Forum Polityka, aktualnościKraj

Czarzasty pomoże poszkodowanym przez policję

Czarzasty pomoże poszkodowanym przez policję

Money.pl / 2007-03-20 10:55
Wyświetlaj:
waz(usa) / 64.21.123.* / 2007-03-21 17:13
Juz ktorys raz widzialem (w TV) akcje tych t.zw. polskich antyterrorystow. Nazwa propagandowa dla mediow - de facto to sa wlasnie panstwowi terrorysci!
DA-old / 195.225.71.* / 2007-03-20 17:19
Niech zacznie od zaproponowania wiceprezesury stowarzyszenia Romanowi Klusce....
DA-old / 195.225.71.* / 2007-03-20 17:17
najpierw ten buc niech zacznie od siebie i sprawdzi swoją role w tworzeniu układów polityczno-salonowych. Między innymi Loża Ordynacka...
Palant!!!
kuternoga / 80.48.50.* / 2007-03-20 10:55
Cwanie wymyślone. Powstanie chyba PUP - Polska Unia Pokrzywdzonych, która wystąpi o dotacje krajowe i unijne. Zarząd - Rywin, Jakubowsaka i prezes Czarzasty na czele. Wolontariusz to pewnie Kwiatkowski. Też pokrzywdzony.
wesołobędzie / 83.6.23.* / 2007-03-20 16:15
.... do ochrony zredukowani z WSI. Radę starszych będą stanowić pozbawieni emerytur i orderów. Członkami będą ci, co nimi rzucają lub rzucali "na glebę". Oficjalna twarz partii - z zacięciem ewidentenie bandyckim. Jedna z przyczn ustania członkowstwa - zastrzelony w trakcie brawurowej ucieczki zdezelowanym czarnym BMW. Miejsce spotkań - speluny dyskotekowe.
Krzysztof111 / 15.195.185.* / 2007-03-20 15:52
NO koleganie nie czyta gazet. Niesłusznie zastrzelony chłopak i jego kolega na wózku inwalidzkim, pobici notariusze przez policję, nieuzasadnione zatrzymania, pobicia na komisariatach, nielegalne przeszukania itp. .... co rusz czyta się o nadużyciach policji.

Ciekaw jestem jak do Ciebie do domu wejdą z drzwiami powiedza "leż k**** bo Cię zabijemy" .... chociaż nic złego nie zrobiłeś... jak widać p. Czarzasty nie przetrzymywał bandziora... Wystarczyło normalne przeszukanie... w kulturalny sposób... z nakazem prokuratora...

Ciekaw jestem, czy kolega miał do czynienia z tą grupą ludzi... z takim przypadkie... chyba nie....

To niech przynajmniej sobie odpowie, czy policjant kojarzu mu się z kimś kto niesie pomoc....

Zadaj pytanie wśród znajomych ? Większości kojarzy się z niekompetencją, agresją, arogancją, bezczelnością...

Zapytaj w UK ... zrozumiesz różnice.

JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA.... POPIERAM I PRZYŁĄCZAM SIĘ ....
roman 52 / 83.30.87.* / 2008-10-14 19:31
Jestem za takim "organem społecznym" - coraz więcej jest informacji w mediach ( i nie tylko) o pobiciach na komisariatach, policjanci i policjantki są coraz bardziej bezczelni. Ostatnio znajoma syna, niepełnosprawna osoba ( epilepsja) została okradziona z dokumentów. Jak poszła to zgłosić to smarkata "niby sledcza" straszyła ją kara pieniężną bo zaczęła się plątać w zeznaniach. Była wystraszona bo ta niedouczona śledcza podnosiła coraz bardziej głos - czy tak ma pracować policja. Syn popełnił przestępstwo - na komisariacie dwaj policjanci pobili go a nawet były kopniaki dla zabawy - nazywają to rozmowa rodzicielska. Jeden z nich jest tak bezczelny że gdy mu to powiedziałem to mi powiedział - "mnie jeszcze nikt nie udowodnił pobicia na komisariacie a jakoś trzeba wpływac na zatrzymanych" - są tak pewni że nic im nikt nie zrobi bo PROKURATORZY z byle powodu umażają takie dochodzenia - czyli przedstawiciele pprawa ukrywają przestępców z odznaką policjanta - bo to jest przesepstwo z art 246 kk - pobicie w celu uzyskania zeznań grozi karą do 10 lat więzienia - ale to martwy przepis w naszym kraju
bezradna matka / 80.55.40.* / 2009-06-16 21:44
mojego syna pobito przy zatrzymaniu nic na niego nie mieli wiec zostal oskarzony za wulgarne odzywanie się do funkcjonariszy na sluzbie swiadkami byli ich koledzy z komisariatu, sedzia skazal syna na pół roku w zawieszeniu jeszcze musial płacić policjantom za to ,ze ich rzekomo zwymyslał .Do kogo mam się udać ze skarga , chyba tylko do Pana BOGA

Najnowsze wpisy