Forum Forum dla firmKadry

Czas pracy kierowcy. Co z nadgodzinami?

Czas pracy kierowcy. Co z nadgodzinami?

Money.pl / 2013-02-28 22:29
Komentarze do wiadomości: Czas pracy kierowcy. Co z nadgodzinami?.
Wyświetlaj:
zawiedziony / 89.72.22.* / 2013-10-04 20:22
mam pytanie co do wykrecenia krótkiej pauzy ( 45 min ) mój pracodawca stwierdził że przez ten czas nic nie robię i dniówke nam pomniejsza o te 45 minut, czy tak może zrobić ?
bielka / 2013-03-01 11:24
to wszystko jest chore w tym systemie, współczuje pracy kierowcy w POlsce, bo domyślam sie ze tylko u nas tak jest skomplikowanie i tak nie sprawiedliwie i praktycznie za minimalna stawkę...
jan576 / 83.7.17.* / 2013-02-28 22:29
CZAS PRACY KIEROWCY!? ....wygląda to tak .....akceptujesz nasze warunki albo odejdź ! .....do granicy wystawiane są dwie urlopówki ,jeśli auto dojeżdża bez kontroli obowiązuje urlopówka nr 2 ,tacho wyłączone siłą ziemi lub druga karta kierowcy(obiegowa, która jeździ do granicy i z powrotem) ...nikt z możnych tego kraju nie pomyślał aby uropówka była drukiem ścisłego zarachowania ! w firmach wystawia się ich mnóstwo! ,po kilka na ten sam dzień dla jednego kierowcy!
Każda trasa wyceniona w złotówkach ,po zarobieniu 5 tyś za miesiąc na trasach dzieli się to przez euro i rozlicza na diety ,pracodawca nie płaci od diet podatku ,ostatnio chętnie zaczeli wpłacac diety na konto pracownika ,bo wtedy legalnie to odlicza od swojego należnego podatku ! ...i następny absurd 90% najlepszych kierowców samochodów ciężarowych ,(zestawy 40 tonowe),często ze znajomością języka jest w naszym kraju zatrudniona na minimum socjalnym!...moje pytanie jest do Państwa Polskiego, kiedy skończycie z tolerowaniem jawnego oszustwa w firmach transportowych ? Kierowcy siedzą cicho bojąc się o pracę ale prawda jest taka że tylko parę procet firm transportowych działa zgodnie z prawem reszta to zwykli oszuści a Polska to toleruje !
xyz66 / 46.76.8.* / 2013-03-08 09:33
,,POlska" to toleruje dlatego,ponieważ firmy transportowe to legalne pralnie pieniędzy(duże firmy transportowe w RP mają udziały naszych polityków)

Najnowsze wpisy