Forum Forum inwestycyjneForex

Czas sprzedawać EUR/USD

Czas sprzedawać EUR/USD

Adronis / 85.222.58.* / 2012-10-16 14:13
Dobre wieści za wielkie wody.
Można kupować USD/PLN teraz jest dobra cenka.
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Adronis / 85.222.58.* / 2012-10-24 12:24
To tak jak pisałem była fajna szansa zarobienia na USD/PLN teraz widzimy co się dzieje trzeba myśleć o sprzedaży :). Czy Euro wzrośnie do końca roku 4,2 tego nie wiem i chyba nie ma mądrego co by to potwierdził, to co jest pewne będzie mocno bujało w strefie EUR/USD i tu potencjalnie będzie szansa, ale ja osobiście jeszcze tam nie wchodzę. Kroi się kilka dobrych tematów spoza walut dobrze obserwujcie rynek i informację wygląda bardzo obiecująco Ropa, Cukier, Kawa :):)
Pozdrawiam
Krybyk / 212.180.171.* / 2012-10-25 12:08
Jak Ty to robisz?. Jesteś jednym z nielicznych, który pisze konkrety. Pach tras i tak jest i to z wyprzedzeniem. Czy grasz na krótki czas, czy masz swoje typy na dłuższą perspektywę, a może farcik?. Jeśli to nie tajemnica, na jakiej aplikacji pomykasz?
GREEDisGOOD / 2012-10-24 22:09
Cukier fajnie wyglądał od końca września , najpierw jazda w trendzie do góry a potem odwrotnie do dołu.Kawa też wygląda interesująco ostatnio też taka górka się zrobiła aczkolwiek zbliża się powoli do linii minimów więc może nastąpić odwrót i wzrost.
Co do pary EURUSD to chyba nastąpią spadki na parze , wydaje mi się że jutro dane o 10 mimo braku dużego wpływu spowodują spadek a dane ze stanów tylko to zaostrzą.
Ogólnie Stany w mojej ocenie radzą sobie na swój sposób w obecnej sytuacji na rynku a europa niestety nie.
kaczorck / 2012-10-23 18:08
Dołączam się do pytania. Myślice że istnieje szansa że EURO wzrośnie do końca miesiąca??
I czy istnieje szansa że do końca roku osiągnie poziom powyżej 4,2
ODP> / 78.88.244.* / 2012-10-23 01:28
Czy miał nosa to się dopiero okaże :)
Na razie wzrósł 2 do 3 g
Żaden wzrost...
Żeby nie spadł w listopadzie przed lub po wyborach do 2,80:)
Krybyk / 212.180.171.* / 2012-10-23 16:45
Czy w listopadzie spadnie .... tego nie wiem.
Jak na razie zrobiłem manewr do wskazówki i mam trochę grosza do przodu :))) z dźwignią 1:50 wychodzi nieźle.
Pytanko do autora lub do innych na forum jakie prognozy na USD/PLN.
Czy $ będzie się umacniał do końca miecha ?
ODP> / 78.88.244.* / 2012-10-24 09:53
Jeżeli Fed dzisiaj nie rzuci transzy 40 mld USD to Dolar będzie się umacniał,jeżeli żuci to będzie się osłabiał wiadomo,,,a czy rzuci czy nie tego nie wiem ? A co Wy o tym myślicie może rzucić kolejne miliardy dzisiaj czy nie?
Bo z tego co wiem nie ma ani limitów kiedy ma to rzucić ani ile ma rzucić kasy...
Dobrze rozumuje?
Chociaż piszą analitycy tylko o tym,ze to posiedzenie dotyczy stóp procentowych i nic nie piszą o tych 40mld:) A z zapowiedzi Fedu było,że będzie rzucał niby co miesiąc kasę...czy tam wykupywał obligacje.
Krybyk / 212.180.171.* / 2012-10-19 09:15
Uff ale miałeś nosa :).
Dzięki.
Mam pytankokiedy Euro zacznie się umacniać Czy coś wiadomo
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy