Forum Forum finansoweBanki

Credit Agricole opinie

Credit Agricole opinie

pionek92 / 2012-05-09 09:13
Chcę sobie założyć konto studenckie i zastanwiam się nad wyborem banku, w sumie znam tylko jako tako Credit Agricole, bo moja mama ma tam konto. Co sądzicie o tym banku, warto tam zakładać rachunek czy lepiej wybrać inny bank?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Wyświetlaj:
wkurzona 835 / 89.69.125.* / 2014-03-04 15:59
LUDZIE OMIJAJCIE CREDIT AGRICOLE Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO ZŁODZIEJE JAKICH SWIAT NIE WIDZIAL SZWINDEL W BIAŁY DZIEŃ . Wziełam cos na raty i splacilam wczesniej ponieważ nie byly to duze raty poszłam do banku spłacic ostatnie dwie raty i poprosiłam pania o przeslanie mi potwierdzenia zakonczenia splaty to usłyszałam ze za takie pisemko trzeba zapłacic 50 zł kpina w biały dzien !!!!!!!! zadzwoniłam tydzien pózniej zapytac czy splata jest u nich zakonczona i pani powiedziała ze tak ale miałam kwote do zwrotu i poprosiłam pania o przesłanie mi tej kwoty poczta to usłyszalam w odpowiedzi ze poczta pobiera prowizje i ze moga mi na konto przelac ale ja powiedzialam ze nie mam konta to ze sobie podejde osobiscie to pani powiedziala mi ze nie zostanie mi wyplacone to w kasie bo nie maja takiej mozliwosci wiec pieniadze pójda na konto CA szok !!!!!! złodzieje a kwota o której mowa to 10 zł jest to nie duzo ale z jakiej paki mam dawac nawet 1 zł. dla zlodzieji koszmar.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
dolo / 89.161.35.* / 2014-03-01 15:28
Unikać tego banku jak ognia !!!!!!!!!!!!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Kasz 1977 / 91.216.213.* / 2014-02-12 08:35
Poszedłem do tego własnie banku (mam tam konto jeszcze za czasów Lukasa)Pani obsługująca puściła z mojego konta pieniążki jako spłatę raty w Eurobanku. Po 2 tygodniach zacząłem dostawać smsy, ponaglenia itd. ponieważ pieniądze na ratę nie dotarły. Okazało się że pieniądze poszły na jakieś inne konto do PKO BP. Na miejscu powiedziano mi że muszę podjechać do PKO i zapytać się do kogo należy konto na które poszły pieniądze! Na następny dzień porozmawiałem z osobą która pracowała w PKO i powiedziała mi 2 rzeczy:
1. Ochrona danych osobowych
2. Wina pracownika banku
Więc to bank w którym nastąpiła pomyłka powinien prostować sytuację a nie wysyłać mnie do PKO bo mi nikt nie powie czyje to jest konto. Następnie pojechałem do CA. Już wiedzieli czyje to jest konto (wow). Mocno zdenerwowany już tym powiedziałem że nie wiem jak to zrobią, ale te pieniądze dziś mają być tam gdzie powinny więc zaproponowano mi abym sobie wziął u nich KARTĘ KREDYTOWĄ i z tego zapłacę ratę Eurobanku ponieważ tamte pieniążki mogą wrócić nawet za 2 tygodnie. Po prostu brak mi słów.....
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
deex / 31.61.140.* / 2014-01-31 11:27
To są najwięksi złodzieje nie polecam nikomu tego banku wolę już wziąć pożyczkę w prowidencie niż u nich a konto to już się wypowiadać nie będę na ten temat bo szkoda słów naprawdę nie polecam nikomu
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
GSBEST / 78.10.110.* / 2014-01-30 13:23
NIKT Z PRACOWNIKÓW TEGO BANKU NIE ZNA TELEFONU DO SWOICH PRZEŁOŻONYCH. LEDWO NAZWISKO WYCIĄGNEŁEM PO 20 MINUTACH ROZMOWY.

KPINA NIE BANK
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
klientka / 178.235.98.* / 2014-02-05 20:03
zgadzam się, tak strzegą nazwisk przełożonych, że nawet potrafią przywołać ochronę danych osobowych aby niezadowolonemu klientowi utrudnić dostęp do osób odpowiedzialnych za nasze pieniądze.
SKANDAL to Bank, który odcina dostęp do konta przez internet, ponieważ pracownicy są niedouczeni, niekompetentni
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Tomek74 / 78.8.148.* / 2014-01-26 22:58
Nie będę tu pisał pochlebnie o Credit Agricole (wcześniejszy Lukas bank) a mógłbym bo mam u nich rachunek od ponad 10 lat a jedynie chcę przestrzec innych przed zakładaniem rachunku w mbanku a dlaczego? Ostatnio przez nie uwagę okradzione zostało konto mojego kuzyna właśnie w mbanku a po drugie pełno w internecie jest niezadowolonych klientów z usług tego banku (kredyty, infolinia, wpłatomaty, obsługa reklamacyjna itd wymaga dużych zmian).
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Tomasz Wrocław / 90.156.65.* / 2014-01-25 13:52
Jestem klientem tego banku ponad 15 lat, zakładałem konto jak był to jeszcze lukas bank, teraz jest bardzo niezadowolony - co roku jest gorzej, wprowadzają dodatkowe opłaty i szukają frajerów na mega drogie usługi, zdecydowanie odradzam
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Samantka / 2014-01-13 10:52
Polecam Ci również mBank :)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
mateq / 178.43.194.* / 2014-01-13 10:47
witam ma moze ktos konto w tym banku? powidzcie mi jak zrobic przelew. probuje na miloion sposobow i nic. wychodzi ze nie prawidłowy format kodu.
02 10202384 000097020119300

