Forum Forum finansoweBanki

Credit Agricole opinie

Credit Agricole opinie

pionek92 / 2012-05-09 09:13
Chcę sobie założyć konto studenckie i zastanwiam się nad wyborem banku, w sumie znam tylko jako tako Credit Agricole, bo moja mama ma tam konto. Co sądzicie o tym banku, warto tam zakładać rachunek czy lepiej wybrać inny bank?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Wyświetlaj:
Cimek / 60.230.198.* / 2013-06-29 14:59
Ja tez jestem niezadowolony. Dziadowska firma, balagan i brak logiki. Skuszony reklama w Carrefourze o darmowej karcie kredytowej otworzylem konto z limitem 1000zl. Nie bylo darmowe, bo chociarz nie korzystalem po paru miesiacach przyszla oplata za obsluge konta. Tak naprawde nie potrzebowalem go wcale, mam inne karty, skoro wiec nie bylo darmowe poszlem do tej samej pani i poprosilem o zamkniecie konta. Nie bylo problemu, podpisalem zerwanie umowy, wyzerowalem zaleglosci, oddalem karte i odeszlem. Myslalem, ze po sprawie, grubo sie mylilem, cyrk sie dopiero zaczal. Polecenie zaplaty przychodzily dalej, zadzwonilem zapytac co jest grane, okazalo sie, ze zamknalem konto, ale.....nie zerwalem umowy o limit kredytowy na nim. Paranoja, nie mam konta, karty, numeru ani zadnej mozliwosci placenia ale mam wirtualny limit kredytowy za którego obsluge mam placic. Od razu zazadalem zerwania limitu, dalej przychodzily rachunki. Wydzwanialem wiele razy i wyslalem im trzy listy z potwierdzeniem odbioru, zeby miec pewnosc, ze dostali na pismie, prosbe o zerwania umowy o ten limit, ale chociarz to nie logiczne oni wciaz zadaja oplat, i to za kazdym razem robi sie wiecej. Otworzylem jedno konto jednym podpisem, nikt mi nie powiedzial, ze mam otwarte dwie rzeczy i musze zamknac to dwoma osobnymi wnioskami. Oplaty nie sa wysokie, cala ta sprawa wyglada komicznie, ale nikt nie popatrzy na to ze zdrowym rozsadkiem i powie "przepraszamy, to rzeczywiscie glupie" tylko kazdy od obslugi klienta po kierowników brnie w zaparte i zada oplat za cos czego nie ma. Nie mam zamiaru placic za ich niedociagniecia, zostalem w to wpuszczony bez mojej wiedzy i to ich nieudolnosc doprowadzila do tej parodii, nie wiem jak to sie skonczy, ale nie chce miec z nimi wiecej nic wspólnego. Po miesiacach wyklucania sie, traktowanie mnie jest dalekie od traktowania jako klienta, wszystkim goraco odradzam.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
KORALUNIA / 178.56.235.* / 2013-08-22 20:07
o rety myslalam ze tylko ja mam podobne problemy ...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
zniesmaczona / 188.33.72.* / 2013-07-12 22:28
Poszłam do jednego z oddziałów w Łodzi, chciałam skonsolidować kredyty, a doradczyni chciała mi je spłacić nowym kredytem, ale nie konsolidacyjnym tylko konsumpcyjnym, a najlepsze jest to, że nic mi o tym nie powiedziała, dopiero jak wydrukowała mi umowę i przedtsawiła do podpisania, przeraziłam się, gdy policzyłam jakie mam koszty kredytu do spłacenia! Doradcy kłamią, nie udzielają informacji, ta pracownica okłamała mnie, że ubezpieczenie mam obowiązkowe, mało tego nie powiedziała mi, ze mam 2 opcje do wyboru, tańszą i droższą, tylko sama wybrała za mnie tę droższą!!!! LUDZIE UWAŻAJCIE NA TO CO PODPISUJECEI W TYM BANKU!!!!! JA uciekam do konkurencji.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
nowinka / 79.185.30.* / 2013-10-25 20:56
Doradczyni zrobila to co musiala. taka jest polityka sprzedac jak najwiecej i jak najdrozej. Miejcie sie na baczności klienci!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
stenia1 / 83.4.112.* / 2013-06-15 09:07
hahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
spłaciłam kredyt w całości przed czasem a oni nadal potrącają ratę!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
nokomment / 83.27.247.* / 2014-01-10 11:36
I uważa Pani, że jest to śmieszne?. A może ma Pani zlecenie stałe uruchomione, które trzeba samemu wyłączyć. Bank sam sobie pieniędzy nie może ściągać
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
joaśka666 / 212.91.29.* / 2013-11-12 00:01
a to dobre!mam podobną sytuację,spłaciłam wcześniej raty bezpośrednio w banku,dostałam potwierdzenie że kredyt został spłacony w całości a po pół roku żądają ode mnie spłaty rat i straszą komornikiem.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
paulina100 / 46.112.156.* / 2013-06-26 18:20
trzeba odwołać zlecenie stałe, które ustawiłaś na koncie, przy kredycie gotówkowym bank sam sobie nie potrąca,
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
klient1 / 87.204.202.* / 2013-06-10 13:34
tam dyrektorzy i menagerowie zupelnie się na produktach nie znają, nie mają żadnej decyzyjności, więc jak inaczej może być jak tylko źle.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
prywatny50 / 83.5.228.* / 2013-06-06 19:44
Spłaciłem kredyt w styczniu 2011r i do dnia dzisiejszego tj. 05.06.2013r widnieje informacja o aktywnym kredycie w BIK-u. Za zaświadczenie pobierają 50 PLN. Uważajcie, odradzam ten bank.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
jeszczejedenoszukany / 77.115.106.* / 2013-06-11 14:06
Podobnie mam. Jeszcze złodzieje żądają zapłaty za coś co powinno się należeć z automatu, tj usunięcie danych i zaświadczenie o spłacie. NIGDY WIĘCEJ WSPÓŁPRACY Z TYM PSEUDOBANKIEM
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
nuś / 46.186.94.* / 2013-06-06 18:25
Lucas to było dno a c&a to kontynuacja . Poziom obsługi i niekompetencja to porażka . Nachalne nagabywanie przez obsługę przy okienku !!!! to cały profesjonalizm . W każdej placówce co innego mówią i robią .Aroganccy pracownicy nie rozumieją odmowy klienta
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
zzzzzzzzzzzzz / 87.209.163.* / 2013-07-15 23:35
Jak taki/taka jesteś mądra tlo zapewne wiesz że nie było nigdy LUCASA tylko LUKAS ale cóż analfabetów w narodzie nie brakuje - sami specjaliści
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
mMirasek45 / 86.23.92.* / 2013-09-12 12:13
A Ty, upiardliwcze - sam jak największy Specjalista od gramatyki i poprawnej pisowni. Daj sobie spokój, zrób coś pożyteczniejszego zgorzknialcze.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
PYŚKA / 83.15.58.* / 2013-06-04 12:03
Witam!
My z mężem również staramy się o kredy hipoteczny w tym banku. Wniosek złożyliśmy 06.04.2013 roku i do tej pory nie mamy nawet decyzji wstępnej czy dostaniemy ten kredyt (jakaś paranoja ). jak było do załatwiania kredytu to pani na obsłudze powiedziała, że wszystkie formalności będą załatwione w 1 miesiąc a tu niebawem zacznie się już trzeci. Przestrzegamy wszystkich którzy biorą tam kredyt, że nie należny ufać pracownikom którzy mówią, że umowa będzie lada dzień i pilnować warunków umowy ci innego mówią co innego piszą. WIELKIE ROZCZAROWANIE I PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
gość 2 / 91.212.242.* / 2013-10-16 11:56
NIE POLECAM.
Oferta kredytu mieszkaniowego: dość dobra.
Opieka doradcy: Gdańsk, Grunwaldzka 99/101 Tel. Doradcy Hipotecznego: 512 191 467 – ładne słówka na początku, potem brak kompetencji i ignorancja. W pewnym momencie przestał się kontaktować (ostatnie wiadomości 1,5 miesiąca od złożenia wniosku „Proszę o 2 dni. Walczę w centrali o Państwa warunki”, „jestem na spotkaniu, oddzwonię” nie oddzwonił już nigdy (może przestał pracować). Żeby być dobrym doradcą trzeba mieć trochę doświadczenia życiowego – kredyt mieszkaniowy to nie zakup lodówki.
Kontakt z centralą: po dwóch miesiącach od złożenia wniosku napisałem reklamacje . Po trzech miesiącach od złożenia wniosku nie wydano formalnej decyzji.
Miesiąc czekałem na odpowiedź w spawie reklamacji. Bank umył ręce: napisano, że to maja wina, bo postawiłem warunek. Oczywiście, którego bank nie miał ochoty zaakceptować.
Chciałem być ich klientem – nigdy nie będę i odradzam innym. Są jeszcze inne banki.
Zachowałem zdrowy rozsądek i złożyłem wnioski jeszcze w trzech innych bankach – oba PKO i BZ wydały decyzje w ciągu dwóch tygodni.
PODSUMOWUJĄC: jeżelibym zaufał tylko dość dobrej ofercie, dziś musiałbym ponosić konsekwencje za przekroczenie terminów umowy przedwstępnej.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
interion / 31.182.68.* / 2013-05-24 23:58
Ja staram sie o kredyt mieszkaniowy, MASAKRA, odrzadzam na 100% ten bank, na szczeście mam alternatywę, ciutek droższa, ale pewna.
Zwodzą jak mogą, że umowa juz jest gotowa i wystarczy podpisać, apotem okazuje sie, ze jeszcze potrzebują jeden dokument i mozna podpisaywać umowę, ale jakoś już ciągnie się to ponad 5 tygodni i umowy nie widać, a dokumenty maja od 4 tygodni i co chwila cos nowego wyskakuje, PORAŻKA
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
ireneusz957 / 159.205.40.* / 2013-05-30 22:37
Witam, chcę przestrzec przed zaciąganiem kredytów w banku Credit Agricole bo możecie wszystko stracić. Ja wziąłem kredyt na zakup samochodu, straciłem pracę i miałem zaległości paru rat. Zabrano mi samochód ale dostałem nową pracę i spłaciłem całą zaległość + nadpłaciłem jedna ratę do przodu. Dział Kredytów Trudnych w Sopocie kasę przyjął ale po wpłaceniu zaległości + nadpłacie zdecydowali, że nie oddadzą mi samochodu tylko sprzedadzą przez komornika za 25% wartości, a ja mam spłacić resztę kredytu mimo, że samochód na który wziąłem kredyt zabrali i sprzedadzą po złodziejskiej cenie i nie ma możliwości odwołania się od tej decyzji. Uważajcie na ten Bank i na oddział w Sopocie, co innego obiecują i co innego robią, to jawne złodziejstwo. Chętnie nawiążę współpracę z wyspecjalizowanym biurem prawnym, które pomoże mi na drodze sądowej uzyskania odszkodowania od banku za celowe doprowadzanie do wielotysięcznych strat. Obraz banku przyjaznego dla klienta w przypadku Credit Agricole to czysta fikcja i oszustwo
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Klientka / 164.127.28.* / 2013-05-16 19:09
Podpisałam z nimi umowę o kredyt mieszkaniowy. Wstrzymali wypłatę kredytu do czasu, aż zgodzę się na zawarcie umowy ubezpieczenia w stawce prawie 3-krotnie wyższej niż umówione (miało być 7400, a teraz jest 18500) i to za ubezpieczenie w ograniczonym w stosunku do umówionego zakresie. Pani doradca zapewniała mnie (mam to na piśmie), że ROR jest bez opłat, a okazuje się, że kosztuje 16 zł miesięcznie. Stanowisko banku teraz jest takie: albo się godzisz na nasze warunki, albo ci nie wypłacimy kredytu. NIGDY W ŻYCIU NIC W TYM BANKU NIE WEZMĘ!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
GREGCA / 91.229.22.* / 2013-05-22 12:05
WITAM

Szkoda gadać - kredyt mieszkaniowy w dwa dni - śmiechu warte - wniosek z dokumentami złożyliśmy w połowie kwietnia (wszystko było ok. Jak sprzedawali to zachwalali a teraz 21.05. decyzji brak - konto w banku od 2004roku i zamykam - takiego traktowania to nie mieliśmy dawno a kolega jak się starał o 150000 kredytu zarabiając on 3750 netto żona 1600netto to sie okazało, że jak stopy spadły to oni zdolność stracili... paranoja
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Madzia2 / 2013-05-22 13:37
No niestety Credit Agricole nie ma dużo do zaoferowania swoim klientom... jak dla mnie jest to jeden z gorszych banków na polskim rynku... no ale to tylko moje odczucie...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
zboj_z_maczuga / 79.191.92.* / 2013-05-15 21:39
