni a po tych 3 dniak poinformowano mnie ze moge zmienic placowke na innej ulicy tazkze w credit agricole i doatane kredyt od reki, niestety ta sama sytuacja czekac na sprawdzenie tylko nie wiem czego. poszlam do innego banku na tym samym zaswiadczeniu taka sama sume kredytu doatalam w 15 minut nigdy wiecej w tym paskudnym banku,
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
didi322 / 94.251.232.* / 2014-09-27 17:07
Złodzieje i nic więcej...od 4 lat spłacam 4 kredyty nie miałam ani 1 potknięcia co do dnia...dostałam od nich kartę kredytową i też przez 2 lata nie miałam problemów od jakiegoś pół roku nagle zaczęłam dostawać oczywiście na karcie kredytowej najpierw 16zł do zapłaty później 25 a następnie 50 dodatkowo ze zalegam co jest nie prawda bo historia przelewów jest jednoznaczna że płacę w terminie...pani z windykacji zadzwoniła do mnie i że mam dokonać wpłaty w ciągu dwóch dni a ja że właśnie straciłam pracę i nie mam a tam jest wszystko uregulowane pani na to że nie ponieważ są odsetki więc się pytam jakie a ona mi na to że jak nie zapłacę to mi windykator do domu przyjdzie no więc ja na to żeby mnie w takim razie w dupę pocałowali bo nawet złotówki już ode mnie nie dostaną spłaty kredytów jeżeli tak postępują z ludźmi którzy są stałymi klientami i uczciwie spłacają...ODRADZAM W 10000000000% ten bank bo to banda największych oszustów jakich znam...opowieść pt że u nas nie ma tak jak w innych bankach i nie pobierają dodatkowych opłat to jedna wielka ściema...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
didi322 / 94.251.232.* / 2014-09-27 17:12
dodam do tego postu jeszcze że na karcie mam zablokowane prawie 400zł...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
mączka123 / 83.245.234.* / 2014-09-22 09:00
Skandal, że taki bank istnieje na polskim rynku!!! Miałam już dosyc okradania mnie, zarozumiałości i niekompetencji pracowników (w kilku oddziałach w Polsce).
Na początku lipca poprosiłam o zlikwidowanie konta, potraktowano mnie jak swojego niewolnika!
Dlaczego i z jakiego powodu?, musiałam sie długo tłumaczyć! Niekończące się przez miesiac natrętne, dręczące telefony od rana po ciemny, letni wieczór z nowymi ofertami! Spłaciłam jednorazowo dwie karty kredytowe i już trzeci miesiąc, wciąż przychodzą odsetki do spłącenia!!!
Mdli mnie reklama banku CA i niedobrze sie robi na kolejne e-maile z odsetkami i telefony z ofertami!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
jan g. / 178.180.171.* / 2014-09-23 22:55
calkowicie popieram-bank nie warty grosza-po co to jeszcze istnieje
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
tadzio558 / 91.238.56.* / 2014-09-13 13:56
Bełkocząca aktorka niezrozumiałym językiem nikogo nie namówi do wzięcia kredytu
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
marek447 / 185.9.127.* / 2014-08-26 09:44
ZŁODZIEJE I NIC WIĘCEJ, mam 10 rat po 69 zł osiem z tych rat płaciłem przedterminowo, na ostatnie 2 raty spózniłem się po 10 dni i odsetki za ten okres urosły mi do 105 zł, boję się pomyśleć co by było po miesiącu, bank złodziei
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
JAN.G . / 178.180.171.* / 2014-09-23 23:01
NIC DODAC NIC UJAC -KOLEJNY PRZYKLAD ZE NIE WARTO ISC DO TEGO BANKU !!!!!!!!!!!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
oszukany! / 178.235.81.* / 2014-08-15 11:45
Tylko nie ten bank!!!!!!!!! banda złodziei! Kupiłem cośna raty i w pakiecie dostałem kartę z tego banku. Niby zero procent kredyt na towar, a prawie 600zł musiałem więcej spłacić!!!! i dalej płacę jakieś wyimaginowane kwoty! co róż mi coś przychodzi niby ostatecznego do zapłaty! Nie mam już karty, bo odesłałem do banku, tak mnie mi kazała zrobić pani z windykacji, a mimo to zaś przyszło teraz jakieś 41,25pln do zapłaty! Jak wszystko miałem już spłacone niby 2 miesiące temu! Złodzieje!!!!!!!!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