chce wysłac kase na ten numer. jak go poprawnie wpisac zeby kasa doszła?
wyskakuje mi taki komunikat

Zweryfikuj poprawność wpisywanego numeru rachunku. Dla numerów w formacie IBAN (podawanych jako ciąg cyfr niekiedy przedzielony spacjami), wpisz podany numer w kolejne pola w układzie: 2 cyfry, 8 cyfr, 16 cyfr. Dla numerów w formacie tradycyjnym (z myślnikiem), nie wpisuj nic w pierwsze pole, w drugie wpisz 8 cyfr sprzed przecinka, w trzecie całą resztę.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
studi79 / 178.37.240.* / 2014-02-27 14:17
W Twoim koncie jest za mało jedna cyfra i dlatego nie idzie. musi być 26 a Ty wkleiłeś 25. Spacje nie mają nic do rzeczy.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
serty / 188.33.200.* / 2014-01-28 11:27
może nie wpisuj spacji po 02 :)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
AntoniKowal / 79.186.47.* / 2013-12-31 13:18
Jedna rada dla wszystkich którzy mają u nich kredyt - po spłaceniu całego zażądajcie dokumentu potwierdzającego całkowitą spłatę! inaczej możecie się ciężko zdziwić po kilku miesiącach.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
j.m. / 212.244.53.* / 2014-02-21 12:56
wydobycie od nich takiego dokumentu kosztuje dużo zdrowia ,trzymajcie się z daleka od tego banku.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
MarthaN / 2013-12-26 22:55
Credit jest jednym z najgorszych banków z jakimi miałam do czynienia. Przestarzałe procedury, biurokracja, niekompetencja. Do jakiekolwiek zmiany na Twoim koncie potrzeba tony dokumentów (a lasy giną), a czas obsługi to wieczność.
Bank internetowy ma przestarzały interfajs, brak podstawowych funkcji (potwierdzenie przelewu zamawiasz, nie masz go online, nie mówiąc już o tym, że jak się pomylisz w przelewie, to zapomnij o jego wycofaniu. Nawet jeśli przelew jest zlecony, a jeszcze nie zrealizowany.
Właśnie próbowano mi wmówić, że banki pracują w święta i w nocy (22.00).
Wszystkim, którzy mają konto w Credit z własnej woli gratuluję.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
pozytyw23 / 89.75.129.* / 2014-02-11 13:15
oczywiście że można pobrać potwierdzenie online, po przez opcje drukuj, automatycznie zapisuje potwierdzenie w formie pdf na komputerze. Mam Konto od 7 lat i nie spotkałem się z żadnym problemem ze strony banku, kredyty dostaje w 15 minut na oświadczenie, po co żądać potwierdzenia spłaty kredytu skoro w historii przelewów można pobrać wszystkie wpłaty na dany rachunek.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Grzegorz Wałbrzych / 78.8.166.* / 2013-12-19 06:49
Za czasów Lukas Banku polecałem innym otwarcie konta. E-konto i jedna tylko opłata za token. W tej chwili płaci się za wszystko. W poniedziałek przelałem pieniądze na spłatę kredytu gotówkowego. Po dwóch dniach dzwonię i okazuje sie że kredyt się jeszcze nie zamknął-mimo 2 tys wpłaconych wiecej niz wyliczone przez infolinie. System ma dwie doby by rozliczyc kredyt ( wiadomo kwota to 50 tys) wiec odsetki policza sie i zwrot ubezpieczenia sie zmniejszy, a najlepsze jest to ze jak chce potwierdzenie na pismie to po 21 dniach otrzymam ale 50 zł opłata.Uciekam od nich po 10 latach.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Tadeusz Wolski / 89.73.9.* / 2013-11-30 15:38
Zawiodłem się na tym banku mam konto dopiero dwa miesiące. Zamierzam zrezygnować, posiadam wyciekłe dane innych osób i myślę że inni mają moje dane. Zainteresowanych zapraszam i mogę pokazać że mi przysyłają wyciągi innych osób. Mam wyciągi osób z Gdańska. Jestem w kontakcie z tymi osobami. OSTRZEGAM INNYCH. Gdzie skierować skargę. Tadeusz Wolski z Warszawy
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
przem.1982 / 78.88.95.* / 2014-04-02 14:14
witam myślę ,że powinieneś to zgłosić do komisji nadzoru finansowego.bo łamią prawo
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
mery794 / 83.6.159.* / 2014-03-01 09:39
Do kolezanki tez regularnie przychodzily maile ze WSZYSTKIMI danymi jakiejs kobiety z drugiego konca Polski. Kilka razy zglaszala to w oddziale Credit Agricole ale zupelni ich to nie interesowalo i nic z tym przez rok nie zrobili mimo systematycznefo przypominania.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Gość370 / 178.42.255.* / 2013-12-01 22:57
Panie Tadeuszu prosze napisac skarge do
- porady@dlakonsumentow.pl
-Komisji nadzoru finansowego
-Prezesa UOKIK
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Gość370 / 178.42.255.* / 2013-12-01 22:44
W styczniu 2013 r otrzymałem kredyt tzw .limit remontowy z Credit Agricole na usługę stolarską proste szafki kuchenne.W ciągu 3 dni bank wyplacil cały mi przyznany limit kredytowy stolarzowi którego bank nazywa swoim partnerem usługodawcą.
Minęło pomad 11 miesięcy a usługa do tej pory nie została wykonana. Zgłosiłem 5 pisemnych reklamacji do banku na co bank odpowiada ze raty kredytu nalezy splacac terminowo a otrzymana informacja od stolarza potwierdza ze usługa jest wykonywana.To brzmi jak horror i jest horrorem w moim przypadku który zafundował mi Credit Agricole
Ta oferta Credit Agricole powinna być uznana za produkt niebezpieczny na terenie RP bo moze naruszać interes zbiorowy tj. wielu kredytobiorcow.
Credit Agricole jest jedynym bankiem na terenie RP który oferuje tzw. limit remontowy .
Nie wiem jak odbywa się dopuszczanie takich ofert bankowych na rynek RP ale ewidentnie ktoś nie przewidział ewentualnych skutków dla kredytobiorcy tak jak w moim przypadku, jeżeli trafia się na takiego oszusta a to malo powiedziane .W tym przypadku to oszustwo solidarne banku i stolarza,
którego to bank nazywa swoim partnerem."Ciekawym" jest rowniez sposób w jaki mozna zostać partnerem tego banku - bardzo prosty, wystarczy wejsc na stronę tego banku " zostań naszym partnerem" wpisać dzialalnosc gospodarcza zarejestrowac się dostać za to wynagrodzenie i zaplate za każdego kredytobiorce który podpisze umowę.Miałem mieć za kredyt proste meble kuchenne a ich nie mam, to za co spłacam kredyt ? teraz czeka mnie niekonczace się dochodzenie swoich roszczeń i mam spłacać kredyt którego fizycznie na konto nie dostałem bo kredyt przyznany mnie , bank wyplacił osobie trzeciej.To chyba jakiś ewenement w kraju Unii Europejskiej
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
niezdecydowana / 89.230.230.* / 2013-11-29 22:30
Zdecydowanie lepiej wybrać inny bank. Jakiś czas temu założyłam konto w Credit Agricole i jestem bardzo nie zadowolona; najbardziej niedopracowane jest ekonto..robienie przelewów to horror, non stop coś sie zacina albo nie chce działać. Mam konto w innych bankach i wszystko załatwiam bez najmniejszego problemu..tutaj niestety nie. TOTALNA PORAŻKA. Gdy zakładałam konto hahah dostałam długopisem na ulotce wypisane loginy ( powinno to byc wydrukowane i podpiete do umowy!) jak dzwoni sie na infolinię.. nic Ci nie pomogą! obsługa w banku nie lepsza. Jestem stanowczo na NIE i odradzam wszystkim.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Stenia584 / 83.22.73.* / 2013-11-11 10:26
klient z 20 letnim stażem w tym banku traktowany jest jak śmieć i oszust.Kredyt spłacony rok przed terminem,nigdy debetu ani zaległości stan konta na koniec okresu rozliczeniowego jest zawsze między 1000 a 3000zł i otrzymujesz tytuł nie zaufanego klienta banku.Przy wzięciu obecnie kredytu masz najwyższe oprocentowanie-bo jesteś oszustem.Koniec niech rozpadnie się wreszcie ten bank!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
oszukany989 / 46.22.174.* / 2013-11-23 21:10
Przestrzegam przet ty bankiem do kredytu gotówkowego 12tys obowiazkowe ubezpieczebie 2700zł plus 960zł prowizji no i odsetki 3800zł, i na 3 lata wychodzi ci 7500zł kosztu dodatkowego-nieżle, więcej niż u najgorszych lichwiaży !!!!! Omijajcie ten bank ,,,
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
to / 93.105.191.* / 2013-12-15 20:39
Ja również przestrzegam pożyczyłem 5000 ubezpieczenie 1600+ odsetki kosmos + prowizja na 3 lata koszt dodatkowy 4600 legalny zarobek.
Spłaciłem po 3 m i czekam na zwrot ubezpieczenia.Gdy po spłacie byłem w punkcie obsługi głupie pytania i podśmiechujki.Tak w sumie jak frajer podpisałem takom umowę na chwile straciłem czujność i już chwila wykorzystana i mamy podpisał. Mam konto w PKO BP tam ma zaufanie do pracowników i idealne konto , kredyty dogodne to po co mi jakieś eksperymenty.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: