Forum TechnologieIT i Telekomunikacja

Cyfryzacja w Polsce. Zobacz, czym to grozi

Cyfryzacja w Polsce. Zobacz, czym to grozi

Money.pl / 2012-01-27 07:30
Komentarze do wiadomości: Cyfryzacja w Polsce. Zobacz, czym to grozi.
Wyświetlaj:
jagerres / 31.63.37.* / 2013-03-11 19:44
to jest istna klapa, nadaje się po prostu na szmelc. jak można coś oglądać na cyfrowym sygnale jak zakłóca go sygnał z telefonu komórkowego a nawet przejeżdżający skuterek a o mobilnym internecie to nie wspomne bo jak jest aktywny w promieniu 4 metrów to ino same kratki na ekranie a skuterek jedzie dziesięć metrów od i to samo kratki a już telefon komórkowy to ino czarny ekran i jak można coś oglądać jak co chwile coś zakłóca ?zmieniłem nawet tv i zmieniałem dekoder dvbt i wszędzie tak samo po co to komu jak nie można z tego spokojnie korzystać.
dsaad / 192.193.116.* / 2012-01-27 09:45
A ja sobie wlaczam lampe i robie rekami cienie na scianie - lepsze to niz nie jeden program puszczany w telewizji - POLECAM! :) "Cyfrowa telewizja? A na co to komu?"
Peter77 / 79.190.179.* / 2012-01-27 09:11
Faktycznie straszny problem. W ogóle nie mam TV i polecam wszystkim. Ogłupiająca papka absorbująca uwagę. TV mówię NIE.
mmx / 2012-01-27 09:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Bo TV jako taka wogóle mnie nie interesuje. Oglądanie tuska, lisa, kraśki i innych + celebrytasów jest niemal jak koszmar.

TELEWIZJA? NIE DZIĘKUJE!
lemoniadowyJoe / 83.9.131.* / 2012-01-27 08:52
Cóż z tego. że techniczne możliwości przekazu stają się coraz bardziej wyrafinowane, skoro treści przekazywane są coraz bardziej denne. Jaki ma sens oglądanie tych pie.rdoletów w TV w jakości HD. Mój telewizor wylądował parę lat temu w piwnicy. I tam będzie sobie stał, aż go w końcu wystawię przy śmietniku.
romek22 / 194.1.153.* / 2012-01-27 08:37
A ja nie mam wogóle odbiornika TV i wcale nie czuję się jakiś wykluczony. TV to mam wrażenie opium dla ludu i tyle. Naprawdę nie żałuję tej decyzji pozbycia się TV, mam teraz bardzo dużo czasu. Warto spróbować.
krukowscy@op.pl / 81.219.53.* / 2012-01-27 08:10
Protestuję p-ko odmowie umieszczenia na multipleksie cyfrowym TV TRWAM i żądam należnego miejsca dla telewizji katolickiej i jej milionowych odbiorców, wartościowej, z ambitną publicystyką i wartościami chrześcijańskimi na bazie prawdy i troski o rodzinę. Panie Dworak - jest pan manipulatorem.
NIE - dla pustyni intelektualnej i moralnej!
tomek29kce / 80.48.239.* / 2012-01-27 07:30
To nie będzie wykluczenie panie psorze, a uszczęśliwienie, bo będzie można czas spędzić bez tej papki jaka jest serwowana we wszystkich telewizjach bez wyjątku. Przyrost naturalny może wreszcie wzrośnie.
Poza tym i tak jak będą np. gęste opady śniegu, to zobaczymy na ekranie co najwyżej fraktale :-), więc nie tylko biedacy będą wykluczeni.

Najnowsze wpisy