domeknastrychu / 2014-09-20 18:09
no to nieżle, kurcze to mogles gdzies to zgłosić, albo pogadac z kierownikiem banku i juz. ja się w sumie boje kredytów, ale jak juz mam cos brac to tylko w skoku wolomin, tak sa jasen zasady i co kredytw i do lokat, które zreszta i tak sa mega oprocentowane bo nawet 5%, wiec czasem warto poszukac w necie fajnych oferte, bo jak widac mozna sobie mega zaszkodzic
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Kasia789 / 185.5.216.* / 2014-08-01 21:16
Witam, mam UMOWE kredytową - raty za zakup w pewnym sklepie, na owej UMOWIE mam podane dwa konta - jedno do terminowych spłat kredytu, drugie do wcześniejszych, spłacam raty z wyprzedzeniem czyli na konto drugie a miesiąc w miesiąć dostaję nowe terminarze spłat, z miejscem na podpis i oświadczenie że akceptuję warunki zaproponowane mi w niniejszym dokumencie. W oddziale banku usłyszałam żeby nie robić nic i płacić tak jak płaciłam do tej pory - wg umowy, jeśli nadpłacam do na drugie konto.
Akurat spłaciłam jedną rzecz, braliśmy na raty kolejną, przez internet i zanim bank przysłał umowę pani konsultantka powiedziała żeby płacić "na to pierwsze konto zawsze". To po jaką za przeproszeniem cholerę w umowie którą podpisuję jest wyraźnie napisane, że PRZEDPŁATY mają wpływać na inne konto. Bank sam sobie robi zamieszanie i miesza w głowie ludzią, płacącym WG UMOWY PRAWIDŁOWO.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
mija367 / 46.169.109.* / 2014-11-10 20:37
konto do przedpłaty nie służy do wpłat "kilka dni przed terminem" tylko np do wcześniejszej całkowitej spłaty kredytu lub spłaty większej części kredytu np. 3 czy 5 rat od razu. wtedy bank przelicza powstałą nadpłatę na poczet skrócenia harmonogramu spłat lub zmniejszenia raty.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
marta 521 / 178.36.93.* / 2014-07-30 11:50
Witam
na 18 urodziny babcia dla wnuka wpłaciła
oszczędności w kwocie 6000zł trzy lata wcześniej,tak aby na 18 miał więcej.
Po tych trzech latach w tym banku otrzymała gwarantowane UWAGA!!!!6044zł
.REASUMUJĄC, PRZEZ 3 LATA BANK OPERUJĄC TYMI PIENIĘDZMI WYPŁACIŁ ODSETKI W WYSOKOŚCI 44 ZŁ.CIEKAWE ILE PRZEZ TEN CZAS ZAROBIŁ NA OPROCENTOWANEJ POŻYCZCE ?
JEŚLI CHCESZ OSZCZĘDZAĆ TO TEN BANK OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM.ZŁODZIEJE W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH.Pani oferująca ten sposób oszczędności zapewne dostała więcej prowizji.
PORAŻKA
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Były klient / 195.182.52.* / 2014-08-01 10:16
Bank sprzedający produkty, o których nie ma zielonego pojęcia - produkt strukturyzowany. Skorzystałam z takiego produktu, piekna nazwa Siła Trzech Kontynentów. Wciskają klientom, bo nie mozna powiedzieć, że oferują, wciskają twierdząc, że to super produkt oszczędnościowy, na którym można zarobić. Pracownicy wręcz zebrają, żeby klient to założył, bo mają straszne naciski z góry. Założyłam taki produkt i po trzech latach zarobiłam mega pieniądze, aż 7,11zł od 1 tysiąca. Na byle jakiej lokacie mozna zarobić więcej. Niech lepiej nie oferują klientom takich produktów. Dla porównania w Alior banku równiez założyłam produkt strukturyzowany i od 1 tysiąca zarobiłam 128zł. Credit Agricole próbuje aspirować wyżej, ale niestety niech lepiej zostanie przy swoich raciarzach.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: