Forum Forum dla firmKadry

Czas rozliczyć dofinansowanie z PFRON

Czas rozliczyć dofinansowanie z PFRON

Money.pl / 2007-03-20 19:56
Komentarze do wiadomości: Czas rozliczyć dofinansowanie z PFRON.
Anka01 / 62.87.223.* / 2007-03-20 19:56
Witam mam kilka pytan jestem po 3 operacjach na kregoslup ale(chodze)i po ciezkim wypadku komunikacyjnym bylam jako pasazer kierowal moj Tato on niestety zginol na miejscu:(. Chcialam sie dowiedziec czy mam szanse na jakiekolwiek dofinansowanie najbardziej zalezy mi na wannie z hydromasazem lub macie z hydromasazem pobieram rente socjalna (mam orzeczenie ze jestem calkowicie niezdolna do pracy )gdyz pierwsza operacje mialam w wieku 13 lat gdzie wstawiono mi wzdloz kregoslupa 2 implanty pozniej w wiekiu 21 lt mialam wypadek bylam bardzo polamana (miednica w kilku miejscach kosc lonowa zuchwa wstrzasnienie mozgu a majac 25lat zrobilam mi sie przetoka w obrebie kregoslupa i gdy mialam 26 lat mialam wyjecie implantow i wyciecie przetoki no i myslalam ze bedzie wszystko ok ale niestety musialam jeszcze dlugo i bardzo bolesnie cierpiec gdyz podczas 2 operacji na kregoslup lekarze wszczepili mi bakterie gronkowca zlocistego i musialam miec 3 operacje na kregoslup bylam bardzo dlugo leczona antybiotykami nawet trafilam na oddzial zakazny do innego szpitala bo w tym co mi wszczepili gronkowca nie mogli pomoc gdyz nie zdawali chyba sobie sprawy jak grozna jest to bakteria:(i wkoncu zaleczyly sie moej rany ale nie wiem na jak dlugo ). Moze ktos cos mi podpowie w jaki sposob mozna starac sie o dofinansowanie z PFRON-u lub jakiejs innej instytucji. Bardzo prosze o jakakolwiek odp z gory serdecznie dziekuje za pomoc:)

Najnowsze wpisy