Właśnie jestem w trakcie przenoszenia konta z tego banku do konkurencji. CA to totalna porażka. Konto mam u nich grubo ponad 10 lat, zakładałem jeszcze w Lukasie i wtedy byli bardzo wysoko przeze mnie cenieni – nie było żadnych problemów z kredytem odnawialnym, wszystko było w terminie i jak należy a odkąd zmienił się właściciel to już jest po prostu tragedia – opłaty za to co konkurencja ma za darmo (np. 2 zł za sprawdzenie salda w bankomacie), jakiś pakiet pomocowy (1,99 zł), opłata za kartę (6 zł) + jeszcze jakieś tam inne kwoty wyszczególnione na wyciągu jako „opłata” i ciach – 5 zł. Kredyt odnawialny ma też bardzo wysokie oprocentowanie 19% - chyba jedno z najwyższych na rynku… Gwoździem do trumny były propozycje kredytu – najpierw kiedy kupowałem samochód – poszedłem do CA, jako do mojego banku i dostałem najgorsze warunki z wszystkich banków, do których wysłałem zapytania… Nie skorzystałem… Ostatnio potrzebowałem na szybko małego w sumie kredytu – na 3 tys. Zł – i oto co zaproponował mi CA, jako stałemu klientowi – 72 raty po 105 zł!!! Z 3000 zł zrobiło się 7560 zł!! Ja rozumiem, że bank musi zarobić, ale ludzie!! Zachowajmy jakieś proporcje!!! 7560 – 3000 = 4560!! To jest 152% kwoty kredytu!! Kiedyś, jeszcze w Lukasie pożyczyłem u nich 2000 zł a oddałem jakieś 2600 i to było dla mnie OK, liczyłem na podobne proporcje z CA a dostałem niespodziankę. Drugą opcją było 36 rat po 155 zł czyli wychodzi 5580 zł – niby mniej ale też ponad 80% kwoty kredytu musiałbym podarować bankowi. Poprosiłem o zniszczenie umowy, którą już podstawiano mi do podpisania… Jeszcze kiedyś, jakieś 2 lata temu chciałem zwiększyć limit kredytu odnawialnego – dostałem odmowę, ale w zamian zaproponowano mi kredyt gotówkowy – żałość i wstyd… Gwoli wyjaśnienia – mam bardzo stabilną sytuację zawodową i zarobki może nie najwyższe w kraju ale kwota netto znacznie przekracza 3 tys. Te 3 tys. wziąłem w końcu u konkurencji dosłownie naprzeciwko (36 rat po 99,81 zł, czyli ok. 20% kwoty kredytu podarowałem bankowi, ale to i tak o wiele mniej niż w CA i to są dla mnie normalne proporcje). Tak więc – bye CA i oby nigdy więcej! Zresztą – każdemu zdecydowanie odradzam!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
CA porażka / 83.8.86.* / 2013-08-24 21:44
Ja miałam identycznie, konto mam (w sumie to miałam bo też przeniosłam) w Credit od paru ładnych lat, spłaciłam terminowo jeden kredyt wzięty wcześniej w Lukasie to jako stały klient nie chodziłam po innych bakach bo myślałam, że w moim dostane najlepszą ofertę i uwaga szok... zależało mi na 15 tys. na samochód na okres około 3 lat a zaoferowali mi tylko 13 500 na 7 lat i oddać musiałabym 32 tys. Śmiać mi się chce do tej pory, porażka straszna. Zrezygnowana już poszłam z ciekawości do innego banku i w zamian za przeniesienie konta dostałam 15 tys na 4 lata i moja rata wynosi prawie tyle co tam płaciłabym przez 7 lat - 419 zł. wiec oddaje 20 tys. Wszystkim odradzam CA.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
CA porażka / 83.8.86.* / 2013-08-24 21:44
Ja miałam identycznie, konto mam (w sumie to miałam bo też przeniosłam) w Credit od paru ładnych lat, spłaciłam terminowo jeden kredyt wzięty wcześniej w Lukasie to jako stały klient nie chodziłam po innych bakach bo myślałam, że w moim dostane najlepszą ofertę i uwaga szok... zależało mi na 15 tys. na samochód na okres około 3 lat a zaoferowali mi tylko 13 500 na 7 lat i oddać musiałabym 32 tys. Śmiać mi się chce do tej pory, porażka straszna. Zrezygnowana już poszłam z ciekawości do innego banku i w zamian za przeniesienie konta dostałam 15 tys na 4 lata i moja rata wynosi prawie tyle co tam płaciłabym przez 7 lat - 419 zł. wiec oddaje 20 tys. Wszystkim odradzam CA.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Pracownik3210 / 188.33.89.* / 2013-11-08 00:00
to prawda... polityka centrali jest taka żeby sprzedawać jak najdrożej! dwóch klientów odmówi ale trzeci sie zgodzi... prawie wszystko to kłamstwa... a dyrektorzy karzą tak sprzedawać i mówić że negocjujemy z klientami...

jestem w trakcie zmiany pracy...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Greta692 / 82.139.19.* / 2013-05-15 12:19
Takich klientów jest tysiące: ) stosują złodziejskie procedury nie liczy się klient tylko kasa. arogancja i brak kompetencji personelu też ma dużo do życzenia. Oszukują klientów jak mogą. Zastanów się im weźmiesz kredyt lub założysz konto !!!!!!!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Marian01 / 2013-05-15 14:15
Jak dla mnie naprawðe kiepski bank, tak samo jak Lucas Bank tak teraz Agricole, nie polecam!! Naprawdę kiepska obsługa...!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
elwa114 / 83.2.52.* / 2013-04-10 21:13
JA TEŻ SIĘ NA NICH PRZEJECHAŁAM,PRZECIĄGALI NAS Z KREDYTEM DWA MIESIĄCE ,JESTEŚMY Z MĘŻEM LUDŻMI UCZCIWYMI OBOJE PRACUJEMY MAMY DOCHODY DUŻE A POTRAKTOWALI NAS I PRZEGONILI Z PAPIERKAMI JAK DZIADÓW,BANDA ZŁODZIEI,POWINNI TO WSZYSTKO PUŚCIĆ Z DYMEM
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
jan wolny / 83.27.19.* / 2013-03-14 09:27
monam 1...a gdzie tu rozum,bra
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
a.a.a.a / 78.159.73.* / 2013-03-27 13:34
Nie polecam.
Mają niekompetentnych i niedoinformowanych pracowników. Zostałem przez pracownika banku wprowadzony w błąd (oszukany)przez co straciłem pieniądze.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
fordonka / 79.135.171.* / 2013-05-23 10:42
Rozkładając zadłużenie karty kredytowej na raty zostałam wprowadzona w błąd odnośnie opłaty za plan ratalny. Pracownica nie poinformowała mnie ,że w tej opcji tj. kredyt prostoliczony opłatę za plan ratalny będę ponosiła nie jednorazowo a co miesiąc. Jest to naciąganie klienta, po spłacie całkowitego zadłużenia zrezygnuję z usług tegoż banku.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
Barney23 / 2013-03-27 13:57
Jeden z gorszych banków z jakim miałem do czynienia... ale tak samo było z Lucas Bankiem... nic się nie zmieniło... no cóż... teraz już wiem zeby nie mieć nci wspólnego z Credit
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
jan wolny / 83.27.19.* / 2013-03-14 09:09
do monam 1 ...a gdzie tu rozum , brać kredyt na takich warunkach.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
nikoltast / 213.25.24.* / 2013-03-25 15:46
bank wysyła sms-y z ofertą brania kredytów - nie znając kto jest pod tym numerem - dostałam 2 sms-y choć nigdy nie brałam tam kredytu.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
gość55 / 83.8.197.* / 2013-08-01 15:45
Mojej siostrze też wysłali. Jest ich stałym klientem. Nie ma umowy o pracę ale kontrakt, regularne wpływy na konto i nie dostała 2 tyś...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
klientttt / 46.113.43.* / 2013-01-13 20:20
Lepiej wybrać inny bank, oni się tylko reklamują, szkoda, że nie opisali jak postąpili z akcjonariuszami z Europejskiego Funduszu Lizingowego, których było tylko kilku i posiadali 9 tysięcy akcji.Także wszystko wygląda tylko ładnie na ekranie, a w rzeczywistości nie liczą się z klientami !!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
bret / 87.63.117.* / 2012-12-17 20:36
LUDZIE NIE BIERZCIE TAM KREDYTOW POLOWE AKCJI TEGO BANKU MA WINDYKACJA KRUK
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]
V105 / 178.42.178.* / 2013-03-29 14:46
Ludzie to jakaś lichwa najpierw proponują człowiekowi kredyt człowiek przynosi zaświadczenie o zarobkach nie mając żadnych zobowiązań a oni się wycofują nie udzielają kredytu i nawet nie tłumacza dlaczego , kadra niedouczona, nie kompetentna żenada
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zbigniew_mirzulski.]

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: