Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Cypr nie jest wyjątkiem, grożą klientom banków w całej strefie euro

Cypr nie jest wyjątkiem, grożą klientom banków w całej strefie euro

Wyświetlaj:
kokochanel / 82.210.153.* / 2013-03-26 21:11
jak Polska wejdzie do strefy euro to ja zmieniam obywatelstwo i wyprowadzam się nawet do czech, a nawet na białoruś. W żydowskim kraju nie będę mieszkał!
hanibal / 83.28.16.* / 2013-03-27 00:57
właśnie o to im chodzi by Polacy wyjechali z kraju.
mówią, im Polaków mniej tym więcej miejsca dla nas, kto zostanie GOYEM się stanie.
Floyd / 2013-03-26 22:07 / Tysiącznik na forum
Jesteś potomkiem mieszkańca Jedwabnego?
erpe / 83.8.129.* / 2013-03-26 20:02
czyli od dzisiaj banki mogą ryzykować, w razie czego zapłacą ciułacze. Prezes dostanie premie, rząd będzie zadowolony bo tani kredyt napędzi koniunkturę do wyborów i nikt za to nie odpowie, jak w USA. w d.. dostaną ciułacze i kredytobiorcy.
no i trochę kasy pójdzie na giełdy, nie ma ryzyka, kupujemy akcje
ert / 89.76.196.* / 2013-03-26 19:52
OMG ,az sie wierzyc nie chce ze goscie cos takiego mowia.Jak bank wpadnie w klopoty to moze zabrac czesc depozytow .To sie w pale nie miesci.Zlodziejstwo usankcjonowane prawnie.
To na ch... komu taki banki
ACdeusz / 79.189.218.* / 2013-03-26 19:32
"...Mechanizmem tym, np. WSPÓLNYM FUNDUSZEM!!!!!, objęte byłyby kraje, które wejdą do wspólnego nadzoru bankowego. "
I już wiadomo o co chodziło Tuskowi z tym zabieganiem włączenie Polski do wspólnego nadzoru bankowego.
Będziemy łożyć na upadające europejskie banki piramidki w tym niemieckie.
Angela nie zgadza się na kontrolę banków niemieckich przez unijny nadzór bankowy / na co napierali Francuzi./
Ta niechęć ma swoje źródła żeby nie powiedzieć głębokie źródła.
Panu Tuskowi zabraknie marynarki na nowe medale .. chyba.
Boże! chroń Polskę przed tym człowiekiem!
grau45 / 31.175.82.* / 2013-03-26 19:14
Niech mi ktoś wyjaśni. Mówi się o bankructwie Cypru. Czy może chodzi o bankrutowanie banków cypryjskich. A może to to samo? Ale to by oznaczało, że banki są tam państwowe.
Nic z tego nie rozumiem.

Wiem natomiast jedno - jeśli zabiorą najbogatszym żeby ratować Cypr, to będzie to początek końca Cypru.

Pierwsze, co zrobiłbym - jako okradziony posiadacz konta w banku Cypryjskim - to przelew całej gotówki na konta w innych bankach, np. Szwajcarii.

Najnowsze wpisy