Forum Polityka, aktualnościKraj

Czarne chmury nad strażami miejskimi

Czarne chmury nad strażami miejskimi

Money.pl / 2012-12-22 09:56
Komentarze do wiadomości: Czarne chmury nad strażami miejskimi.
Wyświetlaj:
Oszczędny / 78.8.140.* / 2012-12-22 11:25
Oprócz straży miejskich należy zlikwidować nikomu niepotrzebny i bardzo
kosztowny Urząd Prezydenta RP, wystarczy dobry Premier. Ponadto do
likwidacji Senat, oraz Urzędy Wojewódzkie, są Marszałkowskie.
bsf / 213.238.74.* / 2012-12-22 11:14
Straż Miejska służy do ściągania HARACZU tak jak to jest w dzikich gminach w zachodniopomorskim. Fotoradary w koszach na śmieci i na drzewach zamaskowane ruskim siatkami maskującymi z czasów PRL
WKO / 213.158.217.* / 2012-12-22 11:10
Jakieś 16 lat temu w okolicach giełdy Zjazdowej w Łodzi, na poboczu drogi gruntowej zatrzymałem auto, tuż przy polu z żytem, po lewej stronie. Naprawdę nie tarasowałem absolutnie niczego. Przejeżdżała staż miejska i pokazali, że 300 metrów dalej jest zakaz postoju dla tego odcinka. Tak się uwzięli, że nie pomogły tłumaczenia ani pytania po co tu zakaz. Woreczek ziemniaczków 15kg kosztował dodatkowe 50 zł. Podkreślam 16 lat temu ! Wjazd był płatny w dwie strony, Zjazdowa była jak uklepana ziemia, błoto i bajora. Mój cel wizyty- woreczek kartofli. Cel stażników- wlepić mandat. Policja co najwyżej pogroziła by palcem. Bliskich kontaktów z SM miałem jeszcze tylko kilka od tamtego czasu Wniosek: jedynym zadaniem Straży Miejskiej jest sypanie mandatów !
antysmieciarz / 194.33.72.* / 2012-12-22 11:02
O ile poprawiłby się wizerunek naszych miast gdyby w zamian zatrudnić ludzi do zbierania śmieci. Komicznie wygląda gdy takie chłopy sobie chodzą i kontrolują a wokoło nie ma komu pozbierać papierków (niestety wszędzie ludzie śmiecą..).
policjant emeryt / 83.22.114.* / 2012-12-22 10:50
Straż miejska nie do takich powinności miała być powołana .Tym pseudo Panom pomyliły się role do jakiej byli powołani. Udają wielkich kontrolerów ruchu drogowego, a matoły o tych sprawach nie mają zielonego pojęcia.To są niejednokrotnie oderwani od pługa osiłki,którym się tylko wydaje że mogą wszystko jak poznęcają się nad staruszką w parku. Od porządku i przestrzegania prawa jest na świecie policja i ona jest szkolona przez wiele miesięcy do tego, a nie jakiś oprych ubrany w ten uniform i udaje ruch drogowy. Już dawno społeczeństwo przy wyborach powinno wypowiedzieć się na ten temat. I zdecydowanie rozwiązać tych oprychów i niech szukają pracy
Zumz / 77.112.190.* / 2012-12-22 10:12
Dwóch strażników,chłopy na schwał,stoją nad drobną staruszką,która wyszła do parku na spacer z pieskiem nie większym od kota.Staruszka przestraszona,psie trzęsie się ze strachu ,bo biegał bez smyczy...a panowie w swoim żywiole.Wreszcie można komuś dokopać! To ,że za Ich plecemi kilku huliganów rzuca koszami i łamie ławki jest bez znaczenia.Po pierwsze nie rozerwa się a po drugie huligani mogliby Im dokopać....Lepiej stłamsić staruszkę i "brytana" . Tak mi się kojarzy Straż Miejska !!!!!!!!
WKO / 213.158.217.* / 2012-12-22 11:39
Kolejna sytua z Łodzi ok. Centralu. Podchodzi jakiś kuternoga-pilnowacz aut i oferuje popilnować. Grzecznie odmawiam. Wracam po chwili a tu przebite dwie opony. W pobliżu kręci się paru gnojków. Wzywam police ale przjeżdża Straż M. Ostra dyskusja i zabierają gnojków . Niestety następnego dnia gnoje czają się z powrotem na niepokornych kierowców. A ja myślałem, że wywieźli ich do lasu, spałowali i jeśli wrócą to za miesiąc. Jedni naciągacze a drudzy wlepiacze. Pytam się: Jaka poprawa bezpieczeństwa? Chyba dla łobuzów, żeby jakiś krewki klient, nie załatwił tego co Oni powinni załatwić. Gdybym widział, że tępią dziadostwo wszystkie wolne godziny poświęcił bym na wspieranie strażników
Błażej01 / 2012-12-22 13:03
W końcu zaczyna coś się zmieniać w sprawie straży miejskiej!! Nie dowierzam że to istniało tak długo!! Jeszcze chcieli mieć większe uprawnienia!! Wolne żarty!
JanXXIII / 178.181.32.* / 2012-12-22 09:56
oczywiście zlikwidować bo ani nie są kompetentni, ani nie są fachowcami, ani nie mają narzędzi no może poza fotoradarami. Wystaarczy dać 1/3 tych kwot policji i będzie lepiej!!!!!

Najnowsze wpisy