czas na Misia

qawer / 83.29.159.* / 2007-12-04 18:31
ale nie w PZU
Wyświetlaj:
cortez / 2007-12-04 20:47 / Bywalec forum
nie w PZU. Ok, to w takim razie gdzie? Mnóstwo misiowych funduszy na rynku (praktycznie każdy z TFI ma taki fundusz i AIG i BPH i DWS i Union). Trzeba się dobrze zastanowić nad wyborem TFI, bo róznie mogą sobie poszczególne fundusze radzić.
Jednak na razie ja bym się wstrzymał, przynajmniej do przyszłego roku...
Idyll / 2007-12-04 21:30 / Bywalec forum
Co prawda jestem jak narazie dość negatywnie nastawiony do funudszy MIŚS, ale powoli zaczynam się szykować do kupna kilkunastu jednostek udziałowych.
Podobnie jak ty, cortez, zastanawiam się nad wyborem, i prawdę powiedziawszy stawiałbym na dwa: Skarbiec MIŚS i UniAkcje MIŚS - są to funudsze, które stosunkowo niedawno weszły na rynek, więc mają dużą swobodę w budowie portfela i pewnie największe szanse na zyski, bo ryzyko w tym przypadku zawsze będzie bardzo wysokie.
cortez / 2007-12-07 22:08 / Bywalec forum
Jak na razie ja się poprzyglądam jak sobie te fundsze radzą. Miśków u nas zatrzęsienie, więc jest wybór. Ja jak już pisałem jak dla mnie jeszcze nie czas na inwestycje w miski, poobserwuję z dystansem:) Na pewno nie ufałbym miśkowi BPH, jak dla mnie co najmniej jest to kiepski fundusz. Co do reszty, warto się przyjrzeć zarówno "starym wygom" na rynku, jak i nowym (Uniona czy Skarbca o ktorych piszesz).
michu78 / 79.184.30.* / 2007-12-04 19:22
Pytasz się czy twierdzisz?
twierdze / 83.29.159.* / 2007-12-04 19:27
g
kaasia / 89.77.139.* / 2007-12-08 20:08
jestem nieszcześliw włascicielką mis bph. szczerze odradzam, prawdziwe dziadostwo, juz nie mam do niego siły
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy