Forum Forum finansoweBanki

Cypr ogłasza tymczasowe ograniczenie przepływów kapitałowych banków

Cypr ogłasza tymczasowe ograniczenie przepływów kapitałowych banków

Wyświetlaj:
bez pieniędzy / 79.185.174.* / 2013-03-26 05:07
Jeszcze nie wiadomo ile ludzie mają gotówki na kontach. Może już zostało im 10% oszczędności. I co poskarżą się , komu? Przecież fortuny pochodziły z nielegalnych interesów.
kjui / 212.87.25.* / 2013-03-26 04:10
Trza wypłacić gotówkę ze swoich kont. I tak żadne oprocentowanie. A gotówka jest zawsze King
Farlander / 83.24.3.* / 2013-03-25 22:18
Ach, współczuję. Podobnie jak Cypryjczycy jakiś czas temu przekonałem się na czym może polegać taka polityka finansowa.

Otóż pewnego wieczoru dresy chciały mi dokonać redukcji zawartości portfela, a także przeprowadzić restrukturyzację dóbr ruchomych. Takie działanie nazywali wkładem w poprawę swojej sytuacji finansowej. Jednak po zwołaniu komisji w trybie nadzwyczajnym, w liczbie dodatkowych trzech osiłków i przeprowadzonych pertraktacjach obeszło się bez większych cięć kapitału, jak i samych podmiotów uczestniczących w tych "obradach".
robi1232 / 83.25.139.* / 2013-03-25 22:15
okradne sąsiada, unia pozwala okradać jeżeli gospodarstwo jest źle zarządzane i grozi mu bankructwo, zrobię to przecież w wyjątkowej sytuacji, tylko że w skali mikro , sasiad ma dużo kasy. bedzie chyba w świetle prawa bo na przykładzie cypru, więc nie powinni mnie posadzić. Chociaż z drugiej strony jak się mało kradnie to przeważnie się ląduje w pudle. Tobie brakuje , zabierz komuś kto tyrał i dorobił się majątku , bo przecież nikt ograbionym rosjanom nie udowodnił że ulokowali nielegalne pieniądze, a do tego momentu żadna łapa nie powinna ich tknąć. Ale jak widać jest wyjątek , w korycie zabrakło, innych sposobów tegie głowy nie potrafią wymyśleć bo ogłupieni darmową kasą dawno przestali się wysilać , to ostatecznie doszli do wniosku że jak zabrakło to najłatwiej będzie ukraść i dorzucić do koryta.